Masum 380.Bölüm Özeti- 6 Nisan Salı

Vidya Shravan YAKINLAŞIYOR? Dharam ve Mera Kafalar KARIŞIK!

Masum dizisi 380.bölüm özetinde Mera mahkemede Dharam’ın suçsuz olduğunu söylemişti. Dharam Mera’nın bu ifadesiyle serbest kalmıştı. Mera ise Tanrı’ya dua edip gerçekleri öğrenmek istemiş o esnada telefonundaki görüntüleri görünce doğru karar verdiğini anlamıştı. Masum dizisi 380.bölüm özeti devam ediyor.

Mera’nın ardından giden Gopi’nin ise aklında soru işaretleri vardır. Gopi, Mera’nın Dharam’ı neden affettiğini anlayamamıştır. Kızının ardından tapınağa geldiğinde bu sorunun cevabını öğrenir. Mera kamera kayıtlarını Gopi’ye de izleterek gerçeği ona da gösterir. Gopi kızının verdiği bu doğru karardan dolayı ona sarılır ve gurur duyduğunu söyler.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Gopi ve Mera mahkeme binasına geri dönerken tüm Modiler de neler olduğunu merak ediyorlardır. Gopi ve Mera gerçekleri açıklayacakken Dharam ve Gaura gelir. Dharam Mera ile konuşmak isterken Mera koşarak kaçar. Mera henüz duyguları ile yüzleşmek için hazır değildir. Modiler de Dharam’ın Mera ile görüşmesine izin vermeyeceklerini söyler. Dharam öfkeden deliye döner. Modiler konağa geri döndüklerinde Mera telefonundaki görüntüleri izleterek gerçeği herkese gösterir. Dharam’ın aslında masum olduğunu ve tüm olayın bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğu artık herkes tarafından öğrenilir.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Modiler olayın aslını öğrenip konağa dönerken Hetal ve Urmila büyük bir şok ile karşılaşır. Sona gelinlere özgü bir ritüeli gerçekleştiriyordur. Hetal Sona’yı gelin olarak kabul etmediği için bu durumun ne olduğunu sorar. Tam bu anda Kokila her şeyi kendisinin organize ettiğini söyleyerek Hetal’i susturur. Sona’nın da bu konağın gelini olduğunu ve artık herkesin bunu kabul etmesi gerektiğini vurgular. Ayrıca Kokila Mera’ya da sarılır. Dharam konusunda verdiği karardan dolayı onu tebrik eder. İşin sonunda kendi kararının uygulanması Koki’yi mutlu etmiştir.

Mera Dharam’ın karısı ve evine geri dönecek! Koki’nin bir diğer çarpıcı kararı ise bu sözler olur. Tüm olayların son bulmasıyla beraber Mera’nın kocasının yanına geri dönmesini söyler. Bu karar tüm Modileri şaşkına çevirirken Gopi ve Ahem kızlarının gitmesini istemez. Ancak Koki sözünü söylemiştir. Modi konağında er ya da geç Koki’inn dediği olacaktır.

Koki Modiler’e kararını söyledikten sonra Gaura’nın yanına gider. Gaura bu esnada hapisten kurtulan oğlu için tören yapıyordur. Kokila’nın gelişi herkesi şaşırtır. Bu şaşkınlık Koki’nin konuşmalarıyla iki katına çıkar. Çünkü Kokila Dharam’ı kutsadıktan sonra Gaura ve oğlundan özür diler. Ayrıca Kokila, Gaura ve Dharam’ı Sona ve Tolu için düzenlediği törene davet eder. Koki’nin bu sözlerine en çok kızan Vidya olur. Vidya, Dharam’ın Mera’ya saldırmasından sonra Kokila’nın böyle karar vermesini şimdilik anlayamamıştır. Vidya Gopi’yi arayıp olanları ona anlatır. Gopi, Dharam’ın suçsuz olduğunu Vidya’ya açıklar. Gopi’nin yaptıklarına o da Vidya gibi anlam vermez.

Kokila konağa döndüğünde tüm hazırlıkların yapıldığını görünce sevinir. Koki’nin aksine bu duruma sevinmeyen pek çok kişi vardır. Bunlardan ilki Hetal’dir ve Sona’yı gelin olarak görmekten hiç mutlu değildir. Diğer ise Tolu ve Molu’ya talip olan Savita’dır. Kendi torunları dururken Koki bir hizmetçiyi gelin almıştır. Kokila hem Hetal’i hem de çok konuşan Savita’yı susturur.

Tören tüm hızıyla devam ederken Koki’nin özel olarak davet ettiği Gaura’da gelir. Gaura gelin ve damadı tebrik eder. Bu arada Koki ile karşı karşıya gelirler. Koki tüm misafirleri ve Modileri şaşırtacak bir harekette bulunur. Gaura’nın önüne diz çökerek odan af diler. Gaura’da Koki’nin bunca özründen sonra onu affettiğini söyler. İkili birbirine sarılıp böylece barışırlar. Konağa gelen bir kişi daha vardır. Bu kişi Dharam’dır. Dharam, Mera’yı gizlice odaya götürüp ona kendisini sevip sevmediğini sorar. Mera sevmediğini söyleyince Dharam koluna bıçakla Mera yazıp manyakça bir harekette bulunur. Ahem ve Modiler odadaki sese gelerek Dharam’ı kovar. Dharam ise diz çökerek tüm Modiler’den af diler ve Mera ile yaşamak istediğini onlara tekrar söyler.

Dharam ve Mera’nın aksine diğer tarafta Vidya ve Shravan ise oldukça yakın anlar yaşar. İkili birbirlerine çok yakınlaşırken aralarındaki romantizm doruklara çıkar. Ancak Mera ve Dharam gibi onlarda henüz büyük adımı atmaya hazır değildirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir