Masum 440.Bölüm Özeti- 5 Haziran Cumartesi

Jaggi Gopi’ye İlan-ı AŞK ETTİ!

Masum dizisi 440.bölüm özetinde Jaggi için gelin adayı Modi konağına gelmişti. Urmila iki yönlü oynayarak gelini göndermeyi başarmış ancak çok geçmeden Kokila’ya yakalanmıştı. Masum dizisi 440.bölüm özeti devam ediyor.

Jaggi’ye yeni gelin bulundu! Bu olumsuz duruma rağmen Urvaşi ve Gopi vazgeçmez. Gopi gelin adaylarına tekrar bakarak yeni birini seçer. Konağa hesap sormak için gelen çöpçatan abla o kız pek beğenmese de Urvaşi Gopi’nin seçiminden yana olur.

Diğer tarafta Mera’nın getirdiği taşıyıcı anne konağa iyice yerleşir. Konakta yer, içer keyif çatar. Vidya bu durumu Shrava ile paylaşır. Taşıyıcı anne Chanda’nın böyle giderse bu konakta ömür boyu kalacağını ve sorunlar çıkaracağını söyler.

Shravan’da Vidya ile aynı fikirdedir. Ancak bu durumun üstesinden nasıl geleceklerini bilemezler. Çünkü Mera’nın tüm derdi taşıyıcı anne olmuştur.

Jaggi Gopi’ye aşık! Modi konağında ise Gopi Jaggi’ye yeni bir gelin adayı bulduklarını söyler. Jaggi bu duruma itiraz ederken görücüler Modi konağına çoktan gelmişlerdir. Jaggi Gopi’nin zorlamasıyla mecburen bu tanışmaya katılır. Gelin ve ailesi jaggi’yi pek bir beğenir.

Jaggi bu duruma oldukça bozuktur. Gopi’yi sevmesine rağmen Gopi onu başka bir kızla evlendiriyordur. Bu yüzden o sinirle hemen düğün ve nişanın yapılmasını ister. Görücüler Jaggi’nin kararlılığına da hayran kalırlar.

Gopi Jaggi’yi duydu! Misafirler gittikten sonra Jaggi odasına çıkar. Koki Jaggi’ye uğrayarak nasıl olduğunu sorar. Jaggi istediğin oldu diyerek Kokila’ya sitem eder. Gopi’ye olan aşkını ona ilan etmediğini ve sessiz kaldığını Koki’ye söyler. Bu esnada şans eseri Gopi kapıdadır. Tüm bu konuşmaları duyan Gopi neye uğradığını şaşırır. Ahem ile olan anıları bir bir aklına gelmeye başlamıştır.

Jaggi Nişanlanıyor! Ertesi gün Urvaşi yeni gelini için altınlarını, mücevherlerini çıkarır. Jaggi’ye ve diğer Modilere gösterir. Bu esnada Gopi’nin gelişi işleri bir hayli karıştırır. Gopi herkesin içinde Koki’ye hesap sorar. Jaggi’nin duygularını neden kendisinden sakladığını sorar.

Koki Gopi’nin bu çıkışıyla şaşkın kalırken Jaggi ise umutlanmaya başlar. Ancak Gopi kalbinde Ahem’i asla silmeyeceğini söyleyerek üzüntü içinde odasına çıkar. Koki bunu üzülmemen için yaptım dese de Gopi kendini aptal gibi hissedip ağlar. Jaggi farklı duygular beslerken o Jaggi’ye gelin aramada başı çekmiştir.

Jaggi ilan-ı aşk etti! Modiler ve Jaggi’nin de gelişiyle Gopi odasından sonunda çıkar. Sunağa gidip dua eder. Bu esnada Jaggi Gopi’yi karşısına alarak açık açık konuşur. Ahem’i kalbinden silmeye çalışmadığını, onun yerini asla almak istemediğini söyler. Jaggi’nin tek isteği Gopi’dir. Gopi’nin büyük kalbinde o da yerini elbette bulacaktır.

Jaggi’nin bu iddialı sözleri Gopi’nin kafasını epey karıştırır. Gopi’de Jaggi’ye karşı hisler beslemektedir. Ancak buna cesareti yoktur. Ve daha da önemlisi Jaggi nişanlanacaktır.

Nişan için tüm hazırlıklar artık tamamlanmıştır. Gelin ve damadın da gelişiyle yüzükler çıkar. Oldukça güzel süslenmiş konakta Jaggi ile Radhika’nın nişanı yapılır. Nişandan sonra Urvaşi’nin isteği üzerine Radhika birkaç günlüğüne Modi konağında kalacaktır. Bunun amacı ise oldukça hızlı ilerleyen bu süreçte Radhika’yı daha yakından tanımaktır.

Radhika Modi konağında kalırken Jaggi ise ona soğuk davranmaya başlar. Urmila’nın da devreye girmesiyle beraber ikili yeni bir plan yapmaya karar verirler. Ancak Radhika beklendiğinden daha akıllı biridir. Konaktakilerle çoktan kaynaşmaya başlamış ve yerini hazırlıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.