Masum 349.Bölüm Özeti- 6 Mart Cumartesi

Gopi, Gaura’nın PEŞİNDE!

Masum dizisi 349.bölüm özetinde Mera ikili oynayarak Shravan ve Vidya’nın arasını bozmaya çalışmış ve Vidya’nın üzülmesine sebep olmuştu. Gopi gözyaşları içinde gördüğü Vidya’ya neler olduğunu sorup onun derdine derman olacak öğütler verir. Tıpkı Vidya gibi bu Mera’nın sözlerinden Shravan’da etkilenmiştir. Gopi ve Vidya konuşurken Shravan’ın geldiğini gören Gopi sevinir. Shravan’a Vidya’nın sana sormak istediği sorular var diyerek Gopi ikilinin birbirleriyle yüzleşmesini sağlar. Nitekim Gopi’nin bu çabasıyla ikili birbirleriyle konuşurlar. Hem Vidya hem de Shravan karşısındaki kişinin zorla evlendirildiğini düşünmüşlerdir. Ancak bu konuşmada ikili evliliği istediklerini söyleyerek birbirlerini rahatlatırlar. Masum dizisi 349.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada sürekli diziyi izlerken ara ara gördüğümüz Garua’nın konuştuğu bu gizemli kişi onun oğlu. Dövüş eğitmeni olduğu için dizide sürekli güreşçilerle görmüştük. Gaura’nın bu enteresan oğlunun dışında bir de sandığı ortaya çıkıyor. Gaura sandığını düzenleyip şeytani planlarını yaparken minik Rashi’nin sandığı gördüğünü düşünerek kıza baskı yapar. Gopi ile tartışan Gaura şimdilik Rashi’nin peşini bırakırken Gopi’nin Garura üzerindeki soru işaretleri artmıştır. Tabi Gaura’da Gopi’nin gözü açık olmasından rahatsız olup o da Gopi’yi kendisine tehlike olarak görür.

Masum 349.Bölüm Vidya ve Shravan konuşup anlaşıyor:)

İkili arasında soğuk rüzgarlar eserken Vidya koşarak annesinin yanına gelir. Gopi’nin yaptığı bu minik dokunuş Vidya ve Shravan’ın arasını düzeltmiştir. Gopi dua etmek için sunağa giderken aklında soru işaretleri artmıştır. Gaura hakkındaki şüpheleri onu araştırmaya iter. Gopi bundan sonra Gaura’ya daha dikkatli olmaya karar verir. Tabi Gaura’da uzaktan Gopi’yi izleyerek o da tam tersi Gopi’nin işlerini bozamayacağı konusunda laflar eder.

Masum 349.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Diğer  yandan konağa Jigar gelir. Jigar Amerika’ya gitmiş şirket işlerini halletmiştir. Jigar gelişinde Rashi’ye birçok hediye getirir. Gaura ile de tanışır. Jigar’ın gelişine en çok sevinen kişi ise Pari’dir. Pari onun boynuna sarılıp öper. Pari’nin bu heyecanı Jigar’ın ona çocuk yapacaklarına dair verdiği sözdür. Ancak Jigar söz vermesine rağmen bu konuda isteksizdir.

Masum 349.bölüm Gaura ve meşhur sandığı

Bu arada Gaura’nın çığlıkları konaktakileri endişelendirir. Gaura uyurken bir kabus görmüş ve bir türlü bu kabustan uyanamamıştır. Uyandığında ise Modiler’i etrafında görünce şaşırır. Gaura’nın kabusu onun geçmişinde yaşadığı travmalardandır. Bu yüzden Gaura sayıklarken Modiler’in bir şeylerden şüphelenmesinden korkar. Bir şeyinin olmadığını söyleyerek herkesi odasından çıkarır. Ardından sandığının yanına gelen Gaura yine intikam yeminleri eder.

Bu esnada Urmi Gaura’ya süt getirirken onun intikam sözlerini duyar. Urmi Gaura’ya neler olduğunu sorunca Gaura intikam almak istediğin söyler. Ama Urmi’nin aklı intikamdan ziyade sandıkta ne olduğundadır. Gaura özel eşyalarının olduğunu söyleyip Urmi’yi başından atmak ister. Ancak Urmi sandıkta Garua’nın hazinesi olduğunu düşünür.

Masum 349.Bölüm – Gaura Ara Bozucu Oldu!

Ertesi gün olduğunda Gaura Gopi ve Ahem’e kulak misafiri olup Pari ve Jigar’ın çocuk isteme konusundaki çatışmasını öğrenir. Gaura hemen bu konuda planını yapar. Tıpkı daha önce Mera’nın yaptığı gibi  Pari ve Jigar’a ikili oynar. Jigar, Ahem’in Pari’yi bebek konusunda teşvik ettiğini düşünüp kızarken Pari’de Ahem’in Jigar’ı Amerika’ya bilerek yollatıp bebek fikrini desteklemediğini düşünür. Kısaca ikili Gaura yüzünden Ahem’e düşman olurlar. Modi konağında bir anda kaos ortamı oluşurken Pari ve Jigar’ın da arası bozulur.

Bu karmaşa da Urmila’nın aklı ise Gaura’nın sandığındadır. Gizlice odaya giren Urmi sandığı açmaya çalışır. Ancak Gaura’nın bubi tuzakları yaptığını görünce korkup vazgeçer. Gaura ise uzaktan Urmila’yı da alt etmenin mutluluğunu yaşar. Gaura işlerinin iyi gittiği noktasında oldukça mutludur. Ancak sıkıştırıp tehdit ettiği Rashi onun için tehlikeli bir konumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.