Masum 371.Bölüm Özeti- 28 Mart Pazar

Ahem Kazada ÖLDÜ MÜ?

Masum dizisi 371.bölümde Ahem evden ayrılmış, Mera Vidya’yı terslemiş, Gopi bayılmıştı… Kısaca dizide işler karmakarışık bir hal almıştı. Bu bölümde bu karmaşa kaldığı yerden devam eder. Madhu Ahem’in ağzından bir mektup yazarak bayılmış Gopi’nin etrafında toplanan Modiler’in yanına gider. Ahem’in evi terk ettiğini haykırarak onlara açıklar. Gopi bu haberle adeta çılgına döner. Hemen yataktan fırlar ve sokaklarda Ahem’i aramaya başlar. Bu arada Urmi ve Koki konuşurken Gaura telefonu kapar. Gaura olanları duyup Kokila ile alay eder. Masum dizisi 371.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Ahem ise sokaklarda yürürken aniden sanki bir şey ona çarpmış gibi yüzünü kapatır. Ahem bu esrarengiz olayı yaşarken Tolu ve Molu, Gopi’yi bulup konağa geri getirir. Gopi perişan bir hale gelmiştir. Kokila ve diğerleri onu sakinleştirmeye çalışırken Jigar’a beklenmedik bir telefon gelir. Jigar telefonda karşısındaki kişiyi dinlerken adeta dona kalır. Ardından Modiler’e müfettişin aradığını, Ahem’in kaza yaptığını ve hayatını kaybettiğini söylediğini söyler.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Bu haber herkesi adeta mahveder. Kokila perişan olurken büyükanne gözyaşlarına boğulur. Jigar müfettişin teşhis için morga gelmelerini ister. Tüm bunlar olurken Gopi büyük bir suskunluk içindedir. Gopi teşhis için gitmeyeceğini söyler. Ahem’in öldüğüne inanmaz. Konakta kalıp Ahem’in gelmesini bekleyeceğini ilan eder. Gopi sunağa giderek tanrılara yakarır ve Ahem’in ölmemesini diler.

Kokila ve Jigar ise Ahem’i teşhis etmek için yola çıkarlar. Kokila’da yolda belli etmemeye çalışsa da oldukça kötü bir haldedir. Müfettişin yanına gidip ölen kişiye ait kıyafetleri aldığında ise Koki için işler daha da kötüye gider. Çünkü aldığı kıyafetler Ahem’e aittir.

Jigar’da ölen kişiye ait cüzdanı kontrol ettiğinde bunun Ahem abisine ait olduğunu görür. Tüm bu kanıtlar Jigar ve Kokila’yı adeta paramparça eder. İkili cesedi teşhis için morg odasına doğru yürürken Modi konağında ise herkes sunağa toplanıp Ahem için dua eder. Koki ve Jigar ölen kişinin yanına gelirler. Üzerindeki örtüyü yavaşça kaldıran Koki önünde yatanın oğlu olmadığını görür. Kokila mutluluktan adeta havaya uçarken hemen haberi Hetal’e verir. Modi konağında da sevinç dalgalanması olur.

Koki ve Jigar, Modi konağına geldiklerinde oldukça kötü bir şeyle karşılaşırlar. Ahem’in fotoğrafının olduğu bir manken ağaca asılıdır. Koki bunu Gaura’nın yaptığını zannederek ona ateş püskürür. Ancak Gaura böyle bir şey yapmadığını söyleyerek bu durumu reddeder.

Gaura Urmi’nin suçlamalarına anlam veremezken Dharam’ın doğum günü için tüm konak süslenmiştir. Mera Dharam’ı etkilemek için tüm organizasyondan ayrı Dharam’a pasta keser. Dharam Mera’nın bu hareketlerinden oldukça etkilenir. Mera’yı öpmek için ona yaklaşır ancak masanın altında olan Urmi ses çıkarınca Dharam’ın Mera’yı öpme çabası son bulur.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Bu arada Gaura ise müziği açtırmış coşkulu bir şekilde dans ediyordur. Misafirler Gaura’nın bu dansına şaşırırken olayın arkasında tahmin edeceğiniz üzere Urmila vardır. Urmi Gaura’nın içeceğine onu coşturacak şeyler katmıştır. Gaura dansı iyice abartınca Dharam bundan rahatsız olup onu odaya götürür. Ancak Gaura durmak bilmez. Bunun üzerine Dharam Gaura’nın ellerini ve kollarını bağlayarak onu durdurur.

Diğer tarafta Madhu ise durmak bilmez. Ahem’in bıraktığı gerçek mektubu bulan Madhu onu gizlice yere atarak Hetal’in bulmasını sağlar. Madhu yine yaygara çıkararak Ahem’in intihar mektubu bıraktığını söyler. Amacı Gopi’yi etkilemektir. Ancak Gopi mektupla hiç ilgilenmez. Gopi’nin yaptığı tek şey Tanrıya dua etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir