Masum 378.Bölüm Özeti- 4 Nisan Pazar

Kokila Mera’yı REDDETTİ! Dharam’ı AFFETTİ!

Masum dizisi 378.bölüm özetinde Mera herkesi şaşırtan bir davranış sergilemiş ve yaptıkları için Gopi’den özür dilemişti. Gopi bu davranışı karşısında şoke olmuş. Mera’nın ona anne demesi Gopi’yi gözyaşlarına boğmuştu. Gopi yaşadığı bu anlara inanamazken tüm Modiler anne ve kızın mutluluğunu izler. Gopi yıllardır ona sırt çevirmiş kızıyla sonunda barışmıştır. Masum dizisi 378.bölüm özeti devam ediyor.

Büyük pişmanlıklar yaşayan Mera Gopi’nin ardından babasının karşısına da geçer. Diz çökerek babasından onu affetmesini ister. Gopi ve Ahem, Mera’nın tüm yaptıklarına rağmen karşılarında hala o küçük Mera’yı görür. Ve her anne baba gibi çocukları ne yaparsa yapsın onu affederler. Ahem kızı Mera’ya sarılırken herkesin gözyaşlarını dökecek duygusal bir tablo oluşur.

Kokila’dan Beklenmedik Çıkış!

Gopi ve Mera’nın birbirlerine sarıldığı ve oldukça duygusal olan bu anı bozan kişi Kokila olur. Koki Mera’nın saçlarından tuttuğu gibi onu Gopi’den çeker. Ardından Mera’ya okkalı bir tokat atarak onu yere serer. Kokila’nın bu ani çıkışı herkesi şaşırtmış bu mutlu anın bir anda bitmesi büyük bir şok etkisi oluşturmuştur.

Koki’nin bu davranışının nedeni ise açıktır. Kokila herkese dönerek Mera’yı sahtekarlıkla suçlar. Gaura ile beraber yeni bir oyuna kalkıştıklarını tüm Modiler’in önünde rol yaptığını söyler. Mera’nın daha önce yaptığı oyunları bir bir sayar.

Kokila, Sona’yı Kabul Eder!

Koki tüm bu ağır sözlerinin ardından merdivenlere yönelerek odasına geri döner. Mera büyükannesinin sözlerinden sonra onun peşinden koşup durdurmak ister. Ancak Koki’nin öfkesi onun tüm algılarını kapatmıştır. Mera ne yaparsa yapsın Kokla’yı ikna edemeyeceğinin farkındadır. Gopi kızının yanına gelirken merdivenlere çöken Mera gözyaşları dökerek ağlar.

Bu hüzünlü anlarda patavatsızlığıyla ünlü Sona yine pot kırar. Hetal Sona’ya kızarken Urmila’da destek verir. İkili Sona’yı gelin olarak kabul etmediklerini yine onun yüzüne vururlar. Hetal ve Urmila’nın aksine Koki Sona’nın bu evin gelini olduğunu yukardan onlara bağırarak söyler. Hetal Koki’nin bu sert tavrının şaşkınlığını yaşarken Koki aşağıya inerek Sona’ya sarılır. Madhu Hetal’in düştüğü bu zor durumu görünce sevinirken Hetal sinirinden ne yapacağını bilemez. Sona ise Modi konağında Koki tarafından kabullenildiği için çok mutludur.

Kodeste tıkılı kalmış Dharam’a dönersek durumu pek de iyi değildir. Sarhoşluğun etkisinden kurtulsa da yaşadıklarını hatırlayamaz. Üstelik taciz suçlamasıyla da büyük bir ceza onu bekliyordur. Gaura oğlunun yanına gelip ona yiyecek ve giysi getirir. Dharam neler olduğunu sorarken Gaura kefaleti ödeyememiş ve onu kurtaramamıştır. Bu yüzden oldukça öfkeli olan Gaura, Mera’yı Dharam’a kötüler. Senin burada bu halde olmanın sebebi o der. Dharam, Mera’nın böyle bir şey yapacağına inanmadığını söyleyerek Gaura’yı daha da kızdırır.

Gaura içindeki bu öfkeyle soluğu Modi konağında alır. Modi konağına taş attıktan sonra içeri giren Gaura Modiler’den oğlunu rahat bırakmasını ister. Oğlunun asla Mera’ya saldırmadığını ve suçlamaları geri çekmelerini söyler. Ancak Ahem ve Gopi suçlamaları geri çekmeyeceklerini söyleyerek onu reddederler. Gaura bu sefer Mera’nın yanına giderek Dharam’ın ona yaptığı iyilikleri hatırlatır. Ancak Gopi ve Ahem bu konuda kararlıdır ve geri adım atmayacaklardır. Gaura ne kadar dil dökse de kimseyi ikna edememiştir.

Herkesi şoke eden çıkış yine Kokila’dan gelir. Koki bugün adeta çıkışlarıyla herkesi şaşırtmaya ant içmiştir. Kokila Gopi ve Ahem’i karşısına alarak Dharam’ı affetmelerini ve suçsuz birini hapse atmamalarını söyler. Ahem ve Gopi Koki’nin bu isteği karşı çıkınca Koki sözünün dinlenmediğini söyleyerek öfkeyle oradan çıkar. Gaura’da oğlunu kurtaramadığı için Modi konağını terk eder. Gece olduğunda Mera’yı uyku tutmaz. Dharam’ı düşünür. Dharam ise kodeste çaresiz bir şekilde neler olduğunu anlamaya çalışıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir