Masum 374.Bölüm Özeti- 31 Mart Çarşamba

Tolu ve Sona Arasındaki Aşk Kıvılcımları

Masum dizisi 374.bölüm özetinde Gopi Ahem’e kızlarını getireceği için yemin etmişti. Mera ise Urmi’nin yaptığı oyunu öğrenmişti. Mera Koki’ye kendini düşman gibi gösteren ama aslında ajanlık yapan Urmi’ye kızar. Bir noktada Urmila’ya olan güvenini kaybeder. Masum dizisi 374.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Modi konağının ise konuğu vardır. Bu konuk Koki’nin eski düşmanı Savita’dır. Savita elinde hediyelerle Modi konağına hayırlı bir iş için gelmiştir. Kız torunları için Tolu ve Molu’ya taliptir. Modiler bu istek için memnun kalırken büyükanne bu evlilik kararını uygun bulur. Tüm bunları duyan Sona şok içinde kalır. Gönlünü Tolu’ya kaptıran Sona ona görücü gelmesinden hiç mutlu olmamıştır.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Gopi görücülerle ilgili haberi Tolu ve Molu’ya söyler ve onların da görüşlerini bildirmelerini ister. Gopi gittikten sonra Tolu, Molu’ya Sona ile ilgili hislerini açıklar. Ondan hoşlandığını anlatır. Molu Sona’nın cahil bir kız olduğunu söylediği anda Sona ikilinin konuşmalarına kulak misafiri olur. Tolu’nun “evet cahil ama..” sözünü de duyan Sona devamını beklemeden kızgınlık içinde oradan uzaklaşır. Tolu’nun gerçek düşünceleri ise cahil ama iyi yürekli bir kız olduğudur. Sona tüm olanları yanlış anlamıştır.

Sona olayları yanlış anlarken annesi ise yine kirli işler peşinde koşmaya devam eder. Gizlice Gaura konağına gider. Kendini masör olarak tanıtırken yüzünü de gizlemeyi unutmaz. Madhu Gaura ile baş başa kaldığında da kafasındaki örtüyü çıkararak kendini tanıtır. Gaura Madhu’ya şaşırırken Madhu önemli bilgiler getirdiğini söyler. Bu bilgi Urmila’nın ajanlık yaptığıdır. Ancak Gaura bunu zaten bildiğini söyleyerek Madhu’nun işbirliği isteğini reddeder.

Madhu, Modi konağına doğru yol alırken Kokila ise Madhu’nun ortalıktan kaybolma işini araştırmaya başlar. Koki Madhu’nun odasında ona ait bir fotoğraf görür. Fotoğrafta Gopi’nin kafası yuvarlak içinde işaretlenmiştir. Koki’nin Madhu konusunda şüpheleri giderek artar. Gopi ise Ahem konusunda ilerleme kat etmeye çalışır. Ahem hala büyük bir sessizlik ve yalnızlık içindedir. Gopi Ahem’den işe gitmesini isterken Ahem bu konuda sessiz kalır. Gopi kızlarını eve getirince aynı düzenlerini kurmak istediğini söyleyerek Ahem’i zorda olsa ikna eder.

Sona Tolu’nun Hediyesini Parçaladı!

Diğer tarafta Tolu ise Sona’ya duygularını itiraf etmek için mektup yazmaya karar verir. Mektubunun yanına güzel bir saride koyup Sona’nın odasına gizlice bırakır.  Sona bu hediyeyi görünce oldukça mutlu olur. Tüm gece gözyaşları içinde kaldıktan sonra Tolu’nun bu jesti onu mutlu etmiştir. Ancak çok geçmeden yine yanlış anlaşılmalar devam eder.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Madhu ve Tolu konuşurken Sona ikiliye yine kulak misafiri olur. Madhu ,Tolu’nun verdiği elbiseyi sorunca Tolu utanarak isteme töreninde giyinmesi için verdim der. Sona bu sözleri duyunca gözü döner ve odasına gidip elbiseyi paramparça eder. Tolu mektubunun okunmadığını ve hediyesinin de parçalandığını görür. Bu yanlış anlaşılmalar hem Sona’nın hem de Tolu’nun moralini bozar.

Modi konağında aşk rüzgarları tersten eserken Mera ve Dharam arasındaki işlerde oldukça karışıktır. Mera Dharam’ı kandırmaya devam ederken Dharam ise romantik sürprizlerle onu etkilemeye çabalar. Mera hasta taklitleri yaparak Dharam’dan kendini kurtarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eder.

Gaura ise Mera’dan intikam almak ve bu yaptığı oyundan dolayı onu cezalandırmak için hemen plana başlar. İlk önce Mera’ya ev işleri verip eline kova, fırça doldurur. Mera mecburen kovalarla temizliğe girişir. Tabi Gaura’nın amacı farklıdır. Mera’nın kovalarla uğraştığını Urmi ve Vidya’ya da göstererek sanki Mera’nın bir plan yaptığı izlenimini verir. Ardından Gaura yaygarayı kopartır. Mera’nın kendisini yakmak için plan yaptığını söyleyerek ona iftira atar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir