Masum 454.Bölüm Özeti- 19 Haziran Cumartesi

Doktor Gopi’ye HAMİLE Olduğunu Söylüyor!

Masum dizisi 454.bölüm özetinde geçen bölüm Gaura rüzgarı esmişti. Önce Jaggi ve Gopi’ye alçak oyun oynamıştı. Sonrasında ise Chanda üzerinden Daram’ın yeni bir evlilik yapmasını istemişti. Masum dizisi 454.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi hamile mi? Gaura’nın oyunları tek tek sonuçlarını vermeye başlar. Öncelikle Mera minik yavruları için bu teklifi Daram’ın kabul etmesini ister. Daram bu durumu istemese de Mera ve bebekleri düşünerek o da kabul eder.

Modi konağında ise Gopi mide bulantısı kusma gibi şikayetler yaşar. Gopi herkesten gizli bir şekilde doktora gidip hamile olup olmadığını öğrenmek ister. Gopi’nin doktoru onu muayene ettikten sonra hamile olduğunu söyler. Gopi bu durum karşısında şoke olur ve ne yapacağını bilemez.

Gopi darmadağın bir şekilde Modi konağına geri döner. Gaura’nın adamı olan doktor hemen onu arayarak rapor verir. Gopi’nin bu yalana inandığını sevinçle söyler. Tabi Gaura’nın neşesi keyfi tavan yapar.

Urmi ve Jaggi gerçeğin peşinde! Tüm bu yalanların içinden sıyrılmaya çalışan Urmila ve Jaggi iz sürerler. Ancak çiçekçiye gidip aldıkları bilgi oldukça yetersizdir. Çiçekçi Pari’nin çiçek sipariş ettiğini söylemiştir. İkili konağa dönerken tüm olanların ardından Pari’nin olduğunu zanneder.

Modi konağına varan Gopi’nin hali ise tüm konağın dikkatini çeker. Gopi oldukça bitkin ve sessizdir. Kimse ile konuşmaz ve doğruca odasına gider.

Gopi hüzün içindeyken Doktor onu tekrar arar ve gelmesini ister. Gaura’nın anlaştığı doktor bu sefer de Gopi’nin gözünü korkutan yalanlar söyler. Bu yaşta bir hamileliğin ölümcül sonuçları olacağını dile getirir. Doktorun amacı tamamen Gopi’nin psikolojisini bozmaktan yanadır.

Pari Gopi’yi ifşa edecek! Kötü haber tez yayılır sözünü teyit edercesine Pari’nin arkadaşı hastanede Gopi’yi görür. Ona yakında teyze olacaksın diyerek laf sokar. Pari bunu duyar duymaz hemen soluğu hastanede alır.

Pari hastaneye giderken Jaggi ise Pari’yi yakın takibe almıştır. Olanların onun suçu olduğunu düşünen Jaggi ipucu aramaktadır. Pari Jaggi’nin onu takip ettiğini fark edince hemen saklanarak izini kaybettirir. Bu esnada Jaggi oldukça önemli bir ipucu daha elde eder. Gopi’nin doktoru gizemli biri ile konuşuyor ve burada yaptıkları sahtekarlıktan bahsediyordur.

Gopi hamile herkes duysun! Jaggi doktorun ne işler karıştırdığını öğrenmek için onu köşeye sıkıştırır. Diğer tarafta Pari ise Gopi’nin elindeki hastane dosyalarını fark edip onun peşine düşer. Gopi dosyaları dolaba koyar. Pari ilk fırsatta dolaptan dosyaları alır ancak Gopi’ye yakalanır.

Pari dosyalarla kaçarken Gopi’de peşinden kovalar. Gopi Pari’nin bu hareketine çok kızarken konak halkıda bu seslere toplanır. Pari herkesin gelmesini fırsat bilerek Gopi’nin hamile olduğunu duyurur. Tabi bu gerçek başta Kokila olmak üzere herkesi şoke eder.

Ortalık karıştı! Modi konağında hamilelik gerçeği herkesi şaşırtırken Urmila çiçekçiyi kandırıp konağa getirir. Urmi’nin amacı Pari’yi yakalamaktır.  Urmi çiçekçi ile konağa gelip herkese gerçeğin şimdi ortaya çıkacağını söyler. Çiçekçiye çiçeği kimin aldığını sorar. Çiçekçi Pari yerine Urvaşi’yi gösterir. Urmi şoke olurken bir anda Urvaşi suçlu konumuna düşer.

Bu esnada Gaura Modi konağına yerleştirdiği gizli kameradan olayları izler. Çiçekçinin herkesin kafasını karıştırmasına kahkaha atar. Olayların planlayıcısı Urvaşi mi yoksa Pari mi? Diye tartışılırken Jaggi doktorla beraber konağa gelir. Bu sefer Jaggi hamilelik olayının yalan olduğunu söyler. Doktordan gerçeği söylemesini ister. Doktor Kokila’yı işaret edince bu sefer Koki suçlu olur.

Herkes Koki’ye yüklenmeye başlar. Koki Urvaşi’yi Urvaşi Koki’yi suçlar. Jaggi annesini savururken Gopi Koki’ye laf ettirmez. Urmila ise Pari’nin suçlu olduğunu söyler. Herkes birbirine girerken Gaura bu anları kahkahalarla izlemeye devam eder.

Tüm bu karmaşayı bir yana bırakırsak hamilelik yalanın ortaya çıkması herkesi rahatlatır. Gopi Jaggi’den özür diler. Aynı şekilde Kokila’da Jaggi’den özür diler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir