Masum 402.Bölüm Özeti- 28 Nisan Çarşamba

Gora Bin Pişman! Gopi Ahem Aşkının 25. Yılı!

Masum dizisi 402.bölüm özetinde Mera idama giderken Durga son anda yetişip onu kurtarmıştı. Bu haber tüm Modileri mutlu ederken Gora üzülmüştü. Daram ise ceza olarak Durga’yı terk etmişti. Masum dizisi 402.bölüm özeti devam ediyor.

Bunun üzerine Durga, Daram ve Shravan konaktan ayrılırlar. Ailecek Urmila’nın evinde kalacaklardır. Shravan tüm olanları öğrenince büyük bir pişmanlık yaşar. Modi konağına giderek Vidya’dan kendisini affetmesini ister.

Vidya kızgın! Shravan ona inanmadığı için pişman olduğunu söyler. Vidya’nın ayaklarına kapanır. Ancak Vidya eşini affetmez. Ona inanmayarak büyük bir hayal kırıklığı yaşattığını söyler. Shravan göz yaşları içinde konaktan ayrılırken Vidya’da gözyaşlarına boğulur.

Sharavan anne ve babasının yanına geldiğinde olanları anlatır. Daram Vidya’dan vazgeçmemesini söylerken Durga’da ne olursa olsun onu geri getirmesini söyler. Vidya’nın hamile olduğunu ve bir eş olarak onun yanında olması gerektiğini vurgular.

Nanya zengin olmakta kararlı! Durga hatta Mera’nın dahi gelmesini kabul eder. Nanya ise bu durumdan hoşlanmaz. Mera’nın gelmesi demek bebeği alamayacağı anlamına gelmesi demektir. Nanya zenginlik hayalleri kurmaya devam eder.

Akşam olduğunda Sona Pari’ye yakın davranır. Kaynanasına özel yemek servisi yapar. Pari yine Sona’ya trip yapar. Modiler artık bu küslüğün bitmesini isterken Pari Sona’nın tatlısından yiyerek bu gerilime son verir.

Gora bin pişman! Modiler küslüklerini sonlandırırken, Daram ve ailesi yeni bir düzen kurarken en büyük acıyı Gora yaşar. Gora tek başına kala kalmıştır. Koca evde kimsecikler yoktur. Gora gözyaşlarına boğulur. Tüm bu yalnızlığın sebebi elbette kendisinden başkası değildir.

Tabi Gora bu yalnızlığa daha fazla tahammül edemez. Saatin geç olmasına aldırmadan soluğu Daram’ın yeni evinde alır. Oğluna yalvaran yakaran Gora ondan beklediği desteği alamaz.

Bu sefer Shravan’dan babasını ikna etmesini ister. Ancak Shravan babasından daha öfke doludur. Gora’yı suçlamaya başlar. Onun yüzünden Vidya’nın kendisini terk ettiğini söyler. Başlarına gelen tüm felaketlerin de tek sorumlusu olarak Gora’yı görür. Daram oğlunun sözlerinden sonra annesini kapı dışarı eder.

Gora Modilere yalvardı! Buradan eli kolu boş ayrılan Gora bu sefer Modi konağına gider. Gecenin bir yarısı uyuyan Modiler kapı sesiyle irkilirler. Kapıyı açtıklarında karşılarında Gora’yı görünce şaşırırlar. Gora bu kez Modilere yalvarır. Yapayalnız kaldığını, torunları ve çocuklarını geri istediğini söyler.

Ancak burada da Mera’nın öfkesiyle karşılaşır. Üstelik Modiler de Mera gibi Gora’ya kızgındır. Kısaca Gora burada da aradığını bulamaz ve paşa paşa evinin yolunu tutar.

Gopi ve Ahem aşkı! Ertesi gün olduğunda Modi konağında tatlı bir telaş vardır. Günün ilk dakikalarında Ahem biricik eşini öpücüklere boğar. Çiftimiz bir çok kötülüğü beraber göğüslediklerini anımsarlar. Bu esnada elleri balonlarla Modiler gelip Ahem ve Gopi’yi tebrik eder. Modi konağına yine mutluluk hakim olur.

Gora’nın İntihar Mektubu! Modi konağındaki mutluluğun tam tersi Gora yalnızlığıyla baş başadır. Gözü o kadar döner ki intiharı bile düşünür. Tabi bu durumu kullanmak ister. Daram’a bir intihar mektubu yazarak yollar. Daram Shravan’ı Gora’ya bakmaya yollar. Ayrıca kendisi Modi konağına giderek onu sorar. Kapıda Daram’ı Mera karşılar ve ona inanmaz. Gora’nın oyunlarından bıktığını söyleyerek onu dışarı atar.

Gopi ve Ahem’in evlilik yıl dönümü büyük bir mutlulukla kutlanırken Gora’nın ortalıklarda olmayışı elbette endişe yaratır. Ayrıca bir diğer tehlike ise Ninya’dır. O da Vidya’nın bebeği için hamle yapmaya hazırlanır. İkilinin neler yapacağı bir sonraki özetimizde…

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.