Masum 350.Bölüm Özeti- 7 Mart Pazar

Gizemli Sandıktan ÇIKANLAR ŞOKE ETTİ!

Masum dizisi 350.bölüm özetinde Gaura, Rashi konusunda endişelenirken Mera ise Vidya’yı kıskanmaya devam eder. Odada Vidya’nın düğün için giyeceği takıları ve gelinliği gören Mera bunları giymeye başlar. Diğer tarafta Rashi ise Gopi’yle konuşuyordur. Rashi sonunda cesaretini toplayarak Gaura’nın kendisini tehdit ettiğini anlatmak ister ancak tam bu sırada Gaura odaya dalar. Gopi’nin elinden tuttuğu gibi kaldırır ve Mera’nın odasına götürür. Gopi, Mera’yı Vidya’nın gelinliği içinde görünce şoke olur. Masum dizisi 350.bölüm özeti devam ediyor.

Gaura’nın amacı elbette Rashi’nin Gopi’ye bir şeyler anlatmasının önüne geçmektir. Nitekim istediğini de almıştır. Bu arada diğer Modiler de gürültüyü duyarak odaya gelir. Gaura, Mera’nın Vidya’yı kıskandığını ilan eder. Sürekli Shravan ve Vidya’yı takip ettiğini restoranda yaşananları ve ikilinin aralarının bozulması gibi olayların hepsini Mera’nın yaptığını söyler. Mera tüm bu ithamları reddederken kardeşinin kıyafetlerini her zaman denediğini söyler. Bu yaptığının da bundan ibaret olduğunu anlatarak kendini savunur. Ancak Mera’nın bu tavrı ve yaptıkları Gaura karşısında Modiler’i zor duruma sokar. Gopi kızı adına Gaura’dan özür dilerken Gaura oldukça mutludur. Hem Rashi’nin Gopi’ye bir şeyler anlatmasını engellemiş hem de yeni bir koz elde etmiştir.

Masum 350.Bölüm Özeti – Mera Kıskançlık Krizinde!

Mera ise gözyaşları içinde Gopi ile konuşur. Vidya’nın evlenmek istemediği ısrarında devam eder. Mera Gopi’yi etkilemekte ısrarcıdır. Gopi’nin ise kafası iyice karışır. Tekrardan Rashi’nin yanına giden Gopi ona Gaura ile ilgili söyleyeceklerine devam etmesini ister. Ancak Rashi bir anda tam tersi olmuştur. Gaura ile ilgili sorunu olmadığını söyler. Gopi önce Mera şimdi de Rashi’nin konuşmalarıyla ne yapacağını şaşırır. Tabi Rashi’nin bu konuşmalarının sebebi gizlice odada olan Gaura’dır. Gopi gittikten sonra Gaura dışarı çıkarak Rashi’yi Gopi’ye yalan söylediği için tebrik eder.

Masum 350.bölümde Rashi anılıyor 🙁

Bu oyunların yanı sıra Modi konağında yine Hint geleneklerine özgü bir gün kutlanmaktadır. Bu kutlamalar esnasında Modiler sunakta Rashi’yi de anarlar. Koki gözyaşlarını tutamazken Urmila ise kaybettiği kızının ardından çok ama çok üzülmüştür. Sunakta oldukça duygusal anlar yaşanır. Dua esnasında Gaura’da oradadır. Koki Gaura’nın kardeşi ile ilgili konuşmak isteyince Gaura bu konuya pek girmez. Onun kendisinden uzakta olduğunu söyleyerek konuyu  kapatır.

Masum 350.Bölüm Özeti – Mera Vidya ve Shrava’ı Ayırmaya Çalışıyor!

Masum 350.bölüm özeti – Mera tehlikeli sularda yüzüyor.

Bu arada Mera ise dışarı çıkmak ister. Mera’nın amacı kendine verdiği sözü yerine getirmektir. Vidya ve Shravan’ı bir şekilde ayırmak. Ancak Koki, Mera’nın dışarı çıkmasına izin vermez. Mera’da camdan kaçarak konaktan gizlice ayrılır. Shravan ve Vidya ise evlilik yüzüklerini almak için kuyumcuya gitmişlerdir. Mera’da kılık değiştirerek kuyumcuya girer. Amacı ikilinin evliliklerini baltalamaktır. Bu amaçla gizlice Vidya ve Shravan’ın yüzüklerini alıp çakmakla ısıtır. Geleneklere göre evlenecek çift evlilik yüzüğünü taktığında yüzük parmağı yakarsa uğursuzluk getirmektedir. Ancak Mera’nın bu planı güvenlik kameralarında kuyumcu tarafından fark edilir. Kuyumcu Mera’ya müdahale etmek isterken Mera hızla kuyumcudan kaçar. Bu kaçma esnasında da bir adamla çarpışır. Bu kişi Gaura’nın oğlu Dharam’dır.

Vidya ve Shravan kuyumcudan dönerken Mera’da tekrar camdan çıkarak konağa girer. Konağın salonunda geleneksel törenler yapılırken Gaura’nın oğlu Dharam’da Modi konağına gelir. Gaura oğlunu Modilerle tanıştırırken Mera çarptığı adamı görünce endişelenir. Dharam’ın gelişiyle hep birlikte akşam yemeğine otururlar. Dharam Modiler’e kendini tüccar olarak tanıtır.

Akşam olduğunda ise üçlü odalarına çekilir.  Gaura planlarından bahsederken Dharam ve Gaura’nın gözlerinden nefret fışkırır. Tam tersi Shravan ise intikam konusunda oldukça isteksizdir. Muhtemelen gönlünü Vidya’ya kaptırması bunda oldukça önemli rol oynuyor olabilir. Ancak dövüş sanatlarında eğitmen olan Dharam ise oldukça öfkeli ve agresiftir. Üçlü odanın kapılarını kapatıp kimsenin olmadığından emin olunca sandığı odanın ortasına taşırlar.  Sandık açılacakken Gaura perişan bir hale bürünür. Nitekim sandık açılıp Gaura içindekini gördüğünde gözyaşları bir bir akmaya başlar. Sandığın içinden çıkan şey ise Gaura’nın abisine ait küllerdir. Gaura’nın alevler içinde yandığını gördüğü abisinin külleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.