Masum 404.Bölüm Özeti- 30 Nisan Cuma

Gora Tutuklandı!

Masum dizisi 404.bölümde Gora, Modi kadınlarını kaçırmış. Onlara türlü işkenceler yapmıştı. Gora Mera’yı öldürmek için hazırlanırken Durga kendini Mera’nın önüne atmış ve ağır yara almıştı. Masum dizisi 404.bölüm özeti devam ediyor.

Durga’nın son arzusu! Gora Durga’yı vurmasına rağmen katliama devam etmekte kararlıdır. Bu esnada Koki kalkıp onu engellemeye çalışır. Eline daha önce hatırlayacağınız çatalı alır. (Gopi’nin Radha’yı öldürdüğü çatal.)

Koki elindeki çatalı Gora’ya saplayıp bu işi kökünden çözmek isterken Gopi annesine bağırır. Gora için ömür boyu hapislerde çürümeye değmeyeceğini söyler. Bu esnada diğer Modilerde gelir. Kokila tüm nefretine rağmen bu yanlışa düşmez.

Gora tutuklandı! Jigar hemen polise haber verirken diğer herkes Durga’nın başına toplanır. Durga oğluna, kocasına bakar. Onları son kez görür. Ardından Mera’ya dönerek oğlu ve kocasını ona emanet ettiğini söyler. Bu sözler  Durga’nın son sözleri olurken gözleri kapanır ve hayatını kaybeder.

Durga’nın ölümü büyük bir üzüntü yaratırken polisler sonunda olay yerine gelirler. Polis Gora’yı tutuklar. Yaptığı onca kötülüğün bedelini ödemek için karakolun yolunu tutar.

Daram konuşulanları duydu! Gora meselesinin hallolmasıyla beraber Durga son yolculuğuna uğurlanır. Modiler de Daram ile beraber olurlar. Daram Modilerin kendisini yalnız bırakmamasından dolayı onlara teşekkür eder.

Bu arada Gopi ve Koki, Mera ile Daram’ın ne olacağı konusunda dedikodu yaparlar. İkili Mera ile Daram’ın birbirlerini sevip sevmediğinden tutun evliliklerinin nasıl yürüyeceğine dair konuşurlar. Koki ve Gopi’nin ortak kanıya vardıkları mesele ise çiftin yaş farkıdır. Koki bu yaş farkının sorun yaratacağını söylerken Gopi’de ona katılır. Mera’nın çocuk yapmak istediğini vurgular. Ancak Daram yaşı nedeniyle bunu istemeyeceği düşünülür.

Bu esnada Daram Kokila ve Gopi’nin tüm konuşmalarını duyar. Daram özellikle yaş farkı meselesinden dolayı çok alınır. Bu yüzden oldukça fevri bir harekette bulunur.

Daram Mera’yı istemiyor! Daram Modiler konaktan ayrılırken Mera’nında onlarla gitmesini ister. Boşanma belgelerini de imzalar. Mera neler olduğunu anlayamaz. Daram’ın bu tavrı onu hem üzer hem de kızdırır. Mera ailesiyle beraber Modi konağına döner. Daram tüm bunları Modilerin sözlerini haklı bulduğu için yapmıştır.

Bu durum hem Mera hem de Daram’ı çok üzer. Daram da Mera da odalarına kapanırlar. Modiler Mera ile konuşmak istediğinde Mera yaş farkını önemsemediğini söyler. Daram’ı sevdiğini de açıkça dile getirir. Herkesin aksine Ahem Mera’ya kızar. Kendi yaşıtı biriyle evlenmesini söyler.

Modiler Ahem’i ikna edebilmek için epey dil dökerler. Pari’de Jigar’dan küçük olduğunu söyler. Ahem herkesin kendisine karşı çıkmasına kızgındır. Bu yüzden Modileri dinlemeden oradan ayrılır.

Ancak Mera’da tıpkı babası gibi inatçıdır. Tüm Modilere de kök söktürmeye kararlıdır. Mera bu amaçla hemen kendine yeni bir damat adayı bulur. Bu aday Mera’nın eski sevgilisi Sanskar’dır. Ahem onu görür görmez öfke krizine girer. Mera ise araya girerek kendi yaşıtı birini bulduğunu açıklar.

Ahem ne kadar kızıyla konuşsa da onu ikna edemez. Mera babasına kök söktürdükten sonra sıra Daram’a gelir. Sasnkar’ı da yanına alarak Daram’ın yanına gider. Ona damat adayını tanıtım düğününe davet eder. Tüm bunlar olurken Sanskar epey korkmuş durumdadır. Daram Mera’nın davetine geleceğini söyler. Sizce Mera ve Daram aşkı nasıl bitecek? İkili eskisi gibi mi olacak, yoksa yolları mı ayrılacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir