Masum 392.Bölüm Özeti- 18 Nisan Pazar

Vidya Hamile! Müjdeli Haber…

Masum dizisi 392.bölüm özetinde Sona ve Tolu Modiler tarafından evlendirilmiş, tam da her şey yoluna girmiş derken Pari’nin gelişi yine tüm dengeleri değiştirir. Pari, onun yokluğunda olanlardan dolayı oldukça kızgındır. Masum dizisi 392.bölüm özetiyle devam ediyor.

Masum dizisi 392.bölüm özetinde Pari, Tolu ile konuşarak bu evliliğe karşı olduğunu söyler. Rashi burada olsaydı onu bu evlilikten haberdar edip etmeyeceğini Tolu’ya soran Pari, Tolu’yu köşeye sıkıştırır. Tolu Pari’ye karşı mahcup olurken Tolu’dan ona yemin vermesini ister. Bu yemin Pari kabul etmeyene kadar Tolu ve Sona’nın evliliğinin geçerli olmayacağıdır. Sona, Tolu’nun yemin verdiğini görünce şoke olur. Bu durum onu çok kızdırır.

Diğer tarafta Gaura kaynana derneklerini çağırıp Mera’yı dövdürmek istemişti. Kaynanalar konağa toplanıp Mera’ya saldırırken Vidya onları engellemeye çalışır. Bu arada Mera gelin hakları savunucularını arayarak yardım ister. Ayrıca kaynanaların kendisine kötü davrandığına dair görüntüler çekerek onlara yollar.

Masum 392.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kaynanalar Mera’ya özür dileme cezası verir. Mera kendini işkence görüyormuş gibi lanse ederek onların her dediğini yapar. Kaynanalar Mera’ya tam tokat atacağı esnada gelin hakları savunucuları eve gelir. Kaynana ve gelinler arasında kavga çıkar. Bu kavgayı gelinler kazanarak kaynanaları evden kovarlar.

Gaura için iş tersine dönmüş konuma gelir. Bir anda gelinlerin ablukasına alınmıştır. Gelinler Gaura’ya haddini bildirmek isterler. Bir güzel onu pataklamak için sabırsızlanırlar. Ancak Vidya araya girerek onları engeller ve konaktan gönderir.

Modi konağında ise Sona’nın Tolu’ya olan öfkesi dinmez. Tolu Pari’yi dinleyerek resmen Sona’yı yok saymıştır. İkili kavga ederken odaya Gopi girer. Gopi Sona’yı sakinleştirdikten sonra ona her şeyin düzeleceğini söyler. Pari’nin aslında kötü niyetli olmadığını söyleyen Gopi zamanla Sona’yı kabul edeceğini sözlerine ekler. Tüm bu konuşmaları duyan Pari ise Gopi’yle aynı fikirde değildir. Pari aksine tüm olanların arkasında Gopi’nin olduğunu düşünüp ona düşmanca fikirler besler.

Ertesi gün Koki ölülerin fotoğraflarının karşısında dua eder. Dizide Koki; Madu, Rashi ve Radha’nın önünde dua etse de gidici çok kişi var. Bunlarla ilgili detayları Masum dizisine nasıl veda ediyorlar yazımızda bulabilirsiniz. Bölüm özetimize devam edecek olursak, Madhu’nun ölümüne Modiler üzülse de buna sevinenler de vardır. Örneğin Gaura suç ortağı olduğu Madhu’nun ölümünden mutludur. Çünkü onu asla ele veremeyecektir.

Modi konağında Sona ise kaynanasının gönlünü almaya karar verir. Bu amaçla ona kahvaltı hazırlar. Ancak Pari elinin tersiyle kahvaltıyı yere atarak Sona’yı tersler. Modiler Pari’nin oldukça gaddar davrandığını düşünmeye başlar. Ancak Pari herkese gerçeği göstereceğim der.

Pari’nin gerekleri gösterme planı konağa gelen adamlarla başlar. Adamlar konağın ortasına devasa bir terazi kurarlar. Pari bu terazinin birine Tolu’yu oturtur. Diğerine de yine adamlarını çağırarak bavullar dolusu kişisel servetini taşıtır. İçi altın ve değerli eşyalarla dolu olan bavulları tek tek terazinin diğer tarafına koyan Pari Sona’ya teklifini sunar. Tolu için tüm servetini ona vereceğini söyler. Sona elbette altınları seçer.

Pari haklı olduğumu gördünüz diye çıkışırken Gopi Sona’nın aklını başına getirtir. Bu sefer Sona Pari’ye Tolu’dan daha değerli bir şey olduğunu söyleyerek teraziye oturur. Terazide Sona’nın ağırlığı Tolu’dan çok gelir. Modiler bu duruma gülerken Pari kızgındır!

Müjdeli haberimize gelecek olursak durumu ilk Gaura anlar. Vidya’nın yer yer halsizliklerinden sonra yemeklerin tadını karıştırması Gaura’nın hemen durumu fark etmesini sağlar. Gaura kendi geleneksel doğum kontrolcüsünü çağırır. Bir çok Hint dizisinde gördüğümüz nabızdan dahi hamile olduğunu anlayan geleneksel uzmanlardan. Kadın Vidya’ya çeşitli hareketler yaptırıp hemen hamile olduğu teşhisini koyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir