Masum 43.Bölüm Özeti – 4 Mayıs Pazartesi

Gopi’nin Romantik Sürprizi KÖTÜ BİTTİ!

Masum dizisinde Rashi Gopi’yi Ahem konusunda gaza getirmeye devam eder. Gopi ise Rashi’nin bu sözlerinden oldukça etkilenir. Aşık aşık dolaşıp Ahem’in fotoğraflarına bakar. Ahem’in bu  ilgisini karşılıksız bırakmamak için çerçeveye ikisinin düğün fotoğrafını koyar. Gopi’nin bu hali Hetal’inde dikkatini çeker. Gopi’nin bu utangaç halleri Hetal’i mutlu eder ve ona hayır duaları eder. Hetal gittikten sonra Gopi güllerle Ahem’in odasını süslemeye başlar. Mumlar, kırmızı güller her şey oldukça romantiktir. Bu arada odaya Rashi gelir ve gopi’yi gazlar. Gopi’ye yaptıkların çok etkileyici Ahem buna bayılacak der.

Akşam olduğundaysa oda pırıl pırıl parlıyor Gopi ise o pırıltının içindeki bir inci gibi oturmuş Ahem’i bekliyordur. Bu romantik ortamın Ahem’i etkileyeceğini düünüyordur. Bu arada beklenen kişi Ahem’de gelir. Tüm bu olanlardan habersiz Ahem odaya girince şok olur. Mumlar, güller bütün bunlarda nedir böyle. Gopi ise utangaç utangaç gülümsemeye devam eder. Ahem’in çok etkilendiğini zannediyordur. Ancak olaylar hiçte öyle gelişmez. Ahem bütün bunlarda ne, bu oyunda neyin nesi diye gopiye çemkirir. Bütün bunları yaparak neyi amaçlıyorsun diye onu tersler. Ona verdiği sözü tutmadığını söyler. Artık yeter diye kızar.  Kinjal evlendikten sonrada bu evden ayrılacaksın diyerek Gopi’ye yolu gösterir.

Gopi’nin gülen yüzü donup kalmış, göz yaşları birer birer dökülmeye başlamıştır. Gopi elindeki sargısı yüzünden böyle bir sürpriz yaptığını söyleyince Ahem bunu insanlık için yaptım der. Ama keşke yadım etmeseydim der. Sen buna laik değilmişsin şimdi anladım diyip odadan kovar.

Rashi ise mutluluktan dört köşe durumdadır. Gopi ile alay edip durur. Ahem onu şimdi ne hale sokmuştur diye içinden geçirip onu bekler. Odasında yatağa dayanmış ağlerken görünce Gopi’yi daha da bir neşelenir. Gopi’nin böyle aşağılanması Rashi’yi çok mutlu eder.

Rashi bu kadarla da yetinmez. Gopi’yi gördüğünde ona sorualr sorar. Dün gece neler oldu anlat bakalımder. Dün gece olanalrı Gopi’nin anlatmasını ister. Bunu yapmasının tek amacı Gopi’yi daha fazla üzmek ve ona gece yaşadıklarını hatırlatmaktır.

Kokila’da Ahem’in Gopi’ye yaptıkalrını öğrenir. Ahem’e gidipbütün bunları neden yaptığını sorar. Ahem tüm bu evlilik senin indi der. Gopiasla benim eşim olmayacak. Kendisini bununiçin yırtmasın der. Ahem gidince Koki’nin yanına Gopi gelir.  Gopi Kokila’dan özür diler. Ancak Koki onu susturur ve dün gece olanların suçlusu sen değilsin der. Sana verdiğim bu nasihati iyi dinle der şimdi. N eolursa olsun sabırlı olmaslısınder. Er ya da geç hak ettiğin yere geleceksin der.

Diğer yandan Kinjal ise Umang’la konuşup yeni bir plan yapar. Kinjal’in tek amacı gerçeği Kokila’ya söylemektir. Bu plan şöyledir. Kinjal telefonunu evde bırakacak. Umang onu arayacak. Kokila telefonu açınca da Umang gerçekleri anlatacaktır. Kinjal bu planı devreye sokar. Gizlice telefonu Koki’nin yanına bırakır. Ardından da dışarı çıkar. Umang telefonu arar ancak tam o anda Koki içeri gider ve şans eseri telefonu Rashi görür ve açar. Umang telefondakini Kokila zannedip olanları Rashi’ye anlatır. Rashi tüm olup biteni öğrenmiştir. Kinjal annesinin hiçbr şeyi bilmediğini öğrenince şok olur. Gerçeği kim öğrenmiş olabilir diye düşünür.

Gerçeği bilen Rashi ise hemen olanları Urmila’ya anlatır. Bu bilgi Urmila’yı da şok eder. Rashi hemen bütün olanları herkese anlatmalıyız diye söyler. Ancak Urmila bunu kabul etmez. Beklemeliyiz ve bütün bu olanları bu akşamki kına günü açığa çıkarmalıyız der. O zaman gerçekler açığa çıktığında Kokila şok olacaktır ve Modi ailesi de herkese rezil olacak der.

Akşam olur ve kına için herkes konağa gelmiştir.  Rashi ve Urmila ise planlarını devreye sokmak için fırsat kollarlar. Yukarda ise Kinjal Gopi’yi odasında yakalamış ve tüm olanları ona anlatmıştır. Karnındaki bebeğin Umang’tan olduğunu Eleş ile evlenmek istemediğini. Gopi tüm bunları duyunca şok olur. Kinjal’in bunları Gopi’ye söylmesindeki amaç elbette gerçeklerin ortaya çıkmasını bir şekilde sağlamaya çalışmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir