Masum 429.Bölüm Özeti- 25 Mayıs Salı

Mansi Modi Konağına Çöktü! İstenmeyen Ot Dibinde Biter!

Masum dizisi 429.bölüm özetinde Mansi, Jaggi’nin gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmıştı. Ancak şans Modiler’den yana olmuş Mansi’nin tüm planları elinde patlamıştı. Masum dizisi 429.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi Jigar’ı affediyor! Mansi tüm bunların acısını Jigar’dan çıkartır. Ona tokadı basıp konaktan kovar. Ayrıca Modi konağını da başınıza yıkacağım der. Jigar bu üzüntüyle Modi konağına gelir. Pari kocasını görür görmez bir sorun olduğunu anlar.

Jigar’ın yanına gelen Pari ona yüzüne ne olduğunu sorar. Jigar Mansi’nin kendisini tokatladığını söyler. Gopi’ye yardım ettiğinin anlaşıldığını sözlerine ekler. Gopi Jigar’dan üzülmemesini herkesin hata yapabileceğini söyleyerek destek olmak ister. Jigar ise evin tapusunu Mansi’ya kaptırdığını ve konağı başımıza yıkacağını herkese anlatır.

Jaggi’nin planı! Tabi Jigar’ın bu sözleri herkesi şoke eder. Jigar diz çökerek af diler. Modiler bu sorunu çözmek için hemen plan yaparlar. Bu konuda Jaggi yine gönüllü olur. Jaggi maşallah Gopi’yi kurtarmakta pek bir gönüllü. Jaggi planlarını Gopi’ye anlatırken Gopi onu dikkatle dinler. Sanki karşısında Ahem varmış gibi hayallere dalar.

Jaggi ve Urmi yakalandı! Jaggi’nin hırsızlık planın ortağı Urmila olur. İkili Mansi’nin evine doğru yola çıkarlar. Amaçları gizlice konağa girmek ve tapuları çalmaktır. Bu arada Monica ve Pari’de ikilinin peşine takılır. Jaggi arka pencereden içeri girerek konağın kapısı rahatlıkla açar. Ardından Urmila’yı içeri alır.

Bu esnada Gopi uyanır. Urmi ve Jaggi’nin olmadığını görünce ikilinin tapuyu çalmak iin gittiklerini anlar. Mansi konağında ise işler karışır. Jaggi ve Urmi gürültü yüzünden Mansi’yi uyandırırlar. Krishna ve Premila’nın da gelmesiyle tüm plan mahvolur. Jaggi ve Urmi yakalanır. Krishna ikiliyi güzelce bağlar.

Gopi Jigar’la beraber hemen Mansi’nin konağına gider. Bu arada Krishna polislere haber verir. Ancak karşılarınada Jaggi gibi kurnaz ve onları cebinden çıkaracak Urmi vardır. İkili iplerden kurtulup mutfağa giderler. Rahat bir şekilde abur cubur atıştırırlar.

Polisler geldi! Bu esnada Mansi’nin çağırdığı polisler gelir. Gopi ve Jigar’da olay yerine gelmiştir. Krishna Jaggi ve Urmi’nin tutuklanmasını isterken Jaggi bunu reddeder. Buraya davet edildiklerini polise söyler. Mansi ile yakın bir dostluklarının olduklarını da sözüne ekler. İsterlerse bunu kanıtlayabileceğini de belirtir.

Polis Masni’ye bu durumu sorunca Mansi elbette Ahem’i inkar edemez. Kısaca Jaggi ve Urmi bu işten yırtarlar. Polisler gittikten sonra hep birlikte Modi konağına dönerler. Tapuyu alamasalar da tutuklanmaktan kurtulmuşlardır. Jaggi konakta yine enerjisiyle ön plana çıkar.  

Mansi Modi konağına yerleşti! Bu yenilgi Mansi’yi yine delirtir. Sahtekar Jaggi yine onu alt etmiştir ve bu kabul edilemezdir. Bu yüzden karşı misilleme yapmaları gerekir. Premila iki çocuğuyla hemen soluğu Modi konağında alır. Mansi ve Krishna’nın aksine Premila Modi konağının yıkılmasından yana değildir. Onun planı Modi konağına yerleşmektir. Bunu açıkça Modilere söyler.

Modiler bu karar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler. Gopi biraz düşündükten sonra bu kararı kabul eder. Düşmanlarının yakınlarında olması onların ne yapacaklarını kestirmek açısından daha faydalıdır diye düşünür.

Jaggi’ye doğum günü sürprizi! Premila ve ailesi Modi konağına hemen yerleşirler. Ailecek yerleşir yerleşmez ortalığı karıştırmaya rahatsızlık vermeye başlarlar. Televizyon izleyen Premila sesi çok açar. Bu tüm Modileri rahatsız eder. Premila uyarılınca sesi daha da açar. Bu sefer Koki dayanamayarak kabloyu koparır.

Akşam olduğunda herkes uyurken Modiler Jaggi’ye doğum günü kutlaması yapar. Jaggi bu sürprize çok mutlu olur. Mansi durumu fark edince hemen aşağı iner. İşte şimdi yakalandınız diyerek bugün Ahem’in doğum günün olmadığını bildiğini açıklar. Ancak Koki Mansi’yi hemen susturur. Ay yılı takvimine göre bugün Ahem’in doğum günü der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir