Masum 423.Bölüm Özeti- 19 Mayıs Çarşamba

Mera Vidya’yı Vurdu! Büyük Tuzak!

Masum dizisi 423.bölüm özetinde Premila sonunda Gopi’yi kendi konağına gitmeye razı etmişti. Gopi gelinlik içinde gittiği yeni konakta Mansi ile karşılaşmıştı. Mansi daha ilk dakikadan Gopi’nin canını yakacağını belli etmişti. Masum 423.bölüm özeti devam ediyor.

Mansi Gopi’yi öldürmek istiyor! Gopi odasına yerleşirken Doktor Krishna’ya neden Mansi’nin kardeşi olduğunu sakladığını sorar. Doktor Gopi’yi kaybetmemek için gerçeği sakladığını söyler. Ancak Krishna tehlikenin hiç ama hiç farkında değildir.

Çünkü bu esnada Mansi ve Premila intikam planları yapar. Mansi bir an önce Gopi’nin işine son vermeleri gerektiğini annesine söyler. Premila’da kızıyla aynı fikirdedir. Gopi yaptıklarının bedelini canıyla ödeyecektir.

Barutlu tuzak! İkilinin planı ise oldukça acımasızdır. Hatta gidip planlarını test dahi ederler. Plan Gopi’ye yemek yaptırmak ve yemeğin içine barut dökerek patlamasını sağlamaktır. Bu esnada Krishna doktorluk kariyeri için bir Amerika’dan bir fırsat yakalar. Bunu ailesine anlatır. Gopi Krishna’nın yokluğunda Modi konağında kalacaktır.

Premila ve Mansi bu durumu kabul eder. Ancak öncesinde Gopi’nin onlara yemek yapmasını isterler. Gopi her şeyden habersiz yemek hazırlarken Mansi ve Premila patlamayı beklemeye başlar. Ancak şans Gopi’den yanadır. Gopi telefonunu yere düşürüp eğildiğinde tavadaki yağ şiddetle patlar. Gopi bu patlamadan kurtulurken büyük bir faciayı ucuz atlatmıştır.

Krishna hemen Gopi’nin yanına gelerek ufak tefek yanmalarını tedavi eder. İki manyak ise planlarında başarısız oldukları için üzgündür.

Gopi’ye eziyet ediliyor! Ancak bir noktada yeni bir fırsat ikili için doğmuştur. Patlamada Gopi’nin elleri fena halde yandığı için bir şeylere dokunamaz. Gopi epey susayınca Mansi’den su ister. Ancak Mansi hemen bir bahaneyle suyu oraya bırakıp çıkar. Gopi suya uzanıp kedi gibi içmeye çalışır ancak beceremez. Elleriyle almaya çalıştığındaysa acıdan bardağı yere düşürüp kırar. Mansi ve Premila Gopi’nin böyle eziyet görmesinden oldukça mutlu olurlar.

Diğer tarafta Nainya ve sevgilisi ise Mera’yı ararlar. Vidya’nın kızlarını kaçırdıklarını söyleyip Mera’dan yüklü miktarda fidye isterler. Oldukça zor durumda kalan Mera fidye vermeyi kabul eder. Bu esnada Nainya hemen Mea’nın yanına gelerek onu kontrol eder. Bir nevi polise gitmemesi için Mera’yıikna eder.

Bitmeyen eziyet! Diğer tarafta Koki Gopi’yi oldukça özlemiştir. Onu arayıp nasıl olduğunu sorar. Gopi elleri yara olsa da Kokila’nın üzülmemesi için ona bir şey söylemez. Ama Koki Gopi’yi çok özlemiştir ve gelin görme ziyareti için komşularla birlikte Gopi’yi görmeye karar verir.

Kokila yolda gelirken Premila ve Mansi boş durmaz. Gizli bir numara ile Gopi’yi arayarak Kokila’ya araba çarptığını söyler. Gopi koşarak çıkınca gelen Misafirler haliyle Gopi’yi göremez. Premila Gopi’nin evden kaçtığını söyleyerek gelinin yerin dibine sokar.

Premila’nın yaptıkları bununla da bitmez. Gopi gelse de ona ilaçlı tatlı yedirip sarhoş eder. Gopi sarhoşluğun etkisiyle saçmalamaya başlar. Kısaca tüm bu gelin görme törenini sabote ederek Gopi’yi ve Koki’yi herkese rezil etmiş olur.

Mera adım adım tuzağa ilerliyor! Nainya ise Mera’ya yardım etme adı altında onu tuzağa çeker. Öncelikle Mera’ya para çantası yanında silah verir. Mera silahı tutunca parmak izlerini bulaştırmış olur. Mera fidye için buluşma noktasına giderken Nainya Vidya ile konuşup onu da buluşma noktasına gönderir.

Vidya vuruldu! Mera buluşma noktasında haydutları beklemeye başlar. Kısa bir süre sonra haydutlar yerine Vidya’yı görünce şoke olur. O panikle Mera silahını Vidya’ya doğrultur. Tam bu esnada ateş sesi duyulur. Vidya vurularak yere düşer. Nianya ve sevgilisi arkadan ateş ederek Vidya’yı vurmuşlardır.

Mera panik içinde ne yapacağını bilemez. Hemen kardeşini arabaya taşıyarak hastaneye götürmeye başlar. Bu esnada evdekilere de haber verir. Mera hastane yolundayken Nainya ve sevgilisi suç mahallini düzenler. Mera’ya ait bir kart ve onun parmak izinin olduğu silahı bırakırlar.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir