Masum 439.Bölüm Özeti- 4 Haziran Cuma

Gopi Jaggi’ye Kız Arıyor! Ama Jaggi Gopi’yi SEVİYOR

Masum dizisi 439.bölüm özetinde Urvaşi, Gopi ile Jaggi’nin arasını bozmak için planlarına başlamıştı. Diğer yandan intihar girişiminde bulunan Mera yeni bir karar alarak taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmaya karar vermişti. Masum dizisi 439.bölüm özeti devam ediyor.

Jaggi engelleri aşabilecek mi? Mera’nın taşıyıcı anne bulma fikri Daram’ın mutsuzluğuyla beraber daha da artar. Mera Daram’ın evlat sevgisine ne kadar hasret kaldığını görür.

Modi konağında ise Jaggi Urmila’nın da yönlendirmesiyle konaktaki herkese hediyeler alır. Tabi Jaggi’nin burada asıl hedefi Gopi’dir. Ona vermek istediği hediyedir. Jaggi Koki ve diğerlerine hediyelerini verdikten sonra Gopi’nin yanına yuları çıkmak ister.

Bu esnada Urvaşi durumu fark eder. Pari’nin de yardımıyla Gopi ile Jaggi’nin karşılaşmasını engellerler. Jaggi hediyeyi Gopi’nin yatağına koyar. Ancak Urvaşi hediyeyi Gopi’nin yatağından alıp Koki’nin odasına bırakır.

Gopi Jaggi’nin hediyesini fırlattı! Urvaşi’nin bu planı ortalığı karıştırır. Jaggi hediyesini Koki’nin odasında saklanmış şekilde buluna onu suçlar. Gopi ise Kokila’nın suçlandığını görünce delirir. Jaggi’nin hediyesini yere çalar. Jaggi şaşkın şekilde neye uğradığını bilemez.

Kokila kendisi yüzünden çıkan tartışmaya oldukça üzülür. Sunağa giderek dua eder. Bu esnada Pari Koki’nin yanına gelerek Urvaşi’ye ait görüntüleri izletir. Bu görüntülerde Urvaşi Kokila’nın odasına gizlice hediyeyi koyuyordur.

Kokila ve Urvaşi anlaştı! Koki öfkeyle Urvaşi’nin yanına giderken Pari oldukça mutludur. Çünü Pari’nin amacı Urvaşi ile Kokila’yı kavga ettirip Koki’yi evden kovmaktır. Bu esnada Koki Urvaşi’ye hediyeyi odasına neden koyduğu ile ilgili hesap sorar. Urvaşi bunu Jaggi ile Goppi’nin arasını bozmak için yaptığını söyler.

Koki Urvaşi’nin amacını öğrenince onu haklı bulur. Bu konuda ikili işbirliği yaparlar. Ne olursa olsun Gopi ve Jaggi evlenmeyecektir. Ertesi gün Urvaşi planı daha da ilerletir. Gopi’nin yanına giderek Jaggi’yi genç bir gelin adayıyla evlendirmek istediğini söyler. Gopi Urvaşi’nin bu fikrine katılır. Jaggi için elinden geleni yapacağını söyler.

Diğer tarafta Mera ise ne yapıp edip taşıyıcı annenin adresini öğrenir.  Yasal olarak bu durum yasak olmasına rağmen Mera çocuğunu doğuracak kişiye iyi bakmakta kararlıdır. Bu amaçla kadını konağa götürür. Fakir olan kadın bu ihtişamı görünce iyi yere kapak attığını kısa sürede fark eder. Fakir kadın daha ilk anda bayılıyor gibi yaparak Mera’yı hizmetçisi gibi kullanmaya başlar. Mera ise kadını el bebek gül bebek besler.

Gopi Jaggi’ye kız bakıyor! Modi konağında ise Gopi kız bulmak için Jaggi’nin yanına gider. Ona ilk olarak evlenmeyi düşünüp düşünmediğini sorar. Jaggi bir an safça Gopi’nin ona evlenme teklifi edeceğini düşünüp heyecanlanır. Ancak çok geçmeden kendisine kız baktığını anlar.

Gopi Jaggi’ye kızların resimlerini verirken Jaggi öfkeyle resimleri yırtıp atar. Sadece seni istiyorum demek isterken senin istediğin olsun diyerek kız seçme işini Gopi’ye verir. Gopi heyecanla kalkarak Jaggi’ye kız bakmaya gider. Bu esnada Jaggi ise duygusal olarak çökmüştür.

Urmi görücüleri kovdu! Ertesi gün Gopi Jaggi’ye ona güzel bir kız bulduğunu söyler. Jaggi ise umursamaz şekilde kabul eder. Modiler alışveriş için dışarı çıkarken bu esnada görücüler gelir. Görücüleri Urmila karşılar. Urmila keskin zekasıyla görücülere Jaggi’yi kötüler. Onu kumarbaz ve kötü alışkanlıkları var gibi tanıtır. Görücüler öfkeyle gider.

Bu esnada Modilerde geliyordur. Urmi iki ekibi ustaca birbirine denk getirmez. Urmi yine kıvrak zekasıyla bu sefer Urvaşi’yi kandırır. Urvaşi’ye gelin adayının çok çirkin ve kötü olduğunu söyler. Bu yüzden gönderdiğini açıklar. Urvaşi Urmi’ye teşekkür eder.

Ancak Urmila’nın yalanı çok geçeden ortaya çıkar. Görücülerden biri gelip Urvaşi’yi yalancılıkla suçlar. Urvaşi’de görücüyü yalancılıkla suçlarken Koki durumu anlar. Urmila’ya yaptığı yüzünden kızar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.