Masum 388.Bölüm Özeti- 14 Nisan Çarşamba

Sona Kokila’yı Suikasttan Kurtardı!

Masum dizisi 388.bölüm özetinde gerçekler ortaya çıkmış Kokila kurtulmuştu. Tüm Modiler, Gopi’yi kahraman olarak görmüş ve ondan övgüyle bahsetmişti. Bu kötü planların arkasında olanlar ise yine paçayı sıyırmış tüm suç Sona’ya kalmıştı. Masum dizisi 388.bölüm özeti devam ediyor.

Bu planların ardındaki Madhu gizlice Modi konağından kaçmayı başarır. Amacı Gaura’nın yanına giderek içine düştükleri bu durumdan nasıl kurtulacaklarını tekrar konuşmaktır. Madhu Gaura’nın odasına gizlice tırmanırken sahtekar kadında oradadır. Üçlü keyifle yaptıkları planlarının başlarında patlamasından dolayı oldukça üzgündür. Yeni planlar yaparak tüm bu durumu terse çevirmenin yolunu ararlar.

Madhu kafasına örtü takarak konaktan ayrılmaya karar verir. Tam kapıdan çıkacakken Koki ile karşılaşır. Madhu oldukça endişelenirken Gaura onu dilenci gibi göstererek konaktan kovar. Kokila’nın konağa geliş sebebi ise farklıdır. Koki tüm bu yaşananların arkasında Gaura’nın olduğunu düşünür. Onu alt etmek için Dharam’ı kendi saflarına çekmeyi planlar. Bu amaçla evlerinde yapacağı törene Dhram’ı davet eder.

Dharam ise tuttuğu oruca devam ediyordur. Gaura Dharam’dan bu orucu bozmasını isterken Dharam orucunu bozmamakta kararlıdır. Dharam annesine bir şart koşarak orucunu bozabileceğini söyler. Bu şartı ne olursa olsun artık planlarına son vermesi ve Modi konağında rahat durmasıdır. Gaura mecburen oğlunun bu isteğini kabul eder.

Hesaplaşma peşinde koşan bir diğer kişiyse Sona’dır. Durduk yere iftiraya kurban gitmiş ve Modi konağından kovulmuştur. Sona adını temize çıkarmak için Madu ve Garua’yı sıkı takibe alır. Madhu ve sahtekâr kadının fotoğraflarını çeken Sona elde ettiği delillerle adını aklayacağını düşünür.

Masum 388.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ertesi gün Gaura, Mera’nın odasına giderek onu uyandırır. Kalkıp tören hazırlıklarını yapmasını ister. Mera Dharam ile boşanacağını söyleyerek kendisini rahat bırakmasını söyler. Ardından Gaura’nın kafasından aşağıya suyu boca eder.

Gaura Mera’nın bu yaptığına çok sinirlenir. Elbette intikamını fazlasıyla alır. Gaura ilk olarak Durga’nın terliğini yırtar. Durga elinde şerbet kazanıyla yürürken yırtık terlik yüzünden dengesini kaybedip Mera’nın üzerine düşer. Bu düşme yüzünden Durga’nın elindeki tüm şerbette Mera’nın üzerine dökülür. Gaura bu kargaşa da Mera’nın telefonunu da çalar.

Tabi Gaura bununla da yetinmez. Mera’nın odasını gizlice farelerle doldurur. Mera odasına girdiğinde de kapıyı kilitler Telefonu da olmayan Mera fare dolu odada mahsur kalır. Üstelik üzeri farelerin bir hayli ilgisini çekecek şerbetle doludur. Gaura Mera’yı odada öylece bırakarak Modilerin davetine gider. Modiler Mera’yı göremeyip sorunca Gaura keyifle onun bugün gelemeyeceğini söyler.

Ancak Gaura’nın düşüncelerinin aksine Dharam eve gelince Mera’nın çığlıklarını duyar. Odaya giderek onu kurtarır. Dharam Mera ile beraber Modi konağına girince Gaura tüm planın bozulmasına sinir olur.

Masum 14 Nisan Çarşamba Özeti

Mera ve Dharam gelince törenler başlar. Poja töreninde Dharam Mera’yı istese de Durga ile töreni yapar. Dans başladığında da Mera ile dans edeceğini sanan Dharam yine Durga ile dans eder. İkili birbirlerinden sürekli uzak kalırlar.

Diğer tarafta Madhu ise rahat durmaz. Gaura’yı yanına çekerek plan yapmak ister. Ancak Gaura Dharam’a söz verdiği için ona katılmaz. Madhu oldukça şeytani bir planı tek başına yapar. Madhu’nun planı tören esnasında yakılacak ateşin içine bomba düzeneği koymaktır. Madhu bu şeytanı planıyla herkesten kurtulmayı hedefler. Gaura’dan dahi!

Tabi Madhu’nun bu planını Sona fark eder. Sona Kokila ateşi yakmadan koşarak onu uzaklaştırır. Düzenek patlar ancak Sona’nın müdahalesiyle kimse zarar görmez. Sona tüm bu olanları Madhu’nun planladığını bir bir anlatır. Ancak başta Tolu olmak üzere kimse ona inanmaz. Sona yine suçlu konumuna düşerek konaktan kovulur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir