Masum 369.Bölüm Özeti- 26 Mart Cuma

Modiler’in İNTİKAM PLANI!

Masum dizisi 369.bölüm özetinde Gaura yaptığı planla Mera’yı rezil etmişti. Vidya ve Shravan ise bu anları kayıt altına alan kameramanın peşine düşer. Ancak kameraman ikiliyi kandırarak evden uzaklaştırır. Ardından Gaura’yı arayan kameraman olanlardan bahseder. Gaura kameramandan çektiği görüntüleri göndermesini ister. Kameraman görüntüleri gönderirken Gaura yine ortalığı karıştıracak bir plana imza atar. Mera’ya ait bu kötü görüntüleri Vidya’nın telefonundan Gopi’ye atar. Masum 369.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi ve Modiler mutfakta yemek işleri ile uğraşırken gelen video ile şoke olurlar. Bu durum konusunda ne yapacağını bilemeyen Modi kadınları videoyu Ahem’in görmesini engeller. Gaura ise yaptıkları karşısında oldukça mutludur. Planlarıyla adeta Modiler’in canını okumuştur. Bu arada Gaura ve kızlar Modi konağındaki davete gelirler. Koki ve diğerleri Mera’yı köşeye çekerek görüntüleri sorarlar.

Mera bu görüntülerin nasıl Modiler’e geldiğini anlayamaz. Koki ise Gaura’nın savaşta ilk hamlesini yaptığını ve torunlarının artık Modi konağına geri dönmesini ister. Ancak Mera dönme fikrine hiç yanaşmaz.

Modiler ve konukları hep beraber yemek masasına otururken Koki’nin Gaura’ya elbette bir cevabı olacaktır. Nitekim Koki’nin planı da hemen devreye girer. Bu plan doğrultusunda Urmila ve Kinjal yemekte kavga eder. Urmi Kinjal’in yaptığı yemekleri beğenmeyerek ona hakaret eder. Koki ise Urmi’nin kızına böyle kızmasına sinir olup Urmila’yı konaktan kovar. Urmila’ya sahip çıkan kişi Mera olur. Mera Urmila’yı sokakta bırakmayacağını söyler. Ayrıca Dharam’a oynayarak onun ne kadar misafirperver olduğunu vurgular.

Bu plan doğrultusunda Urmila Modi konağından ayrılıp Gaura’nın evine doğru yola çıkar. Gaura Urmila’yı Mera ile beraber eve girerken görünce şoke olur.. Mera Urmila’nın Koki tarafından kovulduğunu ve artık burada kalacağını söyler. Ancak Gaura konağının bir sığınma evi olmadığını söyleyerek buna itiraz eder. Dharam ve diğerleri de konağa girerler. Dharam Mera’nın kendisini gazlamasından dolayı Urmila’nın konakta kalacağını söyleyince Gaura öylece kala kalır.

Gaura’nın konağında kalmayı başaran Urmi hemen Gopi ve Koki’yi arayarak onlara planın ilk aşamasının başarılı olduğunu anlatır. Üstelik Mera’nında onun yanında yer aldığını söyler. Bu durum Gopi’yi oldukça mutlu eder. Ayrıca Urmi en iyi yaptığı işi yapar. Gaura’nın koltuğuna oturup sürekli onu sinir edecek işler yapar.

Ancak Mera’nın yapacakları Urmi’ninkilerin çok ötesinde olacaktır.  Mera’nın planını anlatmaya geçmeden Modi konağında Gopi için oldukça gerilimli anlar yaşanır. Küçük Rashi Gopi’den telefonunu ister. Uyumadan çizgi film izlemek istiyordur. Gopi’nin aklından bir an için Mera’nın videosu çıkar. Rashi’ye telefonu verir. Rashi Ahem’in yanına giderek ona videoyu açmasını ister. Gopi panik içinde kalır. Ahem’in telefondaki görüntüleri göreceğinden çok korkar. Neyse ki telefonun şarjı bittiği için Ahem hiçbir şey göremez.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Gece olduğunda Mera ise intikamı için plan yapar. Gece gizlice Gaura’nın odasına giren Mera onun sarisini klimaya bağlar. Ayrıca yere de yağ döker. Gaura sabah yatağından kalkarken yerdeki yağa basarak kayar. Üstündeki sari klimaya bağlı olduğu için açılır. Tıpkı Mera’nın düştüğü duruma düşen Gaura bağırmaya başlar. Tüm ev halkı toplanıp Gaura’yı kendine getirirken Mera intikamını almıştır.

Gaura başına gelenlerden Urmila’yı sorumlu tutar. Bunun intikamını da almak için hemen harekete geçer. Urmi’nin odasına gidip ayaklarına su döker ve ona elektrik verir. Urmi elektrik şokunu yaşarken ikili boğuşurlar. Dharam ve Mera sese koşarlar. Dharam odaya girince Gaura Urmi’nin kendisine saldırdığını söyler. Mera’da Gaura’nın yanında yer alarak onun kendisinden şüphelenmesini engeller. Ancak Mera Gaura’nın canını fena okuyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.