Masum 365.Bölüm Özeti- 22 Mart Pazartesi

Gopi ÇILDIRDI! Kokila’nın KALBİ DURDU!

Masum dizisi 365.bölümde Kokila Gaura tarafından bir sandığa konulmuş ve nehre atılmıştı. Gopi Koki’nin kolunu görünce hemen nehre atlayıp annesini kurtarmak ister. Ancak sandık kilitlidir ve kilidi kırmak hiçte kolay değildir. Bu arada Vidya da Gopi’nin peşinden suya atlar. İkili sandığın kilidini kırmak için tüm güçleriyle uğraşır. Mera bile yaptığı onca kötülüğe rağmen suya atlar ve Kokila’yı boğulmaktan kurtarmak ister. Dışarıda Urmi ise bir halatı nehre atar. Amacı Koki’yi halat yardımıyla dışarı çekmektir. Gopi ve kızlar Koki’yi sandıktan çıkartınca Urmi etraftakilerinde desteğini alarak hepsini karaya çekmeyi başarır. Masum dizisi 365.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi gözyaşları içinde bağırırken Koki’nin durumu hiç iyi değildir. Yuttuğu su yüzünden solunumu durmuştur. Gopi çaresizce ne yapacağını bilemezken Ahem ve Jigar olay yerine gelir. İkili apar topar kaldırdıkları Koki’yi hemen hastaneye yetiştirmek ister. Bu arada tüm bunları izleyen Gaura ise oldukça mutlu ve keyiflidir.

Koki hastaneye kaldırılır kaldırılmaz doktorlar tarafından müdahaleye alınır. Ciğerlerindeki su çıkartılıp yoğun bakıma götürülür. Herkes Koki’nin iyileşmesi için dua ederken doktor Modiler’e Koki’nin durumunun hiçte iç açıcı olmadığını açıklar. Uzun süre havasız kalması nedeniyle beynine yeterli miktarda oksijen gitmemiştir. Modiler bu haberle yıkılırken Gopi tüm bunları yapanın Gaura olduğunu haykırarak sinir krizi geçirir.

Masum 365.Bölüm – Mera’ya Ahem’den de Tokat!

Masum 365.Bölüm – Mera’ya Ahem’den de Tokat!

Tüm Modiler Koki için dua etmeye başlar. Modiler gibi Koki için dua eden başkaları da vardır ancak bu dua tam tersi bir duadır. Gaura ve Dharam’da Koki’nin bir an önce ölmesi için dua ederler. Koki’nin bu durumuna endişelenen biri daha vardır. O da Mera’dır.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Koki’nin durumunun giderek kötüleşmesi Mera’yı oldukça üzer. Ahem ise Mera’nın Koki için dua etmesine sinirlenir. En başından beri her şeyi bildiğini söyleyerek Mera’ya tokat atar. Gaura ile işbirliği içine girmesine çok sinirlenmiştir. Mera ise gözyaşları içinde sinirle hastaneden ayrılır. Gopi Mera’nın Koki’yi kurtarmak için çaba sarf ettiğini söylese de Ahem için bunun hiçbir önemi yoktur.

Aksine Ahem olanlardan dolayı çok öfkelidir. Bu yüzden polislere haber vererek Gaura’nın tutuklanmasını ister. Mera ise Gaura konağına gelmiştir. Gaura Hint fakirlerine Koki için bağış yapıyordur. Mera Gaura’dan rol yapmayı bırakmasını ister. Koki’yi öldürme planını bildiğini söyler.

Bu arada Ahem’in ihbarı üzerine polisler konağa gelmiştir. Polis Gaura’yı planlayarak adam öldürme suçundan tutuklar. Dharam buna engel olmak istese de başaramaz. Gaura Koki’nin ölüm döşeğinde dahi kendisiyle mücadele etmesine sinir olur.

Koki’nin Kalbi Durdu!

Gaura polis tarafından tutuklansa da bu ihtimali düşünmüştür ve çoktan kurtarma planlarını yapmışlardır. Dharam yalancı şahitler ve çizdikleri senaryo ile polisleri kandırmayı başarır. Gaura’nın tutukluluk süresi oldukça kısa olur. Gaura karakoldan çıkar çıkmaz soluğu hastanede alır.

Ahem ve Modiler Gaura’nın hastaneye gelişine sinir olur. Dharam ve Ahem söz dalaşına girerler. Tam bu esnada yine olaylar kötü seyreder. Yoğun bakımda olan Koki’nin kalbi durur. Modiler gözyaşları içinde Koki’nin kalbinin çalışması için dua ederler. Gaura ve Dharam ise bu anları zevkle izlerler. Artık Koki’nin öldüğünü düşünürler. Ancak Koki doktorun müdahalesine cevap verir ve kalbi tekrar çalışır.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Bu olayın ardından Gopi’nin gözü döner. Gaura’nın boğazına yapışan Gopi neredeyse onu öldürme noktasına gelir. Araya giren Modiler ikiliyi ayırırken Gaura ve Dharam hastaneden ayrılırlar. Ancak Ahem’in öfkesi dinmemiştir.

Ahem’de ikilinin peşinden çıkar. Eline aldığı sopayla Dharam’ın kafasına vurur. Ardından Dharam’ı fena halde pataklar. Gaura oğlunu kurtarmaya çalışsa da başarılı olamaz. Bu arada Modiler ve poliste kavgaya gelir. Gaura’nın karakolda yaptığının aynısını Modiler yapar. Yalancı şahitlikle Ahem’i aklarlar. Ancak Ahem’in öfkesi dinmek bilmez. Gopi ile baş başa kaldıklarında Ahem bu seferde olanlardan dolayı Gopi’yi sorumlu tutar.

  • Baş Tacım 90.Bölüm Özeti – 20 Eylül Pazartesi
    Varsha Anne Olamayacağını Duydu! Baş Tacım dizisi 90.bölüm özetinde Manav yeni bir iş girişiminde bulunuyor. Vinod işten atılıyor. Kardeşlerin arasındaki buz sonunda eridi. Darmesh kendini Vaishu’ya affettirmeye çalışıyor. Varsha ise …
  • Can Yoldaşım 52.Bölüm Özeti – 20 Eylül Pazartesi
    Kim Bu Rajkumar? Bela Sessizce GELİYOR! Can Yoldaşım Hint dizisinin yayınlanan son bölümünde Suraj ve Sandiya büyük final için Singapur’a gitmişti. Suraj ilk yarışmada ter dökerken en favori yemeği olan jalebi …
  • Baş Tacım 89.Bölüm Özeti – 19 Eylül Pazar
    Vaishu, Darmesh ve Madhuri’yi Otelde Bastı! Baş Tacım 89.bölüm özetinde Satish, Varsha’nın bir daha anne olamayacağını ilk Vaishu ile paylaşır. Vaishu kardeşinin annelikle ilgili kurduğu hayallere çok üzülür. Onun yanından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir