Masum 356.Bölüm Özeti- 13 Mart Cumartesi

Ahem, Mera’ya Ait Ne Varsa YAKTI!

Masum dizisi 356.bölüm özetinde Mera büyük bir saygısızlık yaparak babasına karşı çıkmıştı. Mera bundan sonra Ahem’in babası olmadığını söyleyerek herkesi şoke etmişti. Ahem ise Mera’nın bu sözleri karşısında büyük bir keder içine girse de söylenenlerin ne olursa olsun affedilir bir yanı olmadığından o da artık Mera’nın kızı olmadığını ilan eder. Gaura ise keyifle Modiler’in parçalanmasını izler. Ahem kızı Vidya’yı alarak bu lanet konaktan bir an önce çıkmak ister. Shravan Vidya’nın gitmesini istemese de yapılan oyuna o da ortak olduğu için Ahem buna izin vermez. Modiler konaktan ayrılırken tüm bunlardan kendisini sorumlu tutan Koki son bir çare olarak Mera’dan geri dönmesini ister. Ancak Mera oldukça kararlıdır. Koki’nin kolundan tutarak onu kapı dışarı eder. Artık bir Modi olmadığını bağırarak herkese duyurduktan sonra kapıyı suratlarına çarpar. Bu olanlar Gaura’yı keyiflendirirken Modiler adeta paramparça olmuştur. Masum dizisi 356.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler ayrıldıktan sonra Gaura ve Dharam keyifle gerilerek yaşananların keyfini çıkarmaya devam ederler. Bu olaylardan memnun olmayan tek kişi ise Shravan’dır. O gerçekten Mera’yı sevmiş ve Modiler’e yapılanları da doğru bulmamıştır. Ancak Shravan’ın bu düşünceleri Gaura ve Dharam’ı oldukça rahatsız eder.

Masum 356.Bölüm Özeti – Ahem Mera’ya Ait Her Şeyi Yaktı!

Masum 356.Bölüm Özeti

Bu arada Modiler konağa varır. Gopi ev halkına tüm olanları anlatırken gözyaşları sel olur. Mera ve Vidya’nın hayatının mahvolması herkesi kahretmiştir. Tüm bu olanlardan sonra Gopi Ahem’den Mera’yı geri getirmesini ister. Ancak Ahem, Mera diye bir kızı olmadığını haykırır. Vidya’yı göstererek benim tek bir kızım var o da Vidya der. Ahem’in bu sert çıkışı zaten üzgün olan ev halkını daha da üzer. Vidya odasına giderek gelinliğini çıkartır. Sevdiği adam ona ihanet etmiş kız kardeşi de onu büyük bir hayal kırıklığına sokmuştur. Tam tersi Shravan’da bu durumdan çok etkilenmiştir. Gaura konağını terk etmek istese de annesi Durga ona engel olur.

Bu arada Modi konağında ise Ahem ev halkının durumuna görünce oldukça sinirlenir. Vidya Mera yüzünden annesine sarılmış ağlıyor, Kokila’da Mera ve Vidya’nın fotoğrafının başında perişan olmuş gözyaşı döküyordur. Ahem tüm bunlar karşısında oldukça öfkelenir. Öfkesini çıkarmak içinse Mera’nın odasına gider. Ona ait ne varsa hepsini toplayıp avluya getirir. Modiler ise şaşkınlık içinde Ahem’i izlerler. Ahem bahçeye topladığı eşyaların üstüne gaz yağı döker ve ateşe verir. Mera’ya ait artık hiçbir şey bu konakta yer almayacak der. Gopi kızına ait bir fotoğrafın alevler içinde yanmasına gönlü razı gelmez. Elinin yanması pahasına alevlerin içinden çıkarır.

Masum 356.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Masum 356.Bölüm Özeti

Gopi Ahem’in düşüncelerinin tam tersini düşünüyordur. Evet Mera büyük bir hata yaptı ancak bunun sebebi o değil der. Bunun sebebi Mera’nın duygularını kullanarak onu bu hale getiren Gaura’dır der. Ancak Ahem oldukça öfkelidir. Mera’ya karşı merhameti kalmamıştır. Tüm bu konuşmanın üstüne Ahem, Gopi’nin elindeki fotoğrafı görünce onu da yakmak ister. Ancak tam bu karmaşa da Kokila araya girer. Ahem ve Gopi’nin tüm bu kavgaya artık son vermesini ister. Tüm olanların tek bir sorumlusu var der. O sorumlu da benim diye sözlerine ekler. Koki tek tek herkesin önüne giderek özür dilemeye başlar. Bunca gözyaşı ve acıyı bu konağa benim hatalarım sonucu geldi diyerek gözyaşları döker.

Koki son olarak Gopi’nin yanına gelir. Gopi’ye iki kızının hayatını mahvettiğim için özür dilerim der. Ardından ayaklarına kapanıp af dilemek ister. Ancak Gopi bu duruma müsaade etmez. Annesine durmasını söyleyerek tüm bunların sorumlusu Kokila Modi değildir. Tüm bunların sorumlusu en başından beri hepimizi kandıran ve bu konağa giren Gaura’dır der. Hepimiz ona güvenip iyi yürekle onu karşılarken o bize ihanet edip ailemizi böldü diyerek Koki’nin suçsuz olduğunu haykırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir