Masum 358.Bölüm Özeti- 15 Mart Pazartesi

Koki, Gaura’yı BAĞLADI! İntikam SAVAŞI!

Masum dizisi 358.bölüm özetinde Mera Gaura’nın elektrik tuzağına tam düşecekken Modiler gelmiş ve Mera son anda kurtulmuştu. Gaura, Modiler’in gelmesiyle zafer kazandığını düşünürken Koki ve Gopi’nin onu sert bir şekilde tutup ellerini kollarını bağlamasıyla neye uğradığını şaşırır. Bu esnada Dharam’da odaya kilitlenmiştir. İkili bir anda Modiler karşısında çaresiz duruma düşerler. Bu esnada Vidya elindeki heykelle sunağa ilerler. Gaura heyecan içinde Vidya’nın elektrik kablosuna yürümesini izler. Mera’yı öldürmeyi başaramasa da Vidya’yı öldüreceklerini düşünür. Ancak ilahi bir şekilde Vidya’nın ayağının altına tahta parçası düşer ve Vidya bu tuzaktan kurtulur. Masum 358.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Koki ve Gopi, Gaura’yı oldukça sert bir şekilde bağlamış ve diz çöktürmüştür. Koki daha da ileri giderek bıçak çıkarıp Gaura’nın boynuna dayar. Dharam çaresizce tehditler savursa da kilitli olduğu için yapacak hiçbir şeyi yoktur. Koki’nin bu plandaki amacı Gaura’ya gözdağı vermektir. Eğer torunlarının başına bir şey gelirse gelecek sefere daha da kötü şeyler yapacaklarını söyler. Aynı şekilde Gopi’de Gaura’yı tehdit eder. Modiler tüm bu olayın ardından Gaura’nın evinden ayrılırken Vidya’yı bırakırlar.

Vidya Koki ve Gopi gittikten sonra kapıyı açar. Öfkeli olan Dharam’ı da eğer bir şey yaparsa polise ihbar etmekle tehdit eder. Gaura ve Dharam resmen Modiler tarafından alt edilmiş duruma düşer. Vidya’nın gelişine en çok sevinen ise Shravan ve annesi Durga olur. Shravan Vidya’ya yakınlaşmaya çalışıp ondan af dilemek ister. Ancak Vidya’nın tavrı nettir. Shravan’a güvenmediğini dile getirerek kendisinden uzak durmasını ister. Buraya sadece kardeşi Mera için gelmiştir.

Modi konağında ise fırtına öncesi sessizlik vardır. Ahem kızın Vidya’nın Gaura konağına gittiğinden habersizdir. Koki ve Gopi gelince durumu Ahem’e açıklarlar. Ancak Ahem öfkeden deliye döner. Gopi’ye ağır hakaretler eden Ahem kızını kaybetmek istemediğini açıkça ilan eder. Gopi Ahem’i sakinleştirmek istese de onun ağır sözleri karşısında oldukça üzülür. Gözyaşlarını tutamaz. Gopi’nin içini geçmişte olduğu gibi ailesinin tekrar dağılacağı endişesi kaplar. Koki kızının yanına giderek onu ayağı kaldırır. Ahem’in duygusal bir yapıda olduğunu söyleyen Koki Gopi’den güçlü olmasını ister.

Bu arada iki manyak ise kara kara düşünmeye başlarlar. Koki, Gaura ve Dharam’ın oyununu fena bozmuştur. Üstelik bağlandığı için Gaura hem küçük duruma düşmüş hem de boynu fena acımıştır. Ancak ne olursa olsun ikili intikamlarını alacaklarını söyler. Üstüne Mera’nın Vidya’ya karşı kötü davranması birazda olsa Gaura’nın içine su serpmiştir.

Gaura’nın aksine Dharam Mera’dan hiç haz etmez. Oldukça kısa şortlar giymesine kızar. Gaura hemen gelip ikilinin tartışmasına son verir. Mera’ya istediğin gibi gezebilirsin der. Mera gittikten sonra da Dharam’a bu işi çözeceğini Mera ile de aralarını iyi tutmaları gerektiğini söyler. Çünkü Mera Gaura’nın intikamı için önemli bir rol oynamaktadır. Gaura, Mera’nın şort giymesini engellemek içinde hemen harekete geçer. Bilerek geçtiği yere kaktüs koyarak Mera’nın bacaklarını çizer. Ayrıca tuzlu ellerle de dokunup epey canını yaktırır. Mera bacaklarının kötü durumu yüzünden mecburen sâri giymek zorunda kalır.

Gaura bu meseleyi kolayca hallettikten sonra gelinlerinin avluya toplar. Ailelerinin geleneksel olarak yaptığı bir ritüelden bahseder. Bu ritüel perdeye sopayla vurmaktır.  Mera sorgulamadan denileni yapsa da Vidya buna itiraz eder. Perdenin arkasında ne olduğunu görmek ister. Tabi perde açılınca çıkan şey Vidya’yı şoke eder. Gaura perdenin arkasına Kokila’nın resmini koymuştur. Vidya asla Koki’ye böyle bir saygısızlık yapılamayacağını söyler. Resmi duvardan almak ister. Ancak Dharam ona engel olur.

Tam bu esnada gelen Ahem gelir ve Dharam’ı köşeye iter. Duvarda bulunan resmi alan Ahem bu saygısızlığa son verir. Ahem kızı Vidya’yı götürmek için buraya gelmiştir. Ancak Vidya babasına gelemeyeceğini söyleyerek onun teklifini reddeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir