Masum 370.Bölüm Özeti- 27 Mart Cumartesi

Ahem, Gopi ve Koki’yi REDDETTİ! Konağı da TERKETTİ!

Masum dizisi 370.bölümde Gaura Urmi’ye elektrik vermiş, Mera ise gizlice Gaura’dan intikamını almak için planlar yapmıştı. Modi konağında ise Madhu kızı Sona ve Tolu’yu yakınlaştırma planlarına devam eder. Sonra Tolu’nun koluna girmiş bir şekilde eve girer. Modiler ne olduğunu sorunca Sona ayağını burktuğunu söyler. Tolu Sona’yı odasına götürür ve ona ayağı için ilaç verir. Ancak Sona ilacı nasıl kullandığını anlayamaz. Tolu Sonra’nın ayağına ilacı sürerken ikili gitgide birbirlerine yakınlaşır. Tolu Sona’ya kendisini giderek kaptırırken Sona’da Tolu’dan etkilenmeye başlar. Masum dizisi 370.bölüm özeti devam ediyor.

Gaura konağında olan Urmi ise Gopi ve Koki’yi arayarak son durumu ona anlatır. Mera’nın yaptıklarıyla adeta Gaura’nın canını okuduğunu hatta kendisinin burada yapacak bir şeyi dahi kalmadığını söyler. Koki ve Gopi Mera’nın akıllanmasından dolayı oldukça mutlu olurlar.

Gece olup herkes uyuduğunda Urmila Gaura’nın odasına gider. Urmi’nin amacı kendisine elektrik verip canını yakan Gaura’dan intikamını almaktır. Urmi bu amaçla Gaura’nın sürmesine bir şeyler karıştırır. Ayrıca havlusuna da acı biber ve baharat sürer.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Gaura gece uyansa da Urmila fark edilmeden odadan çıkmayı başarır. Sabah olduğunda Gaura sürmeyi sürünce gözleri yanar ve hemen banyoya gidip yüzünü yıkar. Ardından havluyla yüzünü kurularken Urmi’nin diğer tuzağına düşer. Urmi Gaura’yı fena hale sokar.

Modi konağında ise Madhu rahat durmaz. Koki’ye zarar vermek için Mera’nın videosunu kullanmaya karar verir. Ahem’in bu videodan haberinin olmasını sağlamak için telefonda videoyu açıp yatağa koyar. Ancak şans eseri Ahem telefonla konuştuğu için bunu fark etmez. Gopi telefonu yatakta video açık şekilde görünce panikler. Kokila ile konuşan Gopi bu durumu Ahem’e anlatmaya karar verse de bir türlü fırsat bulamaz.

Ancak Madhu bu görüntüleri izletme konusunda kararlıdır. Bu amaçla Mera’nın görüntülerini bir CD’ye kaydeder. Ardından Ahem’in iş dosyalarının arsındaki CD ile değiştirir. Çok geçmeden Ahem’in iş için davet ettiği insanlar Modi konağına gelir. Modiler onları karşılar.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Ahem iş için hazırladıkları sunumları izletmek için Tolu’dan CD takmasını ister. Tolu kayıtları başlatınca sunum yerine televizyonda Mera’nın sarisinin açıldığı o anlar oynamaya başlar. Ahem ve müşteriler şok içinde kalır. Gopi ve Kokila da ne yapacağını bilemez duruma gelirler. Bu esnada Modiler’i ziyarete gelen Gaura olanları fark edip gizlice izlemeye başlar. Ahem müşterilerini yolladıktan sonra görüntüler yüzünden deliye döner.

Ahem Mera’yı arayıp tüm bunların ne olduğunu öğrenmek ister. Ancak Mera babasını tersleyerek onu ilgilendirmediği cevabını verir. Ahem tüm bu olanlar karşısında artık delirir. Tüm sinirini ise Koki ve Gopi’den çıkarır. En başında Vidya ve Mera’nın o aileye gelin gitmesinden ve şu ana kadar gelen tüm olaylardan onları sorumlu tutar. Ahem’in öfkesi öyle yükselir ki hem annesine hem de karısına onları reddettiğini söyleyip odasına çıkar ve kapıyı kilitler. Gopi Ahem’e yalvarıp ağlasa da Ahem ona hiçbir cevap vermez.

Mera ise babasına her ne kadar sert davransa da içten içe üzülür. Bu arada Durga, Mera’ya çorba getirir. Mera Durga’ya sert çıkıp zavallı kadının suratına çorbayı fırlatır. Shravan bu duruma çok kızarken Durga onu yatıştırır. Aynı karmaşık durum Modi konağında da vardır. Ahem sessizliğe gömülürken Gopi gözyaşları döküp onun çıkmasını ister. Gaura’nın başladığı işi Madhu resmen tamamlamış ve büyük bir kaosa sebep olmuştur.

Tabi Madhu bununla da kalmaz. Ahem’in kapısının önünde bekleyen Gopi’ye çay içirip bayıltır. Ahem kapıyı açtıktan sonra ceketini alarak konaktan ayrılır. Madhu bütün olanları izleyerek sinsice bir plan daha yapar. Madhu resmen Gaura’ya taş çıkartıyor desek yeridir. Gaura konağında ise Dharam’ın doğum günü gelmiştir. Mera Dharam’ı etkileyerek yemeğe çıkma teklifi eder. Gaura’yı ikinci plana iterek onun kızdırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir