Masum 403.Bölüm Özeti- 29 Nisan Perşembe

Gora Durga’yı Öldürdü! Büyük VAHŞET!!!

Masum dizisi 403.bölüm özetinde Gopi ve Ahem evlilikleri için yıldönümü kutlamış ve konakta oldukça mutlu anlar yaşanmıştı. Diğer tarafta Gora ise kayıplara karışmıştır. Masum dizisi 403.bölüm özeti devam ediyor.

Vidya kaçırıldı! İşleri daha da karıştıracak olayla gelişmeye devam eder. Vidya’ya gelen bir mektup onu dışarı yönlendirir. Vidya neler olduğunu anlamak için dışarı çıkar. Tam bu esnada olanlar olur. Vidya kaçırılır. Tabi bu olay o kadar sessiz yaşanır ki kimsenin ruhu duymaz.

Gora öldü mü? Modi konağında işler karışırken diğer tarafta da aynı olaylar durulmaz. Daram’a hastaneden bir telefon gelir. Gora’yı tanıyıp tanımadığı sorulur. Daram ne olduğunu anlayamaz ve oğlu olduğunu söyler. Hastaneden arayan görevli Gora’nın öldüğünün ve teşhis için Daram’ın hastaneye gelmesini söyler. Daram duydukları karşısında şoke olur.

Modi konağında ise Gopi Vidya’nın yokluğunu fark eder. Mera’dan kardeşinin bulmasını ister. Mera odaya bakınır ama onu bulamaz. Camı açtığında ise Vidya’nın kaçırıldığını anlar. Mera panik içinde evdekilerden yardım ister.

Gora ölmedi! Modi konağında karmaşa sürerken Daram annesini teşhis için hastaneye gelir. Yanında diğer aile üyeleriyle birlikte odaya girerler. Daram ölünün örtüsünü kaldırıp yüzüne bakarken herkes oldukça endişelidir. Neyseki örtünün altından Gora çıkmaz ve hepsi rahat bir nefes alır.

Modiler kaçırıldı! Ancak bu rahat nefese hepsi pişman olacaktır. Çünkü bu esnada Gora Modi konağındadır ve Modilerin adeta canını okur. Vidya’yı kaçırdıktan sonra ustaca bir planla Mera’yı da kaçırır.

Tabi Gora durmak bilmez. Mera’nın odasına koşan Gopi’yi de kaçırır. Ardından Modilere gaz verir. Koki olanları anlayıp dışarı koşarken Gora yine maharetini konuşturup Kokila’yı da ortadan kaybeder. Modiler ne olduğunu bile anlamadan Koki, Gopi Mera ve Vidya’nın kaçırıldığını fark eder. Gora hepsini arabaya atıp oradan uzaklaşır.

Gora’nın Modilere bir de mesajı olur. Ekranda Gora’nın konuşması oynar. Gora Modi kadınlarını kaçırdığını ve tüm sorunların başladığı yerde biteceğini söyleyerek onları öldüreceğini ima eder. Ahem herkes ne yapacağını bilmez haldedir. Bu esnada Daram’da konağa gelmiştir. Annesinin yaptıklarını öğrenen Daram şoke olur.

Ahem Daram’ı dövmek isterken Modiler bu kavgayı ayırır. Daram annesinin hapse girmesini engelleyerek tüm bunların sorumlusu olarak kendini görür. Daram bir çıkış yolu ararken videodaki ayrıntıları fark eder. Modilere Gora’nın kadınları kaçırdığı yeri bildiğini söyler. Hep birlikte oraya doğru hareket ederler.

Modi kadınlarının durumu ise oldukça kötüdür. Gora hepsini bağlamıştır. Kokila’ya ise daha en başından türlü işkenceler yapar. Onu arabada sürükler. Yere cam kırıkları dökerek üzerinde dans etmesini ister. Gopi bağırıp Gora’dan durmasını isterken Gora acımasızdır. Herkesi sırayla öldüreceğini söyler

Kokila’ya camların üzerinde dans etmesini yoksa Gopi’yi şimdi vurmakla tehdit eder. Koki oldukça kötü durumda olmasına rağmen dans etmeye çalışır. Kokila acı içinde bağırırken Gora keyifle güler. Bu durumdan büyük bir haz duyar.

Ancak Kokila daha fazla dayanamaz. Acıdan ve aldığı yaralardan dolayı oracıkta bayılır. Gora onun öldüğünü düşünürken sıranın diğerlerine geldiğini söyler.

Eline tüfeğini alan Gora Mera’ya doğrultur. En başından beri tüm işlerine burnunu sokarak olayları bu noktaya getirenin o olduğunu söyler. Şimdi ise sonsuza dek elveda zamanının geldiğini Mera’ya haykırır.

Bu esnada diğer Durga ve Ninya Gora’nın herkesi esir aldığı alana gelir. Durga küllerin olmamasından dolayı tüm olayı çözüp gelmiştir. Gora kimsenin onu durduramayacağını söyleyerek silahı ateşler. Tam bu esnada Durga Mera’nın önüne kendini atarak onu kurtarır. Durga aldığı kurşun yarasıyla oracıkta hayatını kaybeder.

Bu arada Kokila son bir güçle ayağı kalkar. Gora’nın başkalarına zarar vermesini engellemeye çalışır. İkili kavgaya tutuşurken Kokila gözü dönmüş olan Gora’yı engelleyebilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.