Masum 401.Bölüm Özeti- 27 Nisan Salı

Modiler ve Daram, Mera’yı İdamdan Kurtardı!

Masum dizisi 401.bölüm özetinde Ninja Modiler Gora’nın evini basmış, başta işler iyi gitse de Gora’nın adamları gelince hepsi yakalanarak bağlanmıştı. Gopi Durga’dan yardım isterken Durga depoya gidip Daram’ın yaşadığını görmüştü. Masum 401.bölüm özeti devam ediyor.

Durga Modilere yardım edecek! Depoya inen Durga Daram’ın yaşadığını görünce şoke olur. Tüm gerçekleri şimdi gören Durga ne yapacağını bilemez. Hemen soluğu Gora’nın yanında alır.

Gora ise Durga’ya bu konuda sessiz kalmasını söyler. Eğer sessiz kalırsa Mera sonsuza dek yok olacak ve Daram’da ona kalacaktır. Ancak Durga bu denli vicdansız biri değildir. Göz göre göre masum birini ölmesine asla göz yumamaz. Bu yüzden aşağı inip Modilerin ipini çözmek ister.

Durga’nın gözü döndü! Tabi Gora buna izin vermez. Durga’nın saçından tutup çekerek bunu engeller. Ardından onu yere fırlatarak haddini bilmesini söyler. İşte tam bu anda Durga’ya bir şeyler olur. Gözü dönen Durga yerden kalktığı gibi Gora’ya tokat atar. Ardından kapının camını kırıp eline alır ve Gora’nın boğazına tutar.

Modiler Kurtuldu! Dırga’nın bu cesur hareketi sonuç verir. Korku içinde olan Gora adamlarından Modileri serbest bırakmasını ister. Modiler serbest kalına Durga onlara Daram’ın yerini söyler. Ahem ve Jigar Daram’ı alırken bir an önce mahkemeye varmayı ve idamı durdurmayı düşünür.

Ancak Modiler için bir sorun daha vardır. O da idamın başlaması için sürenin çok az olması. Modiler adeta zamanla yarışırken bir motor bulup Daram’ı içine yerleştirirler. Koki Motoru sürerken Gopi’de arkasına atlar. İkili bir an önce Daram’ı götürüp idamı durdurmak ister.

Koki ve Gopi zamanla yarışırken diğer Modiler Gora’yı etkisiz hale getirmeyi başarır. Onu bir ipe bağlayıp onlarda bekleyişe geçer. Herkesin tek istediği şey idamın durdurulması ve Mera’nın kurtarılmasıdır.

Modiler yetişecek mi? Mera idam ipine doğru giderken zaman giderek daha da daralır. Ahem sürekli saatini kontrol edip annesinden haber bekler. Gora ise pişkin pişkin sırıtarak birazdan ölüm haberi gelecek der. Urmi Gora’nın ağzına acı biber sürerek onu susturur.

Bu arada Gopi ve Kokila müfettişin yanına varırlar. Ondan idamı durdurmasını ve Daram’ı getirdiklerini söylerler. Müfettiş hemen idamın yapıldığı yeri arasa da oraya ulaşamaz. Gopi ve Koki’nin eli kolu bağlı kalır. İkili şimdi ne yapacaklarını bilemezler. Ve idamın saatinin de gelmiş olduğunu görünce üzüntüleri ikiye katlanır.

Daram kendine geldi! Tüm bu karmaşada Daram kendine gelir. Neler olduğunu duyan Daram şoke olurken tek düşündüğü şey Mera’yı kurtarmaktır. Yarı baygın haliyle motordan inen Daram idam yerine doğru koşmaya başlar. Bu esnada cellat çoktan Mera’nın kafasına ipi geçirmiştir.

Mera kurtuldu! Cellat düzeneği çalıştırınca Mera iple sallanmaya başlar. Artık Mera’yı kurtarmak için çok geç dediğimiz anda Daram onun ayaklarından tutarak ipten kurtarır. Mera’yı sarsarak kendine getiren Daram onu kurtarmayı başarmıştır.

Gopi bu güzel haberi hemen diğerlerine de verir. Haber Gora konağında sevinçle karşılanır. Herkes Mera’nın kurtarılmasından dolayı çok mutludur. Tek üzgün olan ise Gora’dır. Modiler Gora’yı ters tavana asarlar. Bu arada Mera ve diğerleri de gelir.

Herkes Gora’ya ceza verilmesini ister. Ancak Daram buna karşı çıkar. Onun cezasını kendisi verecektir. Daram’ın Gora’ya cezası ise yalnızlık olur. Shravan, Ninya, Durga ve Daram Gora’yı terk ederler. Gora koca konakta tek kaldığı için deliye döner. Tüm yalvarışları sonuçsuz kalır.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir