Masum 361.Bölüm Özeti- 18 Mart Perşembe

Masum dizisi 361.bölüm özetinde Gaura Mira’nın yoluna pislik dökmüş ve onun yere düşmesine neden olmuştu. Gaura planının devamında Vidya’nın sırtına da aynı pisliği dökerek ona suçu atar. Mira tüm olanlardan dolayı Vidya’ya kızıp gürlemeye başlar. Ancak Durga araya girerek Vidya’yı korur. Tabi bu durum Gaura ve Dharam’ın hiç ama hiç hoşuna gitmez. Dharam Durga ile yalnız kaldığında bunun acısını çıkarmak için ona sert davranır. Ancak Vidya buna müsaade etmez. Dharam ise elindeki sopayı alıp Durga ve Vidya’ya sallar. Araya Shravan girerek Dharam’ı engeller. Gaura ise tüm bu karmaşada baygınlık geçirerek yere düşer. Masum dizisi 361.bölüm özetiyle devam ediyor.

Modi konağında ise işler hiç iyi gitmez. Gopi yıllar sonra bulduğu annesi ve kardeşiyle Modi konağına gelir. Amacı Madhu’yu konağa yerleştirmektir. Ancak Sona’nın da belirttiği gibi Koki, Madhu’nun gelişinden hiç memnun olmaz ve onun konakta kalmasına izin vermez.

Bu arada Gaura odasında kendine gelir. Dharam herkesi odadan çıkarırken Gaura ona kızar. Shravan ve Durga konusunda oldukça ileri gittiğini ve böyle yaparak onları evden kaçıracağını söyler. İntikam konusunu ona bırakmasını ve bir planı olduğunu anlatır. Dharam odadan ayrıldıktan sonra Vidya elinde içecekle Gaura’nın yanına gelir. Bu esnada Gaura uyumuştur. Vidya içeceği Gaura’nın yanına bıraktığında ellerindeki inek pisliğini fark eder. Mera ile arasını bozan kişinin Gaura olduğunu anlar.

Masum 361.Bölüm Özeti – Gopi Başını Belaya Sokma!

Masum 361.Bölüm Özeti – Gopi Başını Belaya Sokma!

Modi konağında ise Gopi, Koki’ye Madhu’yu kabul etmesi noktasında ısrarcı davranır. Yıllar sonra gelen annesini kabul etmesini ister. Ancak Koki bu konuda oldukça kararlıdır ve geri adım atmaya hiç ama hiç niyeti yoktur. Koki yukarı çıkarken Gopi’de peşinden gider. Gopi, Koki’nin bu konuda bu derece katı olmasının nedenini bir türlü anlayamaz. Koki ise Gopi hapisteyken tüm olanları bir bir anlatmaya başlar. Madhu’nun o kötü olay olduktan ve Gopi hapse girdikten sonra bir anda değiştiğini söyler.

Masum Dizisine Nasıl VEDA EDİYORLAR!

Masum Dizisi Final Bölümü – Hemen Tıkla

Radha’nın ölümünden Gopi’yi suçlu tuttuğunu ve Rashi bebekten intikam alacak derecede nefret dolduğunu anlatır. Hatta Madhu’nun Rashi bebeği kaçırmaya çalıştığını ve neredeyse onun ölümüne dahi sebep olacağını ve son anda Rashi bebeği kurtardığını Gopi’ye tek tek açıklar. Gopi duydukları karşısında şoke olur.

Gopi soluğu Madhu’nun yanında alıp tüm olanların hesabını ona sorar. Madhu tüm olanlardan dolayı çok pişman olduğunu açıklayarak herkesten özür diler. Gözyaşları döken Madhu olanların hepsinin bir hata olduğunu anlatarak pişmanlığını dile getirir. Gopi annesinin bu denli pişman olmasından etkilenerek Koki’den onun adına af diler. Hetal ve Ahem’in de araya girmesiyle Koki epey zor duruma düşer. Mecburen Madhu’yu affeder ve konakta kalmasına müsaade eder.

Masum 361.Bölüm Özeti Devam Ediyor! – Mera Neyin Kafasını Yaşıyorsun Artık!

Masum 361.Bölüm Özeti Devam Ediyor! – Mera Neyin Kafasını Yaşıyorsun Artık!

Diğer tarafta Vidya ise Gaura’ın elindeki pislikleri Mera’ya anlatır. Mera ona inanmasa da Vidya bunu kanıtlayacağını söyler. İkili Gaura’nın yanına gittiğinde Gaura’nın manikür yaptırdığını görür. Gaura Vidya’yı maniple ederek yalancı durumuna sokmuş olur ve Mera’nın ona olan güveni yıkılır. Mera Vidya’nın Gaura ile arasını bozmaya çalıştığını zanneder. Mera kızgınlıkla odasına döner.

Bu arada Durga Mera’nın yanına gelir. Mera’ya Vidya’ın haklı olduğunu anlatır. İnek pisliğini sürenin Gaura olduğunu söyler. Ancak Durga’nın bu söylemi onun için pahalıya patlar. Mera bunu gidip Gaura’ya söyleyeceğini söyler.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Durga bu durumdan korkar. Garua onun hakkında böyle konuştuğunu duyarsa konağı ona dar edecektir. Mera’nın ayaklarına kapanan Durga ona yalvarır. Gaura ise uzaktan bu manzarayı izler. En başından beri planlarıyla hem Durga’yı aşağılatmış hem de Mera’nın Vidya’ya olan güvenini sarsmıştır.

Modi konağında ise Koki’nin bir kez daha haklı olduğunu kanıtlayan bir olay gerçekleşir. Madhu Koki’yi merdivenlerde yakalayıp ondan özür diler. Geçmişte yaptıkları için pişman olduğunu dile getirir. Koki Madhu’nun bu hareketine şaşırırken Madhu, Koki’nin elini sıkıca tutarak anlamsız bir hareket yapar.

Koki ne olduğunu anlamaya çalışamadan Madhu kendini merdivenlerden atar. Sanki Koki onu itmiş gibi bir izlenim verirken herkes Madhu’un başına toplanır. Madhu’nun kızı Sona Koki’ye annesini ittiği için kızarken Madhu ortamı sakinleştirir gibi gözükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir