Masum 383.Bölüm Özeti- 9 Nisan Cuma

Gopi Aklını KAÇIRDI! Ahem’i ISIRDI

Masum dizisi 383.bölüm özetinde sahte Koki, bu planın arkasında yer alan Gaura ve Madhu, Gopi’yi kandırmıştı. Bu kandırmacanın ardından Gopi üzgün bir şekilde konağa geri dönerken üçlü dans edip oynamıştı. İkili yaptıkları planı birbirlerine anlatırlar. Kokila’yı nasıl kaçırdıklarını, planı nasıl tezgahladıklarını bir bir hatırlarlar. Bu şeytani planın başarılı olması onları çok ama çok mutlu etmiştir. Masum dizisi 383.bölüm özeti devam ediyor.

Masum dizisi 383.bölüm özeti Diğer yandan oldukça üzgün olan Gopi konağa doğru giderken ne yapacağını düşünür. Kokila’nın kaçırılması olayını ondan başka bilen yoktur. Gopi tüm bu oyunları nasıl açığa çıkaracağını bilmiyordur.

Gopi bir umut sahte Koki’nin odasına gider. Amacı burada bir ipucu veya delil bulmaktır. Nitekim şans Gopi’ye güler. Gopi Sahte Kokila’ya ait bir telefon bulur. Telefonu gizlice odadan çıkarmak ister. Ancak Sahte Koki tam bu esnada kapıda biter. Gopi’ye okkalı bir tokat atarak elinden telefonu alır. Ona tehditler savurur ve bir daha böyle işler peşinde koşmamasını söyler. Gopi bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştır.

Gaura konağında ise Vidya ve Shravan arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Dharam ise Mera’nın yokluğunda epey bunalımlarda takılıyordur. Vidya, Mera’yı arayıp Modi konağındaki son durumu sorar. Bu esnada oldukça trajik bir olay gerçekleşir. Yolun kenarında oturan Dharam’a doğru bir kamyon hızla gelir. Dhram arkası dönük olduğu için kamyonu fark etmez. Vidya Dharam diye bağırırken Mera telefonun diğer ucundan kötü şeyler olduğunu anlayarak gözyaşlarına boğulur.

Kazayı gören Durga, Gaura herkes aşağı toplanır. Dharam kanlar içinde yerde yatarken herkes ne yapacağını bilmez durumdadır. Shravan hemen bir araba ayarlarken Gaura oğlunun baş ucunda hastanenin yolunu tutar. Telefonda olanları dinleyen Mera’da korku içinde odasından koşarak çıkar. Gopi kızını bu halde görünce ona neler olduğunu sorar. Mera olanları anlattıktan sonra Dharam’ın yanında olması gerektiğini söyler. Gopi Mera ile gitmek isterken sahte Koki buna izin vermez.

Gopi’yi odasına götüren sahte Koki ona meyve suyu uzatıp içmesini söyler. Gopi meyve suyunu içmek istemezken sahte Koki meyve suyuna zehir attığını söyleyerek Gopi’yi daha da korkutur. Kokila’yı öldürmekle de tehdit ederek meyve suyunu zorla ona içirir. Tabi meyve suyunda zehir yoktur. Sahte Koki sadece Gopi’yle dalga geçiyor ve ona eziyet ediyordur.

Diğer tarafta Mera ise hastaneye varmıştır. Dharam’ın halini gören Mera gözyaşlarını tutamaz. Gaura onu burada istemese de Mera kimseyi dinlemez. Dharam’ın ellerini tutup uyanmasını ister. O esnada Dharam gözlerini açar. Mera’yı görünce bunun bir hayal olduğunu düşünür. Mera gerçek olduğunu söyleyerek Dharam’ı kendine getirir.

Bu arada Gopi’de hastaneye gelir. Gopi’nin gelişinin nedeni ise oldukça büyük bir kararı açıklamaktır. Tabi Gopi’nin bu kararının ardında sahte Kokila’nın tehditlerinin etkisi büyüktür. Gopi Mera’yı yanına alarak bundan sonra Dharam’ın yanında yaşaması gerektiğini söyler. Mera bu karara şaşırırken bir yanın Dharam’la kalmayı diğer yanında ailesinden ayrılmamayı ister. Gopi hastaneden çıkarken perişan olmuştur. Bu karar Gopi’yi resmen paramparça etmiştir.

Modi konağına gelen Gopi Mera hakkındaki kararını herkese bildirir. Ahem duyduklarını karşısında adeta delirir. Gopi’ye nasıl Mera’yı o konağa gönderdiğinin hesabını sorar. Sahte Gopi’de Ahem’in yanında yer alır. Gopi tüm bu baskılara daha fazla dayanamaz ve bayılır.

Ahem Gopi’yi apar topar odaya götürüp yatırır. Doktor gelip Gopi’ye gerekli tedavileri uygular. Gopi’nin yoğun bir stres altında olduğunu ve onu stresten uzak tutmaları gerektiğini söyler. Eğer tekrar streslenirse bu ani bayılmaların tekrar edeceğini bildirir.

Ancak iş doktorun bildirdiğinden daha da kötüdür. Gopi kendine geldiğinde Ahem ona su uzatır. Gopi boş boş bakarak Ahem’e tepki vermez. Kısa bir süre sonra ise krize girerek Ahem’e saldırıp onun elini dişler. Modiler, Gopi’yi zor zapt ederken Gopi resmen aklını kaçırmış gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir