Masum 363.Bölüm Özeti- 20 Mart Cumartesi

Koki Dandiya Dansında DÜŞMANINI ALT ETTİ!

Masum dizisi 363.bölüm özetinde Mera Gopi’ye yine saygısızlık yapmak istemiş bunun karşılığında Gopi kızına tokat atmıştı. Vidya ve Hetal Gopi’yi sakinleştirirken Gopi kızının hala aynı olmasından dolayı üzgündür. Ancak Vidya ve Hetal’in ona destek olması Gopi’yi kendine getirir. Uzaktan Gopi ve Vidya’nın mutlu olduğunu gören Mera ise bu durumdan hiç ama hiç mutlu değildir. Nitekim Gaura’da bunun farkına varıp hemen Mera’nın yanına gelir ve zehrini ona yayar. Bak Gopi Vidya’yı kızı gibi görürken seninle hiç ilgilenmiyor diyerek Mera’nın kinini artırır. Mera’da bunun acısını çıkaracağını söyleyerek meydan okur. Masum dizisi 363.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Shravan ise Vidya’nın gözüne girmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Vidya’yı dandiya dansına kaldırmak istese de Vidya onu tersleyerek geri gönderir. Diğer yandan Shravan gibi Mera’da dans etmek için Dharam’ın yanına gider. Tabi onun isteği çok farklıdır. Dharam’ı dansa davet eden Mera’nın amacı geleneksel dandiya dansı yerine modern dans etmek ve ailesini utandırıp rezil etmektir.

Işıklar sönünce Mera Dharam’ı da alarak sahneye çıkar. Oldukça modern figürlerle dans etmeye başlar. Tabi bu durum modileri epey zora sokar. Ancak Vidya Mera’nın planı başarıya ulaşmadan devreye girer. Shravan’ı alarak piste geçen Vidya onunla dandiya dansına başlar. Bu arada Modi kadınları Mera’yı araya alarak dans etmeye başlar. Mera’nın  tüm planı boşa gider.

Masum 363.Bölüm Özeti – Gaura ve Koki’den Dans Kapışması

Masum 363.Bölüm Özeti – Gaura ve Koki’den Dans Kapışması

Bu arada Mera ve Vidya’nın olayından sonra yeni bir kapışma filizlenir. Bu dans kapışması Koki ve Gaura arasında olacaktır. İkili birbirlerine meydan okur. Ayrıca dandiya dansını kazananın ayağına altın halhal takılması kaybedene ise demir bir zincir takılması kararlaştırılır.  Kısaca ikili arasındaki iddia oldukça kızışmıştır. Bu restleşmelerin üstüne Koki ve Gaura piste çıkarak dansa başlarlar.

Gaura bu dansta kendine oldukça güveniyordur. Hem Koki’den daha gençtir hem de onu kışkırtacak yöntemlere başvurur. Dans esnasında Koki’nin ellerine çubukla vurarak onu yormaya çalışır. Ayrıca torunlarını göstererek onlara ne denli kötülükler yaptığını anlatır. Vidya’nın kollarındaki morlukları gösterip sopayla onu dövdüğünü söyler.

Elbette tüm bunlar hem Koki’nin dikkatini bozar hem de moralini bozarak dansta geriye düşmesini sağlar. Gaura artık kazandığını emin gibidir. Ancak bütün bu sözler Kokila’yı hırslandırır. Koki en güçlü dansını sergileyerek Gaura’nın yere düşmesini ve dansı kaybetmesini sağlar.

Masum 363.Bölüm Özeti Devam Ediyor- Gaura ve Mera, Hüsrana Uğradı!

Masum 363.Bölüm Özeti Devam Ediyor- Gaura ve Mera, Hüsrana Uğradı!

Modiler bu galibiyete çok mutlu olurken tam tersi Mera mutsuz Gaura’da rezil olur. Tabi ki ikilinin mutsuzluğu bununla kalmaz. İddia gereği Mera eline aldığı zinciri Gaura’nın ayağına bağlar. En başından beri Modileri alt etmek isteyen Mera ve Gaura kendileri alt olurlar.

Modi konağında evi soyan Madhu ve Sona ise bu fikirlerinden vazgeçerler. Vazgeçme sebepleri elbette insafa gelişleri değildir. Madhu, Tolu’nun Sona’ya bakışlarından yola çıkarak daha büyük bir vurgun yapabileceklerini düşünür. Diğer tarafta Koki ise Gaura’ya Vidya’nın kolundaki morluklar için kızar. Ayrıca Mera’nın da buna göz yumması büyük tepki toplar. Ancak Vidya ortalığı sakinleştirerek ailesini geri yollar.

Modiler konağa geri döndüklerinde de sorunlar bitmez. Madhu Radha’nın fotoğrafını almış onun için anma töreni yapıyordur. Koki bu durumu görünce resmen deliye döner. Fotoğrafı alıp yere atar ve parçalar. Madhu şoke olmuş şekilde Koki’ye bakar. Koki bu evde Radha’ya ait bir şey olmayacak diyince Madhu konaktan ayrılacağını söyler. Tabi Madhu burada blöf yapar. Gopi’nin yanında durmasını bekler ancak Gopi Koki’nin yanında yer alır. Madhu ‘nun tüm oyunlarının sonu gelmişken Koki geri adım atar ve odasında istediğini yapabileceğini söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.