Masum 387.Bölüm Özeti- 13 Nisan Salı

Sahte Koki Yakalandı! İhale Sona’ya Patladı!

Masum dizisi 387.bölüm özetinde Gopi akıl hastanesinden kaçmış, Kokila’yı kurtarmak için seferber olmuştu. Ancak sahte Koki bu durumu öğrenip Koki’nin tüm kurtarma planını suya düşürmüştü. Üstelik Vidya’da akıl hastanesinde oldukça zor durumda kalmıştı. Masum dizisi 387.bölüm özeti devam ediyor.

Masum dizisi 387.bölüm özeti – Gopi boş su tankında Kokila’yı bulamazken aşağıda olan sahte Koki ikiliyle dalga geçer. Hem Gopi hem de Urmila bu duruma daha fazla dayanamaz. İkili sahte Koki’nin yanına giderek onunla boğuşur. Sahte Koki yerlerde sürünürken Gopi bahçede olan diğer su tankını fark eder. Urmila sahte Koki’yi oyalarken Gopi diğer su tankına doğru yol alır.

Sahte Koki Urmila’nın kafasına sert bir sopayla vurarak ondan kurtulmayı başarır. Diğer su tankına çıkmaya çalışan Gopi’nin ayağından tutarak onu engeller. Bu esnada içeride dua eden Modiler dışarıdaki arbedeyi duyar.

Sahte Koki gerçek Kokila’yı öldürmek için su tankına giden vanayı patlatır. Gopi bu durum karşısında çok sinirlenerek sahte Kokila’nın boğazına sarılır. Gopi sahte Koki’yi boğarken Modiler olay yerine gelerek Gopi’yi Koki’den uzaklaştırır. Ahem Gopi’ye annesine ne yaptığını sorarken Gopi onun Kokila değil Premlat adında bir kadın olduğunu söyler. Gerçek Kokila’nın ise su tankında olduğunu ve zamanın giderek daraldığını anlatır. Ancak kimse onu anlamaz.

Gopi için iş başa düşmüştür. Eline aldığı baltayla sigortayı kıran Gopi Kokila’yı bir tehlikeden kurtarır. Ancak tank hızla su dolmaya devam etmektedir. Gopi bir yandan derdini anlatmaya çalışsa da kimse onu anlamaz. Kafasına yediği sopanın etkisinden kurtulan Urmila’da kargaşanın olduğu alana gelir. Modiler’e Gopi’nin doğruyu söylediğini anlatır. Gopi Urmila’nın gelişiyle tekrar fırsat bulur. Eline balta alarak tankı patlatır ve suyun dolmasını engeller.

Masum 387.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Gopi Kokila’yı kurtarırken diğer tarafta Mera’da türlü uğraşlarla Vidya’yı akıl hastanesinden kurtarır. Modiler ise sonunda gerçeğin farkına varır. Ahem tanka çıkıp içeri baktığında Kokila’yı görür. Hemen annesini su tankından çıkartır. Bu esnada sahte Koki ilk fırsatta olay yerinden tüymek ister. Tabi kıskıvrak yakalanır. Kokila sahtekarın yüzündeki maskeyi çıkartarak onun gerçek yüzünü herkese gösterir.

Gerçeğin ortaya çıkmasıyla beraber herkesin aklında tek soru oluşur. Tüm bu oyunun arkasında kimler vardır? Gopi Premlatha’yı sorgularken sahtekar kadın bir bir her şeyi anlatır. Nasıl Modi konağına sızdığını ve Kokila’yı etkisiz hale getirdiğini söyler. Tabi tüm bunları ona yaptıranın kim olduğunu es geçer. Koki sahtekar kadına tokadı geçirince kadın konuşmaya başlar. Kadın tüm bunları ona yaptıran kişiyi açıklayacağını söyler. Madhu bu durumdan dolayı çok endişelenirken kadın onun ismi yerine Sona’nın ismini verir. Bu esnada Vidya ve Mera akıl hastanesindeki adamı getirir. Adam da Sona’nın adını verir. Kısaca tüm ihale bir anda Sona’ya kalır. Madhu’da fırsattan istifade Sona’ya yüklenerek işten hemen sıyrılır.

Sahtekar kadın ise bu kargaşayı fırsat bilerek yerdeki baltayla Madhu’yu rehin alır. Ardından arabaya atlayarak kaçar. Sona ise oldukça zor duruma düşmüştür. Hem Modi konağından kovulur hem de polise teslim edilme tehlikesi yaşar. Tolu araya girerek en azından Sona’yı polisten kurtarır.

Gaura işlerin ters gittiğini öğrenip Madhu ve sahtekar kadına ulaşmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Modi konağında ise Ahem Gopi’ye teşekkür ederken Koki ona minnettar kalır. Hetal’de Gopi’ye övgü dolu sözlerde bulunur. Gopi adeta kahraman konumuna gelir. Modi konağında iki kişi dışında herkes mutludur. Bunlardan biri Tolu’dur. Sona’nın masum olduğunu düşünen Tolu olanlara inanmaz.

Diğer mutsuz olan kişi ise Madhu’dur. Tüm plan patlamıştır. Üstelik Kokila’nın gözleri de onun üzerindedir. Madhu bir yolunu bulup Gaura’ya ulaşmak ister. Bu amaçla gizlice Modi konağından kaçmayı düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir