Masum 389.Bölüm Özeti- 15 Nisan Perşembe

Madhu Kokila’yı Sırtından Hançerleyecek Mİ?

Masum dizisi 389.bölüm özetinde Madhu şeytanice bir plan yapmış tören ateşine düzenek kurmuştu. Kokila tam düzeneği ateşe verirken Sona son anda yetişip onun hayatını kurtarmıştı. Ancak Sona’nın bu çabası onu aklamaya yetmemiş Tolu’nun büyük hışmına uğrayıp konaktan tekrar kovulmuştu. Masum dizisi 389.bölüm özeti devam ediyor.

Sona gözyaşları içinde konaktan ayrılırken oldukça üzgündür. O yaptığı hareketle herkesin takdirini kazanacağını düşünmüştür. Bu arada Sona’nın başına kötü bir olay gelir. Bir kamyon Sona’ya çarpıp hızla kaçar. Bu arada Madhu, Modi konağına geri gelmiştir. Kokila sürekli ortalıklardan kaybolan Madhu’dan şüphelense de henüz elle tutulur bir kanıt bulamamıştır.

Diğer tarafta Dharam ise Mera’nın başına gelenlerden dolayı annesini suçlar. Gaura ise Mera’nın odaya kitlenip farelere yem edilmesiyle ilişkisini olmadığını söyleyip sıyrılmak ister. Gaura’nın bu yaptığı kötülük adına Mera’dan özür dileyen kişi Shravan olur. Tabi Mera bir özürle bu işin kapatmaz. Bu sefer korkutma sırası Mera’dadır. Oyuncak bir yılan alıp Gaura’nın yanına giden Mera intikamını alır. Gaura yılanı görüp çığlığı basarken Mera oldukça eğlenir.

Tüm bu kaosu bir kenara bırakırsak Vidya ve Shravan romantik bir kaçamak için arabaya atlayıp konaktan çıkarlar. İkili yolda giderken aşırı yağış yüzünden araçları bozulur. Shravan motora baksa da tamir edilemez olduğunu görür. Bir eve sığınan ikili orada kamp ateşi yakarlar. Tabi bu ateş aslında ikilinin içinde yanan ateşin yansımasıdır. Oldukça romantik yakınlaşmalar yaşayan çiftimiz artık tam anlamıyla karı koca olurlar.

Bu romantik anlardan sonra Modi konağına geri dönersek Madhu kimseye fırsat vermemeye kararlıdır. Nitekim sabahın köründe Madhu’nun odasından gelen sesler tüm konağı ayağı kaldırır. Madhu tak-tuk çivi çakıyordur. Modiler zorla Madhu’ya kapıyı açtırınca Madhu’nun çividen bir yatak yaptığını görürler. Madhu bu yatağı Radha için yapmıştır. Onun ruhunun huzura ermesi için acı çekeceğini söyler.

Gopi annesinin bu hareketine karşı çıkarken Madhu çivili yatağa yatar. Gopi annesine yalvarır kalkmasını ister. Madhu kalkması için tek bir şartının olduğunu söyler. Kokila buna karşı çıkarken Gopi ne olursa olsun şartı kabul edeceği cevabını verir. Madhu’nun isteği Radha için poja yapılması ve onun ruhunun huzura ermesidir. Kokila itiraz etmesine rağmen bu olaya engel olamaz ancak Gopi’yi de yalnız bırakmak istemez. Madhu’nun ona zarar vermesinden korkar.

Koki’nin endişelerine rağmen poja için Madhu ve Gopi ile beraber yola koyulurlar. Madhu’nun elbette amacı Radha’yı anmak değil Kokila ve Gopi’den intikam almaktır. Tabi bu yolculuk Kokila’yı oldukça olumsuz etkiler. Koki geçmişte Radha’nın öldürüldüğü tüm o anları tekrar hatırlar. Aynı sokaklardan geçerler. Koki’nin zihni için oldukça yorucu olan bu deneyim bedenini de etkiler.

Madhu içinse bu tam bir fırsattır. Gizlice Koki ve Gopi’nin yanından kaçan Madhu hemen ormana dalar. Orada bir adamla buluşan Madhu ondan oldukça keskin bir hançer alır. Tüm bu anlara şahit olan bir kişi daha vardır. O da Sona! Sona kamyon çarpmasından kurtulmuş Madhu’yu tekrar takibe almıştır. Madhu’nun hançer alışverişini de kameraya kaydeder.

Diğer tarafta Gaura ise tutuklanan sahtekar kadının yanına gider. Onu tehdit eden Gaura ismini vermemesini ister. Ahem geldiğinde Gaura hemen saklanır. Sahtekar kadın Ahem’in sorularına cevap vermez. Ahem ömür boyu hapisle onu tehdit eder. Sahtekar kadın sadece Modi konağından birinin olduğunu söyler ancak isim vermez.

Şeytan Madhu’ya geri dönersek Sona onun karşısına çıkarak tüm her şeyi bildiğini söyler. Hatta kendine çarpan kamyonu kullanan kişinin de Madhu olduğunu gördüğünü anlatır. Ancak Şeytan’ın yeryüzündeki yansıması Sona’dan hemen kurtulur. Onu uçurumdan iter. Sona bayılırken Madhu hançeriyle Koki ve Gopi’nin yanına döner. Şimdi amacı Kokila ile baş başa kalmak ve işinin bitirmektir.

One Comment on “Masum 389.Bölüm Özeti- 15 Nisan Perşembe”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.