Masum 395.Bölüm Özeti- 21 Nisan Çarşamba

Dhram Terastan Düştü! Gora’nın ÖLÜM OYUNU!

Masum dizisi 395.bölüm özetinde Mera, Gaura konağında sert rüzgarlar estirmiş ve kardeşinin bebeğini kimseye vermeyeceğini söylemişti. Daram’ın kafası ise hem Mera’nın tepkileri hem de Shravan’la konuşmasıyla bir hayli karışır. Masum dizisi 395.bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağında ise Pari, Sona’yı zor duruma düşürmek için güzellik maskesine tüy dökücü karıştırıp Kinjal’in kaşlarını döker. Kinjal, Sona’yı kovalarken Mera ve Vidya’nın resmine çarpar. Resim düşüp çerçevesi kırılırken Gopi hemen resmi yerden kaldırır. Geleneklere göre bu kötü bir kehanetin işaretidir.

Kokila Gopi’yi sakinleştirmek istese de Gopi oldukça endişelidir ve bir an önce kızlarını yanına gitmekte kararlıdır. Gopi yola çıkarken Daram Gora ile konuşur. Bebeği verme konusundaki kafa karışıklıklarını ona anlatır.

Daram Gora ile aynı düşünmediklerinin artık farkındadır. Mera ile terasta buluşup ona hem kendi ilişkileri hem de Vidya’nın bebeği için önemli açıklamalarda bulunacağını söyler. Bu arada Gopi ve Modiler ise son sürat Gora’nın konağına doğru yola çıkmışlardır. Gopi kötü kehanetin düşünerek kızlarının başına bir şey geleceğinden endişelenir.

Nitekim Gopi’nin endişeleri yersiz çıkmaz. Mera Daram’ın isteği üzerine terasa gelir ancak ona hiç söz hakkı vermeden bir sürü hakarette bulunur. Daram kendini açıklamaya çalışırken yerdeki kaygan zemine basar ve terastan aşağıya düşer. Mera çığlıklar içinde onu tutmaya çalışsa da beceremez.

Tam bu anlarda Gopi kötü bir şeylerin olduğunu hisseder ve Ahem’den daha çabuk olmasını ister. Bu arada Gora dahil tüm ev halkı Daram’ın başına toplanır. Nabzı kontrol edildiğinde yaşamadığı anlaşılır. Gora tüm olanlardan Mera’yı sorumlu tutarak onun katil olduğunu söyler. Mera ise Daram’ın ayağının kaydığını ve öyle düştüğünü açıklar. Gora gibi Durga’da deliye döner.

Mera Daram’ın öldüğüne inanmaz. Onun yanına giderek uyanmasını söyler. Ardından başını göğsüne yaslayarak ağlar. Tam bu esnada Mera Daram’ın kalbinin attığını hisseder. Nabzını kontrol eder ve onun hala hayata olduğunu anlar. Hemen ambulansa haber verilir.

Bu arada Modiler gelir. Ortalığın fena halde karışmış olduğunu gören Modiler neler olduğunu sorar. Tüm gerçeği öğrenince onlarda Mera’nın yanında durur. Ancak Gora hala Mera’yı katillikle suçlamaya devam eder. Aynı şekilde onu ambulansa da almaz.

Modiler Mera’yı toparladıktan sonra hastaneye giderler. Daram’ın son durumunu öğrenmek isterler. Ancak hastanede Daram adında bir hasta yoktur. Hemşire kayıtlara baktığında Daram’ın ölmüş olduğunu söyler. Modiler şok içinde kalırlar. Hemşire yakılma işleminin ailesi tarafından yapılacağını söyleyince Modiler hemen soluğu yakılma alanında alır.

Gora oğlunun başında onu yakmak için hazırlanırken Modiler gelir. Gora onları Daram’a yaklaştırmaz. Mera ise yaklaşıp bakmak ister. Çünkü orada yatan kişinin Daram olduğuna inanmaz. Zira Daram’ı kontrol ettiğinde kalbinin atıyor ve nefes alıyordu. Mera orada yatanın Daram olmadığını söyler.

Gora en sonunda Durga’nın bakmasına izin verir. Durga ölü adama yaklaşıp baktığında gözyaşlarına boğulur. Çünkü orada ki kişi Daram’dan başkası değildir. Gora odunları ateşe verirken herkes paramparça olur.

Tabi tüm bunlar yine Gora’nın bir oyunudur. Ambulansta Gora doktor ile anlaşarak Daram’ı bayıltmış ve hastaneye ölü olduğu bildirilmiştir. Gora ayrıca odunlar üzerinde yaptığı düzenekle ateş yandığında Daram’ı aşağıya kayıp etkilenmemesini sağlamıştır. Tüm bunları saf değiştiren Daram’ı etkisiz kılmak için yapmıştır. Ve bu planıyla Modiler’i köşeye sıkıştırarak intikamını acı çektire çektire alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.