Masum 354.Bölüm Özeti- 11 Mart Perşembe

Mera, Dharam ile EVLENDİ!

Masum dizisi 354.bölüm özetinde düğün için gelin Modi konağında hazırlanırken elektrikler aniden gitmişti. Bu kesintinin ardından Gopi ve Ahem gelini alarak Gaura’nın konağına doğru yolculuğa çıkarlar. Eğlence tüm hızıyla devam ederken gelin konağa varmıştır. Hepimizin geçen bölümde zannettiğinin aksine işler pek de tahmin ettiğimiz gibi gitmez. Geçen bölümde elektriklerin gidişi Mera ve Vidya’nın yer değiştirdiği izlenimini verirken Mera’nın planı bundan daha da korkunç olacaktır. Masum dizisi 354.bölüm özeti devam ediyor.

Mera’nın planının ne olduğu Modiler tarafından bilinmezken düğün eğlenceleri oldukça coşkulu şekilde devam eder. Bu arada Modi konağında ise Tolu ve Molu, Mera’nın kıyafetlerini arabaya koyarak Gaura’nın konağına götürmek için odaya çıkarlar. Tolu ve Molu aldıkları bavulun bu denli ağır olmasına şaşırırlarken ikili beraber zorda olsa bavulu arabaya kadar götürürler. Burada bavulun ucundan sarkan gelinlik ikilinin dikkatini çekmez. Ancak bu kişi bavulun içine girerek düğün alanına gitmeye çalışan Mera’dır. Modi konağında aniden elektriklerin kesilmesi sırasında Mera bavula girmiş ve bu planı yapmıştır.

Araç Gaura konağına vardığında onu karşılayan kişi Dharam olur. Yani Mera’nın sinsi planının içinde Dharam da vardır. Dharam ve bavuldaki Mera ortalıktan kaybolurken Jigar bu duruma anlam veremez. Diğer yandan konakta ise düğün için hazırlıklar hızla devam ediyordur. Bu arada Dharam, Gaura’yı arayarak planlarının oldukça başarılı ilerlediğini söyler.

Masum 354.Bölüm Özeti – Vidya ve Shravan Evlendi!

Masum 354.BölümVidya ve Shravan evlendi.

Vidya ve Shravan ise düğün ritüellerini bir bir yerine getirmeye devam ederler. Peder ikilinin düğünü yaptıktan sonra ateşin etrafında tur atarak evliliği tamamlar. Sindur da sürüldükten sonra Gopi kızını ve damadını tebrik eder. Vidya’nın gelin olması diğer yandan da tüm Modileri hüzne boğar. Özellikle Ahem kendisine çok yakın olan kızından ayrılacak olmanın hüznünü yaşar. Vidya, Modi konağına son kez giderken kardeşi Mera ile de vedalaşmak ister. Ancak Gopi, Mera’nın kapısına gitse de kapıyı açamaz. Mera ne cevap verir ne de kapıyı açar. Bu durum Vidya’yı oldukça üzer.

Mera’ya rağmen Vidya tüm Modilerle vedalaşarak konaktan ayrılır. Shravan ve Vidya yeni evlerine doğru yolculuğa çıkar. Gelin konağa gireceği ritüeli gerçekleştirecekken Dharam gelerek onları durdurur. Dharam’ın boynunda evlilik kolyesi ve yanında da bir gelinle gelir. Bu durum Vidya ve Shravan’ı şoke eder. Özellikle Shravan evliliğinin gölgelenmesine çok sinirlenir. Dharam’ın yaşça ondan büyük olması nedeniyle onun eve getirdiği gelin kıdem olarak daha önce olur. Yani Shravan ve Vidya’nın yapacağı ritüeli Dharam ve gelini yapar.

Masum 354.Nölüm Özeti -Mera’nın Kardeşine Hain Planı!

Masum 354.bölümMera’dan hin plan!

Gaura konağında bu ritüeller gerçekleşirken Modi konağında ise Gopi, Mera’nın yokluğunu fark etmiş ve büyük bir panik oluşmuştur. Ancak büyük sürpriz henüz ortaya çıkmamıştır. Dharam’ın getirdiği gelinin henüz yüzü açılmamıştır. Vidya’dan önce ritüelleri yerine getiren yeni gelin yüzünü açtığında herkes şoke olur. Bu kişi tahmin ettiğiniz üzere Mera’dır. Vidya şok içinde Mera’ya bakarken Mera intikam vaktinin geldiğini söyler. Mera Vidya’nın attığı tokadın, onu ötekileştiren Gopi ve Koki’nin intikamını alacağını söyler.

Vidya ve Shravan büyük saygısızlıklarla karşılaşırken Modi konağında ise büyük bir panik vardır. Gopi hemen polise giderek kızının kayıp olduğunu söyler. Ancak olayın

üzerinden 24 saat geçmediği için polis yardım etmez. Gopi çaresizce eve geri döner. Tüm bu saçmalıkları yaşayan Vidya ise annesine haber vermek ister. Ancak Gaura buna izin vermez. Vidya’nın telefonunu ateşe düşürür, sabit hattı keser, kızcağızı odaya kilitler tüm bunların üstüne ilaç içirtip bayıltır. Vidya bir türlü olanları annesine söyleyemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir