Masum 348.Bölüm Özeti- 5 Mart Cuma

Mera Shravan ve Vidya’nın ARASINI BOZAR!

Masum dizisi 348.bölüm özetinde Gaura’nın isteği doğrultusunda Vidya ve Shravan için evlilik kararı alınmıştı. Gaura bu konuda aceleci davranarak pederi çağırmış ve 3 gün sonrası için tarih almıştı. Tüm bunlar yaşanırken Mera adeta kıskançlık krizleri yaşar. Evlilik için yapılan tüm bu ritüeller Mera’nın Vidya’yı kıskanmasını sağlamıştır. Tolu ve Molu, Mera’nın bu kıskanç tavrını görünce onunla dalga geçer. Bu arada Garua gizemli bir telefon konuşması gerçekleştirir. Bıyıklı bir adamla konuşur ve ona planının yolunda gittiğini söyler. İlk aşamada isteği doğrultusunda Shravan ve Vidya’nın evliliklerini ayarladığını söyler. Masum dizisi 348.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Shravan, Vidya’nın yanına gelerek ondan telefon numarasını alır. İkilinin birbirlerini tanıma süreci devam eder. Mera ise bu anları uzaktan izleyip çıldırır. Gaura da Koki’nin yanına giderek düğün için listeleri hazırlatır. Modi konağında mutluluk hakimdir ancak bu mutluluk gelecek büyük fırtınanın habercisi niteliğindedir.

Masum 348.bölüm Mera kıskançlık krizlerinde…

Bu arada Urmi ailesi de Modiler’i ziyarete gelir. Yakında yaşanacak evlilik için onlarda tebriklerini sunar. Urmi evinde yaşanan bir diğer gelişme ise Daval’ın yurt dışına yapacağı iş seyahatidir. Kinjal, Urmila’nın bu seyahate katılmayacağını söyler. Urmila ise Daval ve Kinjal’in gidişiyle tek kalacaktır. Elbette bu durum Kokila’nın duyarsız kalacağı bir konu değildir. Bu yüzden Koki evdekilerle konuştuktan sonra Urmi’ni evine gider.

Koki Urmi’de isterse gelip Modi konağında kalmasını ister. Böylece Urmi yalnız kalmayacaktır. Koki’nin bu duyarlılığı Urmi’nin geçmişte yaptığı onca kötülüğe rağmen Kokila’nın iyi kalbini bir kez daha göstermiştir. Elbette Urmi’de bu söylenenler karşısında oldukça duygulanır ve gözyaşları döker. Urmi artık Modi konağında yaşamaya başlamıştır. Akşam olduğunda ise Urmi su almaya gittiğinde Gaura’yı görür. Gaura yine o gizemli adamla konuşuyordur. Urmi Gaura’nın bu gizemli hallerini görünce ondan şüphelenir.

Masum 348.bölüm Gaura talimat veriyor.

Diğer tarafta Vidya ise Shravan ile mesajlaşır. İkilinin mesajlaşırken ki hallerine bakarsak ciddi olarak birbirlerinden etkilendikleri aşikar. Nitekim bunun ilk ipucunu Shravan’nın Gaura’nın istediklerini yapmamasından anlayabiliriz. Bu arada Ahem ve Gopi de Vidya’nın Shravan ile gerçekten evlenip evlenmemek istediğini öğrenmek ister. İkili Vidya’nın odasına gittiğinde onun telefonda mesajlaştığını görünce konuşma işinden vazgeçerler ve mutlu olurlar. Ertesi sabah Shravan Vidya’ya oldukça güzel bir elmas kolye hediye alır. Gaura torununun kendisinden habersiz böyle bir şey almasına öfkelenir. Ancak Modiler’in tepkisini çekmemek için bundan vazgeçer. Gaura gibi bu durumdan rahatsız olan bir kişi daha vardır. O da Mera! Mera Vidya’nın böyle güzel hediyeler almasını oldukça kıskanır. Neler kaçırdığını görmek onu sinir eder.

Masum 348.Bölüm Mera Kıskançlık Krizinde!

Bu arada Vidya ve Shravan’ın baş başa yemeğe çıkması istenir. Ahem bu durumu istemezken Koki müsaade eder. Ahem de annesinin isteğine karşı çıkmaz ve o da kabul eder. Ancak Ahem Shravan’ın kenara çekip onu kızını üzmemesi noktasında uyarmayı da ihmal etmez. Shravan’da Vidya’yı üzmeyeceğine dair söz verir.

Böylece Shravan ve Vidya birlikte restorana yemeğe giderler. Her şey ikili için oldukça iyi gider. Vidya ve Shravan’ın birbirlerinden etkilendikleri aşikardır. Bu güzel hava Mera’nın aniden ortaya çıkmasıyla son bulur. Mera hemen gelir gelmez şeytanlıklara başlar. Vidya’nın üzerine içecek döker. Ardından Vidya tuvalete gidince de Shravan’ı hemen yanlış yönlendirir. Vidya’nın onu aslında sevmediğini ve baskı altında evlendirildiğini söyler. Shravan bu duydukları karşısında epey bozulur.

Modi konağında ise Urmi Gaura’yı yine telefonda yakalar. Urmi’nin şüpheleri giderek artmıştır. Urmi’nin şüpheleri devam ederken Vidya ve Shravan, Mera’yı alarak gelir. Mera ikilinin buluşmasını mahvetmiştir. Ve Shravan’a yaptığı planı Vidya’da da devam ettirir. Vidya’ya Shravan’ın aslında onu sevmediğini söyler. Vidya, Mera’nın sözleri karşısında çok üzülür. Gözyaşları içinde odadan çıkar. Vidya’yı gözyaşları içinde gören kişi Gopi’dir. Gopi kızına ne olduğunu sorar. Vidya Shravan’ın kendisini sevmediğini söyleyince Gopi onun gözyaşlarını siler. Böyle bir şüphen varsa gidip onunla konuşmalısın der. Mera Gopi’nin ona verdiği nasihatlerle birazda olsa kendini toparlamıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir