Masum 351.Bölüm Özeti- 8 Mart Pazartesi

Mera Yüzükleri YUTTU! Vidya TOKAT ATTI!

Masum dizisi 351.bölüm özetinde Gaura’nın gizemli sandığı sonunda açılmış içinde kardeşine ait küllerin bulunduğu bir vazo çıkmıştı. Gaura vazoyu görünce tekrar yaşadığı travmayı hatırlar. Geçmişte Kokila’nın onlara attığı tecavüz iftirası ile beraber köyden kovuluşları, tüm köylülerin onlara düşmanlıkları. Tüm bu olayların ardından abisinin dayanamayarak kendini ateşe verip intihar edişini hatırlar. Abisinin intihar edişinde Gaura da onu kurtarmak isterken gözünden yaralanır. Tüm bu konuşulanlar Gaura’nın içindeki nefreti ve intikam ateşini körükler. Bu arada Urmila da gizlice tüm olanları kapıdan dinlemiştir. Birkaç kez ses yapsa da fark edilmemiştir. Ancak Gaura aniden kapıyı açınca Urmi’nin kafasına kapı çarpar ve Urmi köşede bayılır. Masum dizisi 351.bölüm fragmanı devam ediyor.

Sabah olduğunda Urmi’yi fark eden Gopi olur. Gopi endişe içinde Urmi’yi uyandırırken Modiler’i de toplar. Urmi uyandığında gece yaşadıklarını herkese anlatır ve Gaura’yı suçlar. Koki buna müsaade etmese de Urmila sandığı açtırmak ister. Gopi de herkesin içinin rahat etmesi için sandığın açılmasını ister. Modiler bu doğrultuda Gaura’nın odasına gider. Dharam bu durumu istemese de mecburen sandık açılır.

Masum 351.bölüm özeti- Gaura’nın protezli gözleri

Ancak sandıktan çıkan kül dolu kavanoz değil Gaura’nın protez gözüne ait malzemelerdir. Gaura gözünün protez olduğunu da Modilere gösterir. Ayrıca bu sırrının açığa çıkmasından dolayı Modilere kırgınlığını gösterir. Yaptığı iş gereği bu sırrının kimse tarafından bilinmemesini isterken Modiler bu sırrı ifşa etmiştir. Koki eski dostunu böyle zor duruma soktuğu için üzülür. Dışarı çıktığında Gopi’ye bu konuda kızar. Urmila’nın sözüne inanarak böyle bir şey yapmamaları gerektiğini söyler. Bu arada yalnız kalan Gaura oğlu Dharam’ı tebrik eder. Dharam tüm olanları anlayıp sandıktaki külleri çıkarmıştır.

Urmi tüm çabalarına rağmen gerçeği ortaya çıkaramamanın üzüntüsünü yaşarken Gopi ise şüphelerinde ısrarcıdır. Mera’nın da dahil olmasıyla üçlü Gaura’nın gerçek yüzünü açığa çıkarmak ister. Gopi bu amaçla ilk ipucunu yakalar. Koki, Gaura’dan kardeşini nişana çağırmasını ister. Gaura kardeşinin öldüğünü Koki’den gizlediği için sahte bir arama yapar. Gopi daha sonrasında Gaura’nın aradığı numarayı arar. Ancak telefona başka bir adam çıktığını fark eder. Gopi durumu hemen Koki’ye anlatmak ister. Ancak Dharam Gaura’nın telefonundaki numarayı değiştirerek Gopi’nin bulduğu gerçeği etkisiz kılar. Gopi Koki’den laf yemekle kalır. Tabi bu gelişmeler Gaura ve Dharam’ı endişelendirir. Bir an önce düğünün olmasını isterler aksi takdirde Gopi onların yalanını açığa çıkarabilecektir.

Masum 351.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer yandan bu düğünü istemeyen Mera ise gizlice sunakta bulunan nişan yüzüklerini çalar. Tabi kimse Mera’nın çaldığını fark etmemiştir. Mera hakkında tek şüphelenen Dharam’dır. Mera’yı bir yerden hatırlayan Dharam bir türlü çıkaramaz. Bu arada peder gelir. Nişan için misafirler de Modi konağını doldurmuştur. Gopi nişan yüzüğünü almaya gittiğinde yüzükleri bulamaz. Modiler yüzüklerin akıbetini araştırır. Gaura ve Dharam ise Mera’yı sıkıştırırlar. Dharam o gün çarpıştığı kişinin Mera olduğunu hatırlamıştır. Ancak Mera bu sıkıştırmada yüzüklerin kendisinde olmadığını söyleyerek pot kırar. Olay büyüyünce Modiler de gelir. Mera’nın tüm yaptıkları bir anda ortaya çıkar. Ancak Mera yüzükleri vermeyeceğini söyleyerek meydan okur. Garua yanında getirdiği yeni yüzükleri uzatır. Ancak Mera Gaura’nın elindeki yüzükleri kapıp onları da yutar.  Gaura, Mera’nın boğazına sarılıp yüzüğü çıkarmasını ister.

Mera’nın bu çılgın halleri devam eder. Gaura’nın kötü biri olduğunu söyler Ayrıca Gopi’yi de kötüler. Vidya’yı zorla evlendirdiğini ve onu evden yollamak istediğini haykırır. Vidya Mera’nın yaptığı bunca rezilliğe dayanamayarak ona tokat atar. Bu tokat ortamda mini bir şok dalgası yaratırken Koki Mera’nın elinden tutarak odaya çıkarır. Koki Mera’yı odaya kilitler. Mera’nın ortadan gitmesiyle nişan yüzükleri takılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir