Masum 382.Bölüm Özeti- 8 Nisan Perşembe

Gopi, Sahte Kokila’nın MASKESİNİ DÜŞÜRDÜ!

Masum dizisi 382.bölüm özetinde Kokila’nın garip hareketleri tüm Modiler’i bir hayli şaşırtmıştı. Mera’nın boşanma davası açması ise Gopi ile Koki’nin tartışmasına sebep olmuş ve konakta ipler giderek gerilmişti. Koki, Gopi’ye sert çıkarken Gopi de altta kalmamış ve tavrını net bir şekilde göstermişti. Masum dizisi 382.bölüm özetini oku. Masum dizisi 382.bölüm özeti devam ediyor.

Masum 382.bölümde Koki Gopi’ye bu kadar sert çıkmasına rağmen ondan geri adım görmeyince öfkelenir. Üstüne Ahem’de Gopi’nin yanında yer alıp boşanma davasından bilgisinin olduğunu söyleyince Kokila öfkeden deliye döner. Herkesin şaşkın bakışları arasında Koki radikal bir karar imza atıp konağı terk edeceğini söyler. Herkes Gopi’den geri adım atmasını beklerken Gopi hiçte öyle yapmaz. Kokila’nın konağı terk etmesine adeta müsaade eder. Ahem Gopi’den itiraz etmesini istese de Gopi, Koki’nin kendi kararlarına saygı duyduğunu dile getirerek ona müdahale etmez.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Diğer tarafta tıpkı Koki gibi Gaura’da durmak bilmez. Gaura Dharam’ı kendine getirmek için çabalarken oğlunun aklı fikri Mera’dadır. Gaura, Dharam yatarken ütüyü çalıştırarak onun elini yakar. Ardından suçu Durga’ya atar. Durga zor duruma düşerken tıpkı Modi konağında Gopi’nin yaptığı gibi Vidya Gaura’nın karşısında durur. Vidya konaktan ayrılmama nedeninin açıkça belli eder. Gaura Vidya’ya tokat atmak istese de Vidya buna müsaade etmez!

Masum 382.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Modi konağında ise Kokila’nın konağı terk etmesi Ahem’i üzer. Ahem Koki’yi ararken Gopi çoktan onu bulmuş ve takibe almıştır. Gopi bu takip esnasında Koki’nin mabette biriyle tartıştığını ardından kadın onu nehre attığını görür. Hemen Koki’nin yanına giden Gopi onun sudan çıkmasına yardımcı olur. İkili birlikte mabede doğru yürürler. Mabede vardıklarında Gopi oldukça sert bir şekilde Koki’ye çıkışmaya başlar.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Gopi kafasında birleşen puzzleları tek tek Koki’nin yüzüne haykırır. Mera’ya karşı değişe tavrını, Dharam için aniden iyilik meleğine dönüşmesini… Boynunda yer alan kolyeyi… Kısaca Gopi gerçeklerin çoktan farkındadır. Karşısındaki kişinin de Kokila olmadığını biliyordur. Gopi son hamlesini yaparak karşısında duran kadının suratına elini uzatıp yüzündeki maskeyi bir çırpıda çıkarır. Ve gerçek apaçık ortaya çıkmıştır.

Masum 8 Nisan Perşembe 382.Bölüm Özeti

Premlata adında bir kadın Kokila’nın kılığına girmiş onu kaçırıp yerine geçmiştir. Gopi bu gizemi çözdükten sonra Ahem’i arayarak mabede gelmesini söyler. Bu esnada kadın Gopi’nin boynuna şalını geçirerek onu etkisiz hale getirir. Sahte Koki, Gopi’yi tehdit etmeye başlar. Kokila’nın görüntülerini göstererek bu oyunu kimseye anlatmamasını, anlatırsa ellerinde bulunan Kokila’yı öldüreceğini söyler. Gopi, Kokila’nın sağlığı için mecburen bu oyuna devam etmeye karar verir. Sahte Koki’nin maskesini takar.

Bu arada Ahem gelir. Sahte Koki’nin oyunun fark etmez. Gopi ve annesini bulduğu için Ahem mutlu olur. Sahte Koki ayrıca konağa da geri döneceğini sözlerine ekler. Hep birlikte konağa dönerler. Gopi konakta bir şekilde gerçekleri Ahem’e söylemek için fırsat kovalar. Ancak sahte Koki sürekli Gopi’nin dibinde biterek buna izin vermez. Ayrıca Kokila’ya kurduğu elektrikli düzeneği de göstererek Gopi’nin tek yanlışında Kokila’nın işini bitireceğini söyler.

Kokila’nın saklandığı yeri ise Urmila keşfeder. Urmila’ya mahallesindeki kiracılardan elektrik kesintileri ile ilgili şikayetler gelir. Sahte Koki düzeneği Urmi’nin evine kurmuş ve Koki’yi oraya saklamıştır. Urmila tüm bunlardan habersiz evine girince Kokila ses çıkartarak ona haber vermek ister. Ancak Urmi sesleri duyunca hayalet zannederek hemen kaçar.

Urmila Modi konağına gelince başına gelenleri anlatır. Gopi Urmi’nin anlattıklarından yola çıkınca Kokila’nın orada saklandığını hemen fark eder. Koki hemen Urmila’nın evine gidip Kokila’yı bulur. Onu elektrik tuzaklarından kurtarır. Tabi Gopi’nin kurtardığı kişi gerçek Koki değil sahte Koki’dir. Gopi bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştır. Gopi mutsuz bir şekilde Urmi’nin evinden giderken tüm planın mimarları ortaya çıkar. Madhu ve Gaura! Sahte Koki’yi de alıp üçlü zafer dansı yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.