Masum 360.Bölüm Özeti- 17 Mart Çarşamba

Madhu ve Yeni Kızı Ortaya Çıktı!

Masum dizisinde 360.bölümde Ahem, Gopi ile törene katılmak istemese de Koki ve Hetal’in isteğiyle bu kararından vazgeçer. Koki Ahem’in bozuk ruh halinden endişelendiği için Jigar’dan ikiliyle beraber gitmesini ister. Nitekim Ahem’in oldukça agresif araba kullanışı Koki’nin bu konuda ne kadar haklı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Masum dizisi 360.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Gaura ise erken saatte Mera’yı uyandırır. Mera  bu kadar erken uyandığı için huysuzlanırken Gaura Mera’ya gidip Vidya’yı uyandırmasını ve tören için onu çalıştırmasını söyler. Mera Vidya’ya eziyet etmek için bunun iyi bir fırsat olduğunu düşünse de çoktan uyanmış ve sunağı süsleyen Vidya’yı görünce hayal kırıklığına uğrar.

Bu arada araba yolculuğunda Ahem işi epey abartmış ve oldukça hız yapmaya başlamıştır. Gopi ve Jigar Ahem’e yavaşlamasını söylese de Ahem bildiğini okur. Maalesef Ahem’in bu dikkatsizliği kaza ile sonuçlanır. Gopi apar topar arabadan inerek Ahem’in çarptığı kadına yardım etmek istese de kadın koşarak oradan uzaklaşır. Yüzünü gizleyen bu kadın ileride tekrar karşımıza çıkacak.

Masum 360.Bölüm Özeti – Vidya Oyunları Bozuyor!

Masum 360.Bölüm Özeti – Vidya Oyunları Bozuyor!

Gaura konağında ise iki kız kardeş törene katılmış ve tören başlamıştır. Planlarıyla ortalığı sürekli karıştırma peşinde olan Gaura bu sefer Mera’yı kışkırtır. Vidya’nın töreni çok iyi yaptığını ve sorumlulukları layıkıyla yerine getirdiğini söyler. Mera bu sözlerden sonra Vidya’ya daha çok kinlenir. Ne yapıp edip onu alt etmenin planını kurar. Gaura’da Mera’ya sabırlı olmasını söyler Bugün için onun da bir planı vardır ve bu planla Vidya’yı hem aşağılayacağını söyler.

Bu arada Ahem, Gopi ve Jigar’da tapınak gelmişlerdir. Gopi kızları için dua ederken Ahem Gopi’ye sinir olur. Kızlarının onun yüzünden gittiğini dile getirerek Gopi’ye hakaret edip tapınaktan gitmek ister. Gopi bu duruma çok üzülürken esrarengiz birinin kendilerini takip ettiğini hisseder.

Gopi bu kişinin peşinden gitmeye başlar. Onları gizlice takip eden kişi kim diye merak eder. Bu kişi ormana doğru kaçarken Gopi’de peşinden koşar. Sıkı orman örtüsü yüzünden Gopi takılıp yere düşerken takip ettiği kişinin bir fotoğraf düşürdüğünü fark eder. Gopi fotoğrafa baktığında annesi Madhu’nun resmini görünce şaşırır. Bu arada Jigar ve Ahem’de Gopi’nin peşinden gelip neler olduğunu sorarlar.

Masum 360.Bölüm Özeti – Nereden Çıktı Bu Madhu?

Masum 360.Bölüm Özeti – Nereden Çıktı Bu Madhu?

Gopi ne olduğunu anlayamamıştır. Ancak tapınağa döndüğünde Gopi yine oldukça esrarengiz bir olayla karşılaşır. Bir kadın tapınağın merdivenlerinde bayılıp düşer. Gopi koşarak kadının yanına gidip yüzünü açınca bu kadının annesi Madhu olduğunu görür. Ahem ve Jigar hemen Madhu’yu hastaneye götürmeleri gerektiğini söyleyerek arabaya atlarlar.

Diğer tarafta Gaura ise yine enteresan adetlere imza atar. Tören için gelen misafirler Vidya’nın yüzüne bir bir kara çalarlar. Vidya bu aşağılanma yüzünden çok üzülür. Ancak elinden bir şey gelmez. Gaura işi epey ilerletip bu seferde Mera’dan Vidya’nın yüzüne inek pisliği sürmesini ister. Vidya bu kadarına dayanamayıp Mera’nın elindeki tabağı itince tüm pislik Gaura’nın suratına yapışır. Dharam Mera’ya saldırarak bu durumdan onu suçlar. Bir nevi suç Mera’ya kalır.

Radha Gitti , Sona Geldi!
Radha Gitti , Sona Geldi!

Gaura rezil ola dursun Gopi annesini acilen arabaya yerleştirir. Ancak yine esrarengiz olaylar peşlerini bırakmaz. Bu sefer bir kadın elinde sapanla arabaya taş atar. Bu taş arabanın camlarını indirirken Gopi ve diğerleri çok korkar.

https://dizihaberdunyasi.com/aamir-khan-yeni-filmi-laal-singh-chaddha/
https://dizihaberdunyasi.com/devoleena-bhattacharjee-yakin-arkadasini-kaybetti/
https://dizihaberdunyasi.com/hindistanda-yayinlanan-turk-dizileri/
https://dizihaberdunyasi.com/masum-dizisi-oyuncularinin-simdiki-halleri/
https://dizihaberdunyasi.com/masumun-sam-seytani-radha-aslinda-kim/

Masum Dizisinde Ahem’e VEDA!

Hemen Tıkl

Kadın arabaya doğru ilerler. Ahem kadının ne yapmak istediğini sorarken kadın annesini ne hakla kaçırmaya çalıştıklarının hesabını sorar. Gopi kadının söylediklerini anlayamaz. Madhu’nun kendi annesi olduğunu söyler.

Tam o anda Madhu kendine gelir ve durumu açıklar Bu esrarengiz kadın Madhu’nun en büyük kızı ve Gopi’nin ablası Sona’dır. Gopi yıllar sonra kardeşi ve annesi ile karşılaşmıştır. Gopi annesini Modi konağında götürmek ister. Sona Koki’nin buna müsaade etmeyeceğini söylerken Gopi ısrarcı davranır. Ancak Sona’nın dediği gibi Koki, Madhu’nun Modi konağına gelmesini kabul etmeyecektir.

Diğer tarafta Gaura Mera’nın kapısına inek pisliği döker. Mera buna basıp yere düşer. Gaura ardından bu pisliği Vidya’nın üstüne de bulaştırır. Bir nevi suçu Vidya’ya atar. Nitekim Mera hemen bu tuzağa kanarak kardeşini suçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir