Masum 385.Bölüm Özeti- 11 Nisan Pazar

Gopi Tehlikelerle Dolu Akıl Hastanesinde! Ahem Çaresiz!

Masum dizisi 385.bölüm özetinde Gopi sahte Koki’nin planına düşmüş ve bir anda deli damgası yemişti. Hem sahte Koki hem de doktorun isteği Gopi’nin akıl hastanesine yatması yönünde olmuştu. Masum dizisi 385.bölüm özeti devam ediyor.

Masum dizisi 385.bölüm özetinde Gopi çaresiz bir şekilde yatağa bağlıyken sahte Koki Gaura’yı arayarak ona son durumu anlatır. Gopi’yi tımarhaneye tıkarak ondan sonsuza dek kurtulacaklardır. Telefon konuşmasının ardından sahte Koki eline aldığı suyu Gopi’nin suratına atarak onu uyandırır. Gopi ile dalga geçen sahte Koki zaferini kutlarken Gopi’yle doya doya alay eder.

Diğer tarafta Mera ve Dharam ise sonunda birbirlerine aşklarını itiraf ettiler. Mera Dharam’ın yanına giderek onu en başından beri yanlış anladığını söyler. Ardından Mera Dharam’ı sunağa getirir. İkili burada karşı karşıya bakışırlarken sonunda birbirlerine aşklarını itiraf ederler. Gaura ise bu durumdan hiç hoşnut olmaz. Oğlunu resmen Mera’ya kaptırmıştır.

Sahte Kokila’nın ise halletmesi gereken bir durum vardır. Doktor Koki’den kan alacaktır. Sahte Koki bu amaçla gerçek Kokila’yı konağa getirmeyi planlar. Bu planı doğrultusunda hem Gopi’yi hem de Kokila’yı tehdit eder. İkili mecburen sahte Kokila ne derse onu yapmak durumunda kalır. 

Gerçek Koki uzun bir süre sonra evine geri dönse de hiçbir şey yapamaz. Sahte Koki kulaklıkla ona direktifler vererek dediklerini yaptırır. Doktor kan alma işlemini yaparken sahte Koki için işler yolunda gider. Bir ara Hetal durumu fark eder gibi olsa da olayları tam anlayamadığı için kafasının karıştığını düşünür. Ne de olsa iki Koki’nin olması durumu bilmeyen biri için pekte mantıklı bir gerçek değildir.

Diğer tarafta ise Dharam oldukça mutludur. Mera ona aşkını ilan etmiş ikili birbirlerini sevdiklerini sonunda söylemiştir. Dharam ve Mera birbirlerine sarılırlar. Dharam Mera’ya yaşadığı mutluluktan dolayı ne isterse yapabileceğini söyler. Mera’nın isteği ise bu mutluluğu bitirecek cinstendir. 

Mera elindeki boşanma kağıtlarını Dharam’a uzatarak onunla ayrılmak istediğini söyler. Dharam ve bu durumu izleyen herkes şaşkınlık içinde kalmıştır. Dharam Mera’nın bu isteğini geri çevirmez ve kağıtları imzalar. İkili gözyaşları içinde kalırken Mera evli bir adamın ikinci eşi olmayı kabul etmemiştir.

Modi konağına geri döndüğümüzde Gopi için işler giderek daha da kötüleşecek bir hal almıştır. Madhu olanlara üzülmüş gibi görünürken sahte Koki bu durumu fark eder. Madhu’nun Gopi’ye üzülüp üzülmediğini sorar. Madhu hemen lafları kıvırarak Gopi’nin Koki’yi hala düşünmesine üzülüyorum diyerek lafı değiştirir. Sahte Koki dışında konak adeta bir matem alanı gibidir. Herkes Gopi’nin durumuna üzülüyordur. 

Ahem sunakta gözyaşları içinde Gopi ile güzel anılarını düşünür. Bu arada akıl hastanesinden doktorlar Gopi’yi almak için Modi konağına gelirler. Gopi zorla hastaneye götürülecektir. Ahem Gopi’nin gitmesini istemese de kendine zarar vermesinden korktuğu için onun hastanede tedavi görmesinden yana olur. Gopi çırpınıp doktorlardan kurtulmak ister ancak elinden hiçbir şey gelmez. Gopi son bir umut Koki’nin sahte olduğunu haykırsa da kimse delirmiş Gopi’nin sözlerini ciddiye almaz.

Gopi elleri bağlı tımarhaneye giderken ortamın ne kadar tehlikeli olduğu daha ilk saniyeden bellidir. Delirmiş insanlar ve oldukça ürkütücü tedavi teknikleri! Tımarhane baştan sona tehlikelerle doludur. Gopi ne kadar çırpınsa da artık çaresiz bir durumdadır.

Modi konağına ise Vidya, Mera ve Urmila gelir. Konağa gelir gelmez olanları duyup şoke olurlar. Urmila Modilere ağır sözler söyleyerek Gopi’yi yarı yolda bıraktıklarını haykırır. Mera ve Vidya’da Gopi’nin akıl hastanesine gönderilmesine inanamaz. İki kardeş babalarının yanına gidip neler olduğunu sormak ister. Ancak Ahem kendini odaya kilitlemiş ve sessizliğe gömülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir