Masum 357.Bölüm Özeti- 14 Mart Pazar

Kokila İntikam Ateşini YAKTI! Mera TEHLİKEDE!

Masum dizisi 357.bölüm özetinde Koki tüm olanlardan dolayı kendini suçlarken Gopi bu duruma karşı çıkmış ve tüm olanların sorumlusunun Gaura olduğunu ilan etmişti. Ancak Koki bu durumu kabullenmekte zorlanır. Olayların en başından şu ana gelmesinde tek sorumlu kendisidir. Koki’nin aksine Modiler onu yüreklendirmek için bu sözlere itiraz ederler. Evet Koki en başında hata yapmış olabilir ancak bu hatasını fark edip yanlışından dönmek istemiş. Ayrıca Gaura’yı bir kardeş olarak evine alırken Gaura bu durumu suistimal etmiştir. Modiler, Koki’ye artık kendisini suçlamaktan vazgeçmesini ve kalkıp Gaura ile mücadele etmesini söyler. Koki bu sözleri dinlese de artık savaşacak gücünün kalmadığını düşünüyordur. Masum dizisi 357.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler birlik olup dayanışma içine girmeye çalışırken diğer tarafta Shravan’da büyük bir hüzün içindedir. Vidya’ya olan sevgisi gerçek olan Shravan tüm olanlardan dolayı oldukça üzgündür. Shravan gözünü karartarak Modiler’i arar. Amacı Vidya ile barışmaktır. Vidya telefonu açtığında gözyaşları içinde kalır. Shravan’ın kendisini aldattığını düşünen Vidya neden aradığını sorar. Bu arada Gopi telefonu alarak Shravan’dan kızını rahat bırakmasını ister.

Masum 357.Bölüm Özeti – Mera İşkence mi Görüyor?

Masum 357.Bölüm Özeti –

Bu arada hem Modiler’i hem de Shravan’ı şoke edecek şeyler olur. Gaura ve Dharam Mera’ya şiddet uygular. Mera’nın bağırma sesleri telefonun öbür ucundaki Modiler’e kadar gider. Modiler, Mera’nın acı dolu çığlıklarını duyunca endişelenirken Shravan Mera’yı kurtarmaya çalışır. Ancak Dharam ona izin vermez. Gaura ise işi abartarak Mera’nın eline mum eritir. Mera’nın acı dolu sesi Gopi’nin yüreğini dağlarken Modiler’in elinden hiçbir şey gelmez.

Gaura telefonu kapatarak bu işe son verirken Shravan öfkeyle odasına gider. Shravan gittikten sonra Mera kahkaha atmaya başlar. Gaura’da ona eşlik eder. Hepsi oldukça iyi oyunculuk yaparak Modiler’i kandırmışlardır. Tabi diğer tarafta öfke dolu olan Modiler bu durumun intikamını alacaklarına dair yeminler eder. Hiçbir gücü kalmadığını söyleyen Koki bile bu oyunla birlikte öfke ve intikam dolu olur. Gopi bir an önce kızını almaya gitmeleri gerektiğini söylerken Jigar bunun bir oyun olabileceğini dile getirir. Modiler acele etmeden Gaura’yı alt edecek bir planın hazırlığına girerler.

Masum 357.Bölüm Özeti – Mera’nın Yanına Kimse Gelmedi!

Masum 357.Bölüm Özeti –

Gaura ve Mera’nın planı ise bir anda çökmüş olur. Mera Modiler’in kendisine kötü davranıldığını duyduklarında hemen geleceklerini düşünmüştür. Ancak kimsecikler gelmez. Mera bu planla bir şekilde Vidya’yı Gaura konağına geri getirmeyi ve ona burada eziyet etmeyi düşünmüştür. Anca Vidya bu konağa gelmeyecekse onunda burada işi yoktur. Gaura ve Dharam ise Mera’nın konaktan gitmesine sıcak bakmazlar. Mera’nın bu evden gitmesi demek tüm planlarının boşa gitmesi demektir. Kısaca Gaura için iki seçenek kalmıştır. Ya Vidya’yı bir an önce konağa getirecek ya da Kokila’dan farklı bir şekilde intikam alacaktır. Dharam’ın farklı şekilde olarak tabir edeceği plan ise Mera’nın öldürülmesidir. Mera kaza süsü verilerek öldürülürse Kokila ve Modiler mahvolacaklardır.

Diğer tarafta Modiler’in de bir planı vardır. Bu plan hem Mera’nın güvence altına alınması hem de Gaura’ya gününün gösterilmesini içerir. Bu doğrultuda Vidya, Gaura konağına gidecektir. Tabi Vidya’nın geleceğinden habersiz olan Gaura ve Dharam Mera’yı kaza süsüyle öldürmek için sunağa elektrik sistemi kurarlar. Mera sunağa gittiğinde elektrik akımına kapılacak ve ölecektir. Mera’nın belirttiği zaman zarfı dolunca bavulunu toplayarak konaktan ayrılmak ister. Bu arada Vidya ve Koki’de yola çıkmıştır. Gaura kurdukları düzende Mera’yı öldürmek için ondan gitmeden önce dua etmesini ister. Mera elektrik akımına doğru yürürken Vidya ve Kokila tam o esnada konağa girerler. Mera saniyelerle bu tuzaktan kurtulmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.