Masum 379.Bölüm Özeti- 5 Nisan Pazartesi

Mera Dharam’ı HAPİSTEN KURTARDI!

Masum dizisi 379.bölüm özetinde Kokila ani kararlarıyla bir önceki bölüme damgasını vurmuştu. Koki’nin bu kararlarından biri Dharam’ın affedilmesiydi. Gopi ve Ahem Kokila’nın bu kararını reddederken Koki sözünün dinlenmemesi üzerine sinirlenerek odasına çıkar. Gopi Kokila’nın peşinden giderek merdivenlerde onun ayaklarına kapanır. Kızına taciz girişiminde bulunmuş bir adamı affetmemelerini ister. Masum 379.bölüm özeti devam ediyor.

Ancak Kokila bu konuda kararlıdır. Ayaklarına kapanan Gopi’yi itekler. Gopi merdivenlerden düşme tehlikesi yaşasa da Ahem onu tutarak bu durumu engeller. Tüm bu karmaşayı gözyaşları içinde izleyen Mera olanlardan oldukça etkilenmiştir. Başına gelenler yüzünden ailesi birbirine düşmüştür. Bir önceki gün gözyaşları içinde uyuyamayan Mera bugünde yaşadıklarından dolayı oldukça üzgündür.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Diğer tarafta Dharam’ın düştüğü durum Durga’yı çok ama çok üzer. Vidya Durga’nın, Dharam için üzülmesini saçma bulur. Bu arada Gaura da konağa gelir. Modiler’e onca yalvarmasına rağmen oğlunu kurtaramamıştır. Gaura bu öfkeyi Vidya’dan çıkartır. Onu konağından kovmak ister. Shravan’da konaktan gideceğini söyleyince Gaura bu öfkesinden şimdilik vazgeçer. Ancak Vidya konaktan ayrılmaya karar verir.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Tüm olanlardan dolayı kendini suçlayan ve geceleri uyuyamayan Mera vicdan azabı yüzünden Dharam’ı ziyaret etmeye karar verir. Evdekilerden habersiz Dharam’ın tutuklu olduğu yere giden Mera onu kodeste görünce içi parçalanır. Dharam uzandığı için Mera’yı göremez. Mera ise Dharam’ı izler. Dharam Mera ile ilgili güzel anlarını hatırlayıp hayaller kurarken Mera gözyaşları içinde bu zor duruma üzülür. Bir ara Dharam kalkıp etrafa baksa da Mera hemen saklanır. Dharam ile yüzleşmeye henüz kendini hazır hissetmez.

Mera konağa döndüğünde onu Gopi karşılar. Gopi, Mera’nın nerede olduğunu sorarken Mera ona Dharam’ı ziyaret ettiğini ve yaşadığı bu karmaşık ruh halini anlatır. Mera’nın bu duygularıyla beraber buradaki karmaşa daha da artar. Bir yanda Dharam’ın affedilmesini isteyen Kokila, diğer tarafta cezalanmasını isteyen Gopi, Ahem ve hepsinden ayrı kafası karmakarışık olan Mera…

Vidya ve Shravan konaktan ayrılmak için hareket ederken Durga ikiliyi kutsar. İkilinin gitmesini istemeyen Gaura ise yine planıyla bu isteğini yerine getirir. Vidya ve Shrava gideceği esnada Durga’yı arkadan iterek merdivenlerden düşmesini sağlar. Vidya bunu yapanın Gaura olduğunu anlar. Eğer giderlerse Durga’nın burada sahipsiz kalacağını düşünen Vidya gitmekten vazgeçtiğini açıklar.

Mera ve Dharam tüm gece birbirlerini düşünürken ertesi sabah Dharam’ın davası görülecektir. Tüm Modiler dava öncesi sunağa giderek dua eder. Gopi Mera’dan tüm olanları bir bir anlatmasını ister. Kokila ise üstü kapalı da olsa Modiler’e bu davadan vazgeçmelerini söyler. Ancak Gopi davada kararlıdır.

Nitekim Gopi bu kararlılığını konağa gelen Durga karşısında da gösterir. Durga gözyaşları için de Gopi’ye yalvarır. Ondan Dharam’ı affetmelerini ister. Gopi’nin kararı ise nettir. Bu dava da ne olursa olsun vazgeçmeyecektir. Durga son bir umut Mera’ya da yalvarır ancak durumu değiştiremez. Modiler mahkeme salonuna giderken Gaura son bir kez daha Dharam’ı affetmelerini ister. Gopi ve Ahem Gaura’ya sert çıkarak bunu reddeder. Bu esnada polis eşliğinde Dharam gelir. Mera ile göz göze gelen Dharam duygusal anlar yaşar.

Tüm bu olaylardan sonra mahkeme başlar. Hakim Dharam’a suçlarını okur. Ardından yargılama başlar. Dharam’ın avukatı Mera’nın evliliğini konu alarak savunma yapar. İkili arasındaki yaş farkını ve Dharam’ın evli olduğunu öne sürerek Mera’yı bir servet avcısı olarak nitelendirir.

Bu sözler mahkeme salonunda bulunan Modiler tarafından büyük tepki ile karşılanır. Mahkeme tüm hızıyla devam ederken Dharam her şeye son vermek için söz alır. Hakkında yapılan tüm suçlamaları kabul eder.  Dharam’ın bu sözleri salonda büyük bir sessizliğe neden olurken söz sırası şimdi Mera’dadır.

Mera Dharam’ın aksine onun suçsuz olduğunu tüm yaşananların birer yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu anlatır. Hakim Mera’nın beyanını esas alarak davayı düşürür ve Dharam’ı serbest bırakır. Mera gözyaşları içinde koşarak mahkeme salonundan çıkar. Tapınağa giderek Tanrı’ya doğru karar verip vermediğini sorar. O esnada telefonundaki video kayıtlarını gören Mera doğru karar verdiğini anlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.