Masum 384.Bölüm Özeti- 10 Nisan Cumartesi

Gopi Tımarhaneye Mi GİDECEK?

Masum dizisi 384.bölüm özetinde Gopi, gerek Ahem  gerekse sahte Kokila’nın ona yaptığı baskılara dayanamamış, ayrıca Kokila’yı kurtarmak için yaptığı tüm çabaların da boşa gittiğini görmüştür. Tüm bunlar yüzünden de delirmiştir. Kendini kaybedip deliren Gopi, Ahem’in elini ısırarak akıl sağlığının tehlikede olduğunu herkese göstermişti. Masum dizisi 384.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler yaşanan gürültüyü duyunca apar topar Ahem ve Gopi’nin yanına gelirler. Gopi’nin Ahem’in elini ısırdığını görünce herkes şoke olur. Gözleri dönmüş şekilde dişlerini Ahem’e geçiren Gopi’nin bu görüntüsü oldukça ürkütücüdür. Gopi, Modiler’in araya girmesiyle sakinleşirken sahte Koki, Gopi’yi biraz sakin bırakmaları gerektiğini söyleyerek herkesi odadan çıkartır.

Herkes odadan çıktıktan sonra Koki, Gopi’nin yanına giderek onunla alay etmeye ve sinirlendirmeye başlar. Gopi perişan haldeyken sahte Koki bu anlardan büyük bir zevk alır. Gopi bu duruma daha fazla dayanamaz ve sahte Koki’yi iterek odadan çıkartmak ister. Sahte Koki Gopi’nin itmesiyle yere düşerken Ahem annesini yerde görünce şoke olur. Gopi dışında hiç kimse gerçeği bilmediği için Gopi yine sinir krizleri geçirir. Sahte Koki ise bıyık altından keyifle gülerek bu anların tadını çıkartır.

Vidya Modi konağında Gopi’nin delirdiğini Mera’ya anlatırken iki kardeş neler olduğunu araştırmaya karar verirler. Bu arada Gaura ise sahte Kokila’yı arayarak ondan son durum raporlarını alır. Gaura yaşananları duydukça keyfinden adeta kendinden geçer. Bu esnada Vidya ve Mera, Gaura’nın Gopi hakkında konuştuğunu duyar. İkili neler olduğunu Gaura’ya sorsa da Gaura bir yalanla onları hemen kandırır.

Sahte Koki’de Gaura’nın aniden telefonu kapatmasından sonra tekrar işlerine geri döner. İlk işi kaçırdıkları Kokila’yı sakladığı depoya gitmek olur. Kokila karanlıkta elektrik telleriyle dolu bir su deposundadır. Sahte Koki kaçırdığı gerçek Kokila’ya yemek atarak onu tehdit edip alay eder. Kısaca hem Gopi hem de Kokila perişan bir haldedir.

Gaura konağında ise Mera odasında sürekli Dharam’ı düşünmeye devam eder. Dharam’da Mera’yı sürekli düşünür. Dharam, Mera’ya bakmak için odasına geldiğinde Mera uyuyor taklidi yapar. Dharam Mera’yı izleyip burada olduğu için ona teşekkür eder. Ayrıca Dharam Mera’ya romantik bir hediye hazırlar.

Ertesi gün Mera annesini arayıp bilgi almak ister. Ancak Ahem Gopi’nin şu an müsait olmadığını söyleyerek onu reddeder. Vidya ve Mera, Gopi konusunda endişelenmeye devam ederken Gopi’nin farklı bir planı vardır. Ancak Gopi’nin bu planı hiçte iyi gitmeyecek bir plandır.

Bildiğiniz üzere Gopi Ahem’e saldırarak kısa süreli bir sinir krizi geçirmişti. Gopi bu oyununa devam eder. Amacı delirerek sahte Koki’nin ne istediğini öğrenmektir. Gopi bu amaçla kendisine çorba getiren Hetal’e saldırır. Hetal çok korkarken Modiler, Gopi’nin akıl sağlığından iyice endişelenmeye başlar. Sahte Koki ise bu durumu keyifle izler.

Gopi işi iyice abartır. Balkon korkuluklarına çıkıp yürümeye başlar. Gerçek Koki’de depodan bu durumu görüp üzülür. Bu arada Gopi dengesini kaybedip düşer. Ahem, Gopi’yi yakalayarak büyük bir faciayı engeller. Gopi tüm bunlara rağmen oyununu daha da abartarak kendini vantilatöre bağlar. Modiler, Gopi’nin kendine zarar verdiğini düşünerek onu ellerinden ve ayaklarından yatağa bağlarlar.

Gopi yatakta çırpınırken sahte Koki doktor çağırmaları gerektiğini söyler. Koki Gopi’nin durumunun kötü olduğunu ve hastaneye yatması gerektiğini açıklar. Gopi Koki’nin planına resmen kendi ayağıyla gelmiştir. Sahte Koki’nin planı Gopi’yi akıl hastanesine yollayıp ondan sonsuza kadar kurtulmaktır. 

Gopi, Koki’nin sahte olduğunu söylese de artık kimse ona inanmaz. Delirmiş olduğunu düşünürler. Bu düşünceyi gelen doktorda destekler. Gopi’nin sağlığının iyi olmadığını ve akıl hastanesine yatması gerektiğini söyler. Modiler buna karşı çıkarken gerçekleri bilen tek kişi olan Gopi kendini oldukça zor bir duruma düşürmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.