Masum 352.Bölüm Özeti- 9 Mart Salı

Gopi, Gaura’nın YALANLARINI ÖĞRENDİ!

Masum dizisi 352.bölüm özetinde Mera nişanı sabote etmek istemiş ancak nişan ona rağmen yapılmıştı. Ahem kızı Mera’nın yine saçma işler yapmasından endişelenirken Gopi onu sakinleştirir. Sakin olmasını ve Mera’ya güvenmesini ister. Ancak Mera tüm bunların tam aksi hareket eder. Masum dizisi 352.bölüm özeti devam ediyor.

Mera, Gaura’nın odasına gider. Mera’nın amacı ne olursa olsun bu evliliği engellemektir. Bu amaçla Gaura’dan nişanı bozmasını ister. Gaura Mera’nın bu isteğine yanaşmayınca gözü dönen Mera eline ateş alarak Gaura’yı tehdit eder. Gaura geçmişte yaşadıklarından dolayı ateşten oldukça korkuyordur. Mera’nın bu tehdidi onu deliye döndürür. Gaura’nın bağırışını duyan Dharam hemen annesinin yanına koşarak onu alevlerin yanından uzaklaştırır.

Masum 352.Bölüm Özeti – Mera Gaura’yı korkutuyor

Modiler de bu gürültüye duyarak gelirler. Kokila, Mera’nın yaptıkları karşısında öfkeden deliye döner. Mera’nın artık bu evin bir üyesi olmadığını söyleyerek onu odadan kovar. Gopi kızı Mera’nın bu denli fevri hareket etmesi karşısında şoke olmuştur. Gopi, Koki’ye yalvararak onu konaktan kovmamasını ister. Modiler, Mera’nın akıbetini tartışırken Mera ise Gaura ile pazarlık konuşması yapar. Mera Gaura’dan nişanı bozmasını ister. Shravan ile kendisi evlenmek istemektedir. Gaura ise bunun kendisi istese de artık mümkün olmayacağını söyler. Çünkü Shravan ve Vidya’nın birbirlerine aşık olduğunu söyler. Ancak Gaura’nın Mera içinde bir planı vardır.

Masum 352.Bölüm Özeti – Gaura’nın ihtişamlı evi

Ertesi sabah Gaura ve ailesi konaktan ayrılıp kendi evlerine gider. Düğün Gaura konağında olacak ve hazırlıklar yapılacaktır. Modiler Gaura’yı uğurlar. Vidya ise aşırı yorgun olduğu için kayınvalidesini görememiştir. Gaura ve çocukları konaklarına gittiklerinde onları hizmetçiler karşılar. Oldukça ihtişamlı olan bu konakta tüm hazırlıklar tamamdır. Gaura bu gelişmeye sevinirken Dharam ile birlikte sunakta dua edip ardından intikam yemini ederler. Artık her şey tamam gibidir ve düğün çok yakında gerçekleşecektir.

Modi konağında da Vidya için tüm hazırlıklar tamamdır. Tüm Modiler gelin gidecek Vidya için adeta seferber olmuşlarıdır. Tüm bunları gören Mera ise her zamanki gibi kıskançlık krizleri içerisindedir. Gopi kızının da hazırlıklara katılmasını isterken Koki buna karşı çıkar. Gopi ve Koki bunun için kısa bir tartışma yaşasa da Koki, Vidya’nın iyiliği ve evliliğini zarar görmemesi için bunu yapmaları gerektiğini söyler. Gopi gönlü razı gelmese de annesini haklı bulur.

Tüm bu hazırlıkların ardından Vidya ve Modiler, Gaura konağına doğru hareket etmek için yola çıkar. Mera ise camdan onlara bakar. O düğüne götürülmeyecektir. Modiler konağa ulaştıklarında Gaura’nın konağına herkes hayran kalır. Oldukça ihtişamlı olan konak harika bir şekilde hazırlanmıştır. Bu arada Urmi’de düğünde yerini alır. Oldukça farklı saç stiliyle Urmi’de bu ihtişama hayranlık duyar. Aşırabileceği bir hazine avını da araştırmaya başlar ancak Gaura onu korkutur. Ayrıca Guara, Urmi’nin peşine hizmetçi takarak onu kontrol eder.

Masum 352.Bölüm Özeti – Mera Düğüne Damgasını Vurur!

Düğün için eğlence ise tüm hızıyla devam eder. Gaura, Koki ile dansa kalkar. İkili dans ederken Gaura onu platformdan iter. Ancak Ahem annesini tutarak büyük bir kazanın olmasını engeller. Bu arada Mera’da düğüne gelir. O da muhteşem bir dans gösterisiyle güne damga vurur. Gopi kızını gördüğü için çok mutlu olmuştur.

Tüm bu güzel eğlencesini içinde Gaura’nın tek düşündüğü intikamdır. Ancak Gopi oldukça büyük bir ipucu yakalar. Telefon konuşması yaparken telefonu bir odanın kapısının altından içeri düşer Gopi kilitli odaya camdan girerek telefonunu alırken onu şoke eden bir fotoğraf görür. Bu fotoğraf Gaura’nın kardeşine aittir ve yanında da ona ait küller vardır. Kısaca Gopi Gaura’nın kardeşine ait anlattığı yalanı öğrenmiştir. Gopi tüm bunları Ahem ve Koki’ye anlatır.

Gopi’nin söyledikleri doğrultusunda hep birlikte kilitli odaya gidilir. Gaura odanın kapısını açtığında Gopi şoke olur. Çünkü onun gördüğü resim yerine başka resim vardır. Gopi bir anda yalancı durumuna düşmüştür. Üstüne Gaura resimdeki kişinin eşi olduğunu söyler. Onu kaybettiklerini anlatarak duygu sömürüsü yapar. Bu günlerinde bunu açığa çıkarttığı içinde Gopi’ye söylenir. Gopi oldukça zor duruma düşerken Dharam düğünü yapmak istemez. Gopi onlardan özür dilerken olayları yatıştıran Shravan olur. Gopi’ye özür dilemesinin gereksiz olduğunu belirterek olayların büyümemesini ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir