Masum 364.Bölüm Özeti- 21 Mart Pazar

Kokila Sandığın İçinde NEHRE ATILDI!

Masum dizisinde 364.bölüm özetinde Gaura’nın oyunları bitmek bilmiyor. Bu seferde Vidya’nın telefonu ile herkesi arayan Gaura tüm Modiler’i paniğe sokarak evinde toplatır. Bunun üstüne yine kendine özgü gelenekler çıkartarak evde bulunan minik kuzuyu kurban etmek ister. Ancak Vidya buna izin vermez. Kuzuyu sarıp sarmalar ve öldürülmesini engellemek ister. Vidya gibi Modiler de bu duruma karşı çıkarlar. Masum dizisi 364.bölüm özeti devam ediyor.

Ancak Gaura hizmetçilerini araya sokarak hem Vidya’yı hem de Modiler’i kenara çeker. Bu sefer elindeki kılıcı Mera’ya vererek ondan kuzuyu kurban etmesini ister. Mera her ne kadar kötülükler yapsa da bu kadarı onun için bile fazladır. Bu yüzden kuzuya zarar vermez.

Ama Gaura kuzuyu kurban etmeye kararlıdır. Kılıcı kaldırıp kuzuya doğru sallar. Tam bu esnada Gopi korkusuzca elini kılıca koyarak kuzuya zarar gelmesini engeller. Gopi’nin eli kanasa da kılıcı bırakmaz. Gaura, Gopi’nin bu hareketine şaşırırken bu esnada hayvan hakları savunucuları konağa girerler. Gopi yaşanan durumu onlara haber vermiştir. Hayvan hakları savunucuları Gaura’nın yüzüne kırmızı boya atarak onu protesto eder. Hem Gaura hem de Dharam bu protesto esnasında pataklanır. Modiler durumu sakinleştirdikten sonra konaktan ayrılırlar.

Masum 364.Bölüm Özeti – Koki’ye Acımasız Plan!

Masum 364.Bölüm Özeti – Koki’ye Acımasız Plan!

Gaura konak boşaldıktan sonra kardeşinin fotoğrafının olduğu odaya gider. Gaura ve Dharam burada yine intikam yeminleri ederler. Modiler yine onları rezil etmiş ve intikamlarını alamamışlardır. Gaura ve Dharam bu sefer Kokila’dan intikamlarını kesin olarak alacaklarını söylerler. Nitekim ikilinin planı oldukça acımasız olacaktır.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Tüm bu planlardan habersiz Modi konağında ise mutlu bir hava hakimdir. Tolu ve Molu şirket işlerini devralmak için artık büyümüştür. Bu durum Modiler’i oldukça mutlu eder. Bu arada Gaura şeytani planlarını devreye sokmak için Koki’yi arar. Koki’yi düzenleyecekleri törene davet eder. Hetal ve Gopi Koki’nin bu törene katılamamasından yanadır. Ancak Koki törene gideceğini söyler.

Koki tören alanına giderken Gopi ve Urmi’de ona eşlik ederler. Tabi Gaura planına yine devam eder. Bu sefer Koki’yi arayarak torunlarına zarar vereceğini söyler. Modiler Gaura’nın sözleri karşısında endişelenir. Gopi hemen Ahem’i arar ancak Ahem toplantıda olduğu için ona bir türlü ulaşamaz.

Gaura ise Modiler’e telefonda yanlış adres vererek onları oyalar. Koki, Gopi ve Urmi tekrar arabaya atlayarak tören alanına dönerler. Gopi ve Urmi araçtan inip kızlarını aramaya başlarken Koki’de aracı park etmek için devam eder.

Kokila’nın Sonu Artık An Meselesi!

Kokila’nın Sonu Artık An Meselesi!

Gopi ve Urmi sonunda kızları bulurlar ancak Koki için işler hiç iyi gitmez. İki adam araçtan inen Koki’ye saldırıp onu etkisiz hale getirirler. Ardında elleri kolları bağlı bir şekilde Koki’yi Gaura’ya teslim ederler. Gaura’nın planı  tıkır tıkır işlemiş ve Koki’nin sonu artık an meselesidir. Dharam ve Gaura adamlarına Koki’yi büyükçe bir sandığa koymalarını emreder. Ardından da sandığı güzelce kilitler.

Diğer tarafta Gopi ve kızlar ise Koki’nin gelmeyişinden endişe duymaya başlarlar. Hiçbiri Gaura’nın yaptıklarını bilmiyordur. Modiler endişeli bir şekilde Koki’yi ararken Gaura’da sandığı tören alanına getirmiştir. Yapacağı ritüel gereği sandığı nehre atacaktır. Gopi Ahem’i arayarak ona Koki’nin kayıp olduğunu bildirir. Ardından tüm tören alanında Koki’nin resmini göstererek onu aramaya başlar. Ancak tüm aramaları nafiledir.

Sandığın içinde Kokila ise bayılmanın etkisinden kurtulmuştur. Koki sandıktaki deliklerden neler olduğunu anlamaya çalışır. Bu esnada Gaura’nın adamları sandığı kaldırarak nehre atmaya götürürler. Koki ne kadar bağırsa da sesini duyuramaz. Adamlar sandığı nehre atarlar. Sandık nehrin sularına karışırken Koki son bir çırpınışla sandıktan elini çıkarmayı başarır. Gopi sandıktaki kişinin Koki olduğunu anlar ve hemen o da nehrin sularına atlar. Gopi Koki’yi sandıktan çıkarıp kurtarabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.