Masum 434.Bölüm Özeti- 30 Mayıs Pazar

Gopi’yi Gözyaşlarına Boğan Acı Olay!

Masum dizisi 434.bölüm özetinde Gopi ve Jaggi tapuları sonunda ele geçirmiş, Mansi ve Premila’nın konağı satmalarını engellemişti. Masum dizisi 434.bölüm özeti devam ediyor.

Yallah evinize! Tapuları kaptıran Premila ve ailesi oldukça şaşkındır. Gopi ve Jaggi onlara günlerini göstermiştir. Olanlar bununla da kalmaz. Jaggi ve Gopi ellerinden tutup bu belayı kapı dışarı ederler. Yüzlerine de konağın kapısı çarparlar.

Uzun süredir hasret kaldığımız huzur yine Modi konağına hakim olur. Üstelik Jaggi gibi enerjik biriyle gelir bu huzur. Miniklerle beraber davulları boynuna geçiren Jaggi şimdi eğlence zamanı diyerek davulları çalmaya başlar.

Herkes oynamaya başlarken Jaggi bir şey fark eder. Gopi eğlenceye dahil olmamıştır. Hemen Gopi’nin yanına giden Jaggi onu da eğlenceye dahil etmek ister. Gopi isteksizdir ve oynamak istemez. Ancak minikler onu çekince Gopi’de dans etmeye başlar.

Jaggi iyice Gopi’ye kapılıyor! Bu güzel anlardan sonra akşam olduğunda herkes yataklarına çekilir. Jaggi ise oldukça tuhaf rüyalar görür. Bu rüyalarının kahramanı ise Gopi’dir. Jaggi bu tuhaf duruma anlam veremez. Ancak ikili arasındaki uyum oldukça dikkat çekicidir. Urmila Jaggi ve Gopi arasındaki bu uyumu görünce bir hayli mutlu olur.

Ancak su uyur düşman uyumaz. Premila ve Mansi’nin bu yenilgiye misilleme yapması uzun sürmez. Modi konağına doluşan kadınlar tapınakta yapılacak töreni Gopi’nin yapmasını ister. Gopi bunu kabul edince kadınlar durumu hemen Premila’ya haber verir.

Jaggi Gopi’ye sindur sürdü! Modiler tapınağa gittiklerinde Premila ve ailesi de orada yerini almışlardır. Dualar yapılırken adet gereği duayı yapan Gopi’ye eşi tarafından sindur sürülmesi gerekir. Premila’nın planı da tam burada devreye girer. Krishna’yı öne çıkararak sinduru onun sürmesini ister.

Bu esnada Jaggi gelip Krishna’yı engelleyerek sinduruu kendisi sürmek ister. Tabi bu durum Gopi’yi derinden etkiler. Gopi gözyaşları içinde töreni terk eder. Gopi için u konu oldukça hassastır. Çünkü sindur onun için hassas bir konudur ve ona sindur süren iki kişinin biri yabancı biri ise sahtekardır.

Jaggi ortalardan kayboldu! Gopi’nin oldukça karışık olan kafası Jaggi’nin ortalarda gözükmemesiyle daha da artar. Koki Urvaşi’yi arayıp Jaggi’yi sorar. Urvaşi oğlunun gelmediğini söyleyince Modiler panikler. Bu duruma en çok üzülen ve endişelenen kişilerden biri Gopi olur.

Bu endişeli bekleyiş akşam saatlerine kadar sürer. Akşam olunca Jaggi gelir. Ancak Gopi’nin hareketleri oldukça soru işareti yaratır. Gopi Jaggi’ye kızar. Neden haber vermediğinin hesabını sorar. Onun için endişelendiklerini söyler. Ardından Gopi fazla ileri gittiğini düşünerek odasına koşar. Gopi’nin hareketleri Kokila’nın dikkatini oldukça çeker.

Tüm bu soru işaretleri devam ederken Kokila Jaggi’nin annesi Urvai’yi arar. Urvaşi oğlunun karşılığında ondan istediği şeyi yapmasını bekliyordur. Bu istek Urvaşi’nin Modi konağına yerleşmesi ve hak ettiği şeyleri yaşamasıdır.

Koki bu vaadini yerine getirir. Urvaşi’yi alarak Modi konağına giderler. Koki onu tanıtarak hürmet edilmesini ister. Gopi ise Urvaşi’nin gelişiyle bir gerçeği daha fark eder. Bu gerçek Ahem ile Jaggi’nin kardeş olduğudur. Gopi bu durumu Koki’ye sorarken Koki tüm gerçekleri ona anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.