Masum 390.Bölüm Özeti- 16 Nisan Cuma

Madhu ÖLDÜ! Gopi Hançerlendi!

Masum dizisi 390.bölümde Madhu şeytani planlar yaparak Koki ve Gopi’yi tapınak bölgesine getirmiş, Sona’yı da etkisiz kılmıştı. Diğer tarafta Ahem sahtekar kadınla konuşmuş ancak ondan elle tutulur bir bilgi alamamıştı. Masum dizisi 390.bölüm özeti devam ediyor.

Madhu planını artık devreye sokmaya karar verir. Bunun için Kokila ile baş başa kalması gereklidir. Madhu için bu kolay bir iştir. Hemen baygınlık geçirir gibi yaparak Koki ve Gopi’yi kandırır. Kokila, Madhu’yı bir tabureye oturturken Gopi doktor aramaya koyulur. Madhu ayrıca Koki’den su ister. Koki su almaya giderken Madhu kalabalığın içinde kaybolur. Yüzünü kızıl boyaya boyayan Madhu bu işi ansızın yapacaktır.

Diğer tarafta Gopi annesi için tapınakta doktor arar. Şans eseri Sona’yı bulur. Daha doğrusu Sona zorda olsa sesini Gopi’ye duyurur. Gopi Sona’yı yerde görünce ne olduğunu sorar. Sona tüm olanları bir bir anlatır. Madhu’nun asıl amacının Kokila’yı öldürmek olduğunu, kendisini etkisiz hale getirdiğini. Gopi duyduklarına inanmak istemez. Annesinin böyle bir şey yapacağını düşünmez.

Bu arada Modi konağında Ahem sahtekar kadının ona söylediklerini düşünür. Kadın tüm bu işlerin arkasındaki kişinin Modi konağından biri olduğunu söylemişti. Ahem’in sonunda kafasında ampul yanar. Tüm bunları yapanın Madhu olduğunu anlar. Ahem hemen Gopi’yi arayarak ona bu gerçeği söyler. Gopi Ahem’in de konuşmalarıyla beraber Sona’nın doğru söylediğini anlar.

Ancak Kokila için zaman çok daralmıştır. Çünkü Madhu festival alanında kalabalığın içinde Koki’nin arkasına sinsice yaklaşmış, elindeki hançeri Kokila’ya geçirmiştir. Kokila acıyla arkasını döndüğünde Madhu ile karşılaşır. Kokila, kırmızıya boyalı yüzü ve hançeriyle karşısında olan Madhu’ya bunu neden yaptığını sorar. Madhu’nun cevabı ise açıktır; kızı Radha’nın intikamını alıp Ahem’i yetim bırakacaktır.

Madhu artık Koki’nin işini bitirmek için son hamlesine hazırlanır. Madhu hançeri Kokila’ya doğru savururken bir anda Gopi ortaya çıkar. Gopi hançer ile Kokila’nın arasına girer. Madhu Kokila yerine kızını bıçaklar. Herkes bir anda şok içinde kalırken Gopi’nin karnında derin bir yara oluşur.

Gopi yere yığılırken Madhu şaşkınlık içindedir. Zira Kokila yerine kendi kızını hançerlemiştir. Madhu bu şaşkınlıkla hemen olay yerinden kaçar. Gopi’nin tek düşüncesi ise annesidir. Sona doktor aramaya çalışırken Gopi annesini bulmaktan başka hiçbir şey istemez.

Kokila türlü sözlere rağmen Gopi’yi ikna edemeyince Sona ile birlikte Gopi’nin koluna girer. Ardından Madhu’yu aramaya başlarlar. Madhu ise paramparça bir haldedir. Zira öz kızını bıçaklamış bir annedir. Gopi yaralıda olsa annesini bulmayı başarır. Gopi’nin yaralı haldeki bu çabasının nedeni annesinin kendisine zarar vermesinden korkmasıdır.

Nitekim Gopi’nin korktuğu başına gelir. Annesini bir uçurumun kenarında bulur. Gopi ne kadar ikna etmek için çabalasa da Madhu ikna olmaz. Kızını bıçaklayan bir anne olarak yaşayamayacağını söyleyip uçurumdan aşağı kendini bırakır. Gopi annesini tutsa da Madhu kararlıdır. Gopi’nin elini ısırarak onu tutmasını engeller. Ardından uçurumdan düşüp nehirde kaybolup gider. Gopi ise yaşadığı bu vahim durumun da etkisiyle olduğu yere bayılır.

Kokila Gopi’nin durumunun ağır olduğunu fark edip hemen onu hastaneye kaldırır. Ameliyata alınan Gopi’nin durumu kritik olsa da başarılı bir ameliyatın ardından kurtulur. Ancak Madhu için kara haber hemen gelir. Madhu’nun cesedi nehirden çıkartılıp getirilmiştir.

Tüm Modiler Madhu için son görevlerini yapacaktır. Madhu beyazlar içine sarılır halde cenaze yerine getirilir. Gopi son kez annesine sarılarak hasret giderir. Ardından geleneklere göre ateşe verilip yakılır. Madhu için her şey artık son bulmuştur. Tüm hırsı, ihtirası ve intikamı onunla birlikte yok olup gitmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir