Masum 455.Bölüm Özeti- 20 Haziran Pazar

Gopi Güzelliğiyle Jaggi’yi BÜYÜLEDİ!  😍😍

Masum dizisi 455.bölüm özetinde Gaura’nın hamilelik oyunu gün yüzüne çıkmıştı. Ancak Modiler tüm bunların arkasında kimin olduğunu öğrenememişlerdi. Masum dizisi 455.bölüm özeti devam ediyor.

Vidya Gaura’ya kızıyor! Diğer tarafta ise Gaura oyunlarına devam eder. Chanda’yı tekrar Mera ve Daram’ın üzerine yollar. Chanda bebekleri alarak Mera’yı üzer. Vidya Chanda’nın bu derece Mera’ya haksızlık etmesine çok kızar.

Onun yanına giderek neden böyle davrandığını sorar. Chanda tüm bunları Gaura’nın ona yaptırdığını Vidya’ya anlatır. Bu esnada Gaura odaya girince Vidya ona kızıp odadan çıkar. Gaura Chanda’nın boşboğazlık etmesine sinir olarak onun canını yakar.

Urvaşi’nın kıskançlıkları! Ardından sabretmesini söyler. Daram’ın servetini ele geçirdikten sonra herkesten intikamını alacağını ve Chanda’yı da paraya boğacağını anlatır. Chanda para lafını duyunca Gaura’nın emrinde hareket etmeye devam eder.

Modi konağında ise Jaggi yeni iş bulmuştur. Konakta mutluluk hakimken Pari yine ortalığı karıştırır. Jaggi’ye sahte bir arama yaparak onu acele ettirir. Urvaşi oğluna tatlı yedirip göndermek ister. Bu esnada Pari Koki’ye tatlıyı verip onun yedirmesini sağlar.

Urvaşi Kokila’ya kızar. Onun oğlunu elinden almaya çalıştığını düşünür. Urvaşi hışımla Koki’ni karşısına gelir ve ona okkalı bir tokat atar. Herkes şaşkınlık içinde Urvaşi’ye bakar. Böylece Pari ikilinin arasını bozmayı başarmış olur.

Bebişlerin isim töreni! Urvaşi ve Kokila arasındaki gerilim artar. Gopi Kokila’yı avuturken Jaggi ise annesine yanlış bir şey yaptığını söyler. Bu arada Daram ve Mera’nın bebeklerinin isim töreni olacaktır. Herkes yavaş yavaş Daram’ın konağına gitmek için hazırlanırlar.

Gopi oldukça güzel mavi bir sari giyer. Makyajını da ona uygun yapar. Jaggi Gopi’yi görünce şaşkın aşıklar gibi büyülenir. Gözlerini Gopi’den alamaz. Gopi ise gülücükler saçarak Jaggi’nin aklını başından almaya devam eder.

Bu güzel anlar Gopi’nin sarisinin Jaggi’nin düğmesine takılmasıyla daha da romantikleşir. İkili arasında anlamlı ve kaçamak bakışlar oluşur.

Bebeğin ismi Ahem! Tüm bu güzel anlardan sonra herkes isim töreni için Daram’ın konağına gider. Konak oldukça güzel süslenmiştir. Bu güzel havanın ardında ise Gaura kirli planlar yapmaya devam eder. Öncelikle Chanda’ya uyku ilacı içirme fikrini atarak Mera ve Vidya’nın güvenini tekrar kazanmak ister. Tabi kağıda yazdığı notla Chanda’ya haber de verir.

Chanda ortalıkta yokken isim töreni başlar. Vidya bebeklere isim koyar. Erkek bebeğin ismini Ahem koyması ise Kokila’yı ve Gopi’yi oldukça duygulandırır. Bu jest herkesi memnun eder.

Gaura Urvaşi’ye saldırdı! Gaura’nın planı doğrultusunda Chanda aşağı inince ani bir sessizlik oluşur. Çünkü Modiler Chanda’nın öldüğünü zanneder. Chanda Daram ile evlendiğini söyleyerek ortalığın tadını kaçırmak ister. Ancak Daram töreni Chanda ile yapıp sinduru ona sürse de Modiler bu güzel anı bozmamak için Mera’yı destekler.

Gaura kızgınmış gibi davranarak odasına gider. Bu arada Urvaşi’de onun arkasından gider. Amacı Gaura’ya geçmişte Jaggi’nin suçlusunu getirdiği için teşekkür etmektir. Ancak Urvaşi odaya girince gördüğü manzara karşısında şoke olur. Gaura sakat değildir ve ayakta duruyordur.

Üstelik Gaura Urvaşi’yi fark etmeyerek tüm Modilerden intikam alacağını da söyler. Urvaşi duydukları karşısında şoke olup odadan çıkmaya çalışırken Gaura onu fark eder. Urvaşi’nin kafasına vuran Gaura onun odadan çıkmasını engeller. Urvaşi bayılırken Gaura intikamını kimsenin engel olamayacağını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.