Masum 386.Bölüm Özeti- 12 Nisan Pazartesi

Gopi Tımarhaneden Kaçtı! Vidya’nın Başı Belada!

Masum dizisi 386.bölüm özetinde sahte Koki Gopi’yi tımarhaneye göndermişti. Vidya ve Mera bu durumu öğrenmiş babalarının yanına gitmiş ancak Ahem kendini odaya kapatarak sessizliğe gömülmüştü. Masum dizisi 386.bölüm özeti devam ediyor.

Masum 386.Bölüm Özetinde Vidya ve Mera annelerinin nerede olduklarını sorarken sahte Koki ikilinin bu duruma karışmalarını istemez. Gopi’den tamamen kurtulacakken, Mera ve Vidya’nın planlarını bozmasından korkar. Koki Gopi’nin yerini söylemese de Hetal bu duruma daha fazla dayanamaz ve kızlara Gopi’nin hangi akıl hastanesine kaldırıldığını söyler.

Sahte Koki bu durumu hemen Gaura’ya bildirir. Gaura’da akıl hastanesindeki adamlarını arayarak durumu ona açıklar. Vidya ve Mera’nın Gopi’ye ulaşmalarını engellemek ister. Gopi ise akıl hastanesinde oldukça zor durumdadır. Gaura’nın içerdeki adamı ona elektrik vererek bu işi kökten çözecek bir plan içerisindedir. Madhu ve sahte Koki zaman kazandırmak için kızların bineceği arabanın lastiklerini indirirler.

Kızlar inik lastik yüzünden akıl hastanesine geç giderken sahte Koki hızla yol alarak hastaneye varmıştır. Sahte Koki bağlı bir şekilde yatakta duran Gopi’yi odaya girer girmez tehdit etmeye başlar. Hiçbir şekilde durumu kızlara çaktırmamasını aksi takdirde Kokila’yı öldüreceğini söyler. Gopi bu tehditler karşısında çaresiz kalmıştır.

Bu arada Vidya, Mera ve Urmila akıl hastanesine gelmiştir. Kızlar annelerini görmek isterler. Ancak Gaura’nın adamı buna izin vermeyeceğini söyler. Doktordan izin almadan kimsenin görüşme yapamayacağını dile getirir. Oldukça öfkeli olan Vidya hasta bakıcıya oldukça okkalı bir tokat atar. Bu esnada Urmila kıvrak bir hareketle adamın cebinde bulunan anahtarları alır.

Kızlar ve Urmi adamı atlattıktan sonra Gopi’nin bulunduğu odayı aramaya başlarlar. Akıl hastanesine giren ekip delileri ve oldukça karanlık olan ortamı görünce bir hayli korkar. Kızlar sonunda annelerinin olduğu odayı bulup çaldıkları anahtarla kapıyı açarlar. İkili Gopi’ye sarılırken bir an önce onu bu cehennemden çıkarmak ister. Bu arada sahte Kokila odada onları izliyordur.

Masum 386.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Gopi Kokila’nın ölümüyle tehdit edildiği için deli rolünü oynamaya devam eder. Kızlara ve Urmila’ya saldırarak onları odadan kovmak ister. Mera ve Vidya annelerinin bu haline çok üzülür. Bu esnada hasta bakıcılar sesleri duyarak odaya gelip herkesi dışarı çıkartır. Apar topar dışarıya çıkartılan kızlar ne olduğunu anlayamamışlardır.

Ancak tüm bunlara rağmen Gopi zekasını kullanarak Vidya’ya bir ipucu bırakır. Vidya dışarı çıktığında Gopi’nin deli taklidi yaparken avucuna bir şeyler yazdığını anımsar. Bu Gopi’nin gizlice Vidya’dan yardım istemesidir. Kızlar bu ipucunun peşinden gitmeye karar verirler. Bu amaçla gizlice akıl hastanesinin arkasında bulunan pencereye giderler.

Tüm uğraşmalara rağmen kızlar camı açamayınca Urmi etrafta camı açmak için alet arar. Bu arada Urmila Kokila’nın çıktığını görünce şaşırır. Koki hastaneye gelme fikrine bu denli karşıyken burada ne işi vardır diye düşünür. Urmi tekrar kızların yanına giderek pencereyi açar. Böylece tüm ekip içeri girer. Kızlar doğrudan Gopi’nin yanına doğru giderken deliler bağrışmaya başlar. Hasta bakıcı ortalığı kolaçan etse de kimseyi göremez.

Hasta bakıcının gitmesiyle kızlar annelerine sarılır. Vidya neler olduğunu Gopi’ye sorarken Gopi her şeyi bir bir anlatır. Sahte Koki’yi aslında kim olduğunu gerçek Koki’nin başının belada olduğunu. Kızlar ve Urmi duydukları karşısında şoke olur.

Gopi bir an önce buradan çıkıp Koki’yi kurtarmaları gerektiğini söyler. Gopi ve Vidya yer değiştirir. Bu arada sahte Koki ise Ahem’i kandırmakla meşguldür. Doktorlarla konuştuğunu ve Gopi’nin sonsuza dek aklını yitirdiğini söyler.

Gopi Vidya kılığında dışarıda dolaşmaya başlar. Ancak bu gizlilik çok sürmez. Gaura şeytanı Gopi ve Vidya’nın yer değiştirdiğini hemen anlar. Durumu hem hastanedeki adamına hem de sahte Koki’ye haber verir. Gopi su tanklarına gidip Koki’yi arasa da bulamaz. Sahte Koki onu kahkahalarla karşılar. Vidya ise hasta bakıcı tarafından tutsak edilir. Anne kız oldukça zor bir duruma düşer.

Barun Sobti ve Sanaya Iraninin Bilinmeyen Sırları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir