Masum 36.Bölüm Özeti-27 Nisan Pazartesi

Rashi, Nişan Yüzüklerini Kaybetti !

Masum dizisinde Gopi Ahem’in kendisinden hoşlandığını düşünmüş, Ahem’in sakladığı fotoğrafın ise ikisinin düğün fotoğrafları olduğunu zannetmişti. Bu yanlış anlama Gopi’yi mutlu eder. Sonunda dualarının kabul olduğunu düşünüp şükreder.

Kinjal ise evden kaçma planları yapar. Bu planında Gopi’yi kullanmayı düşünür. Evdeki en cahil kişi o olduğu için kolayca kandırabilecektir. Nitekim bu düşünce doğrultusunda Gopi’ye yalanlar söyleyerek onu kolayca kandırır. Eleş ile görüşmek için Gopi’den yardım ister. Aralarının düzelmesi için Gopi’nin yardımı olmazsa olmaz der. Gopi’de hemen Kinjal’e inanır ve ona yardım etmeyi kabul eder.

Gopi’nin yardımı ise Rashi’de anahtarları çalmak ve Kinjal’e vermektir. Nitekim Kinjal’le birlikte bunu başarırlar. Ardından Kinjal kapıyı açıp kaçar. Gopi ise sabah kadar Kinjal’i bekler kağıda. Ama daha fazla dayanamayıp uyuya kalır.

Ertesi sabah uyuya kaldığı için Kinjal’in geldiğini görmediğini düşünüp tüm konakta Kinjal’i arar. Ancak Kinjal ortalıkta yoktur. Gopi bu durumu konaktakilerden saklamaya çalışır ancak bunu çok fazla başaramaz. Kokila’nın sıkıştırmalarından sonra ona Kinjal’in odasında olmadığını söyler. Kokila’nın ne olduğunu sorması üzerine de Kinjal’in dün gece gittiğini söyler. Herkes şok içerisinde kalmıştır.

Gopi’nin çelişkili ifadeleri Kokila’yı kızdırı. Herkes bir anda Kinjal’i aramaya koyulur. Kinjal neeye gitmiş olaiblir? Kinjal ise kaçmayı başaramamış ve kilerde sıkışmıştır.

Bu arada konaktakiler hala Kinjal’i aramaya devam ediyorlardır. Görücülerin araması ise Kokila’yı daha da telaşlandırır. Ketki nişan yüzüklerinin hazır olduğunu söyler. Ve denemeleri için kuyumcuda olduğunu belirtir. Kokila ne yapacağını bilemez haldedir. Kinjal’i bulamazsa tüm ailesi rezil olacaktır.

Bu arada Rashi kilerde bulnan fare sorununu çözmek için bir adam getirir. Kinjal ise kilerde gizlenmeye devam ediyordur. Rashi içeri girince kaçmaya çalışan Kinjal kilerdeki malzemeleri devirir. Şiddetli bir gürültü çıkar. Konaktakiler koşarak kilere gelir. 

Herkes fareyi göreceğini zannederken Kinjal’i görür. Kokila hemen Kinjal’i sorgulamaya başlar. Kinjal acıktım yemek yemek için kilere bakındım diyerek yalanlar söyler. Kokila ve diğerleri buna inanır. Gopi ise nişanı bozmaya çalışan biri gibi gözükür. Kinjal bir yalan daha söyleyerek Gopi’yi kurtarmaya çalışır. Olayların ortaya çıkması Kinjal’in işine gelmez.

Rashi ise büyük bir hata yapar. Kinjal’in nişan yüzüğünü çikolata kutusuna düşürür. Ardından çikolataları fare yakalamaya gelen adama verir. Oldukça pahalı yüzük tatlı kutusunda gider.  Fare yakalayan adam ise yüzüğü görünce mutluluktan deliye döner. Bu ona çok para kazandıracaktır. Nişana çok az kalmışken kaybolan yüzük Rashi’yi zor bir duruma sokacaktır.

One Comment on “Masum 36.Bölüm Özeti-27 Nisan Pazartesi”

  1. yeni bölümler çok geç geliyor dizisetitv 7-8 bölüm birden atıyor. merak ediyoruz yeni bölümü ama neredeyse kanal 7 ile aynı anda gidiyorsunuz fragmanı zaten kanal verecek buraya bakmamıza gerek kalmıyor yani biraz daha özet istiyoruz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir