Masum 41.Bölüm Özeti – 2 Mayıs Cumartesi – Ahem Gopi’yle İLGİLENİYOR | Kinjal Hamile!

Ahem’in Tüm İlgisi Gopi’de!

Masum dizisinde Ahem Gopi’nin yaralanan eliyle ilgilenmiş ve Gopi için ilk kez endişelenmişti. Gopi yarasına rağmen misafirlere hizmet eder ve kendini pek önemsemez. Ahem’in gözüde Gopi’dedir. Onun tüm bu zor duruma rağmen hala sorumluluklarını yerine getirmesi taktire şayandır.

Diğer yandan Eleş ise Kinjal’e yakın davranmaya devam eder. Yemek yerken Kinjal’in elini tutar. Kinjal bu durumdan rahatsız olur ve öksürmeye başlar. Amacı Eleş’ten kamaktır. Öksürük taktiğiylede Eleş’ten kamayı başarmıştır. Kinajl’in tek düşündüğü Umang’dır. Umangu arayıp artık bir şeyler yapıp bu duruma son vermeliyiz der. Umang ise hala oldukça rahat tavrını sürdürmye devam eder.

Ahem ise annesiyle konuştukran sonra Gopi’nin hala çalıştığını görünce endişelenir. Ahem’in bu ilgisi Gopi için çok değerlidir. Çünkü Ahem’in düşüncelerinin yavaş yavaş değişeceğinin kanıtıdır. Gopi Mani’den Ahem’in onunla ilgili endişelendiğini duyunca çok etkilenir. Mani yemeğini yemelisin ve ilaçlarını içmelisin. Ahem bunu önemsiyor der. Gopi’nin kalbinde kelebekler uçuşur.

Gopi’nin elindeki sargıyı Kokila’da farkeder. Gopi ne kadar saklamaya çalışsada başararmaz. Kokila eline ne oldu diye soeunca Gopi olanları anlatır. Herkes bu durumdan çok endişelenir. Ardından Kokila çeşitli ilalar söyleyrek Gopi’Ye dinlenmesini söyler. B u halde nasıl servis yapıyorsun diye ona kızar.

Kokila Kinjal’in Hamile Olduğunu Öğrendi

Yukarıda ise Kinjal hem konağı hemde kendisini şoke edecek bir gerçekle karşı karşıyadır. Klinikten gelen bir zarfta Kinjal’e at rapolar vardır. Bu raporda Kinjal’in hamile olduğu yazıyordur. Kokila aniden Kinjal’e seslenince Kinjal zarfı takıların arasına saklar. Ancak sakladığı yer oldukça talihsiz bir yer olur. Kokila’nın odaya geliş amacıda takıları almaktır. Kinajl takılarla birlikte zarfıda Kokila’ya verir. Kokila zarftan habersiz takıları alıp odasına gider. Takıaları dolaba koyacakken zarf yere düşer ve Kokila gerçeği öğrenir. Bu gerçek Kokila’yı şoke etmiştir. Evlenme arifesinde olan kızı hamiledir.

Kokila bunu hemen Kinjal’le konuşmalıdır ve öyle de yapar. Kinajl’in yanına gidip tüm bu olanlar ne diye sorar. Aile şerefi Kokila için en önemli şeyken kızının bu yaptığı hiçbir önüyle affedilebilir değildir. Kinaj nasıl böyle bir şey yapabilmiştir. Tamda nişanlanırken! Öfkesinden çıldına dönen Kokila Kinjal’le okkalı bir tokat geçirir. Bu arada Kinjal’in telefonu çalar. Kokila kim o der. Bebeğin babası mı bana anlat. Neler olduğunu söyle hemen diye bağırır.

Bu arada Gopi odaya gelir. Bu durum Kokila’yı biraz da olsa durdurur. Ancak konu burada kapanmamıştır. Kokila bunun hesabını soracaktır. Bu arada Gopi ne olduğunu anlamaz. Dalgın dalgın yürürken yine olanlar olur. Ahem ve Gopi çarpışırlar. Ahem eskisi gibi Gopi’ye ne arıyorsun dibimde,yeter gibi sözler söylemiyordur. İkiside kala kalmış ve birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlardır. Ahem ilk centilmenliğin yapar ve yere düşen kağıdı alıp Gopi’ye verir. Bir yandan da Gopi’nin elindeki sargıya bakarak  onu kontrol der. Bu tavır Ahem’in yavaş yavaş değiştiğinin kanıtıdır.

Diğer yanda gözyaşlarına boğulan Kinjal Umang’ı arayıp durumu anlatır. Umang ine pis pis sırıtarak umursamaz. Kinjal’e rahat olmasını söyler. Her şeyi ben halledeceğim der. Umang sinir bozuculukta tavan yapıyor. Kokila ise kara kara düşünür. Bu işten nasıl sıyrılacaktır. Kinjal’in bebeğinin babsı kimdir? Kokiila’nın aklına ilk gelen isim Eleş olur. Onları birçok defa birbirlerine yakınlaşırken görmüştür. Acaba bebeğin babası Eleş midir? Kokila çok ama çok endişelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir