Masum 347.Bölüm Özeti- 4 Mart Perşembe

Vidya ile Shravan EVLENECEK!

Masum dizisi 347.bölüm özetinde Mera yaptıklarıyla Gaura’yı hastanelik ederken Vidya devreye girip astım krizini engellemişti. Bu arada Gaura’nın torunu Shravan’da Modi konağına gelmiş ve gördükleri karşısında şoke olmuştu. Ahem ve Gopi kızlarının yaptığı bu saygısızlıktan dolayı özür dilemesini ister. Ancak Mera inatçılığı ile bu isteği reddeder. Kimseden özür dilemeyeceğini söyler. Masum dizisi 347.bölüm özeti devam ediyor.

Gaura’nın Koki’ye karşı planlarını daha önceden öğrenmiştik. Gaura birazda bu planının etkisiyle Kokila’ya yaşananlardan dolayı sert çıkar. Tüm bu olanlardan Koki’yi sorumlu tutup evden ayrılacağını söyler. Koki konuşmaya çalışsa da başarılı olamaz. Diğer yandan Shravan ise Gaura ile konuşarak ona ormanda yaşadıklarını anlatır. Ardından Modiler’in yanına inen Shravan oldukça sert bir tepki gösterir. Kendisi ormanda Mera’yı kurtarmış ancak Modiler bunun karşılığında büyük annesini neredeyse öldürecek raddeye getirmiştir. Üstüne üstlük tüm bunları yapan Mera bir özür dahi dilememiştir. Kokila tüm bu sözlerin altında ezilir. Shravan’dan özür diler ancak bu özür dilemesi gereken kişi o değildir ve nitekim özrü de kabul olmaz.

Masum 347.Bölüm Ahem Mera’dan Bıktı!

Tüm bu olanlardan sonra odasına çıkan Ahem Gopi’ye içini döker. Kızı Mera ile artık baş edemediğini, kimsenin yüzüne bakacak halinin kalmadığını söyler. Ahem artık yorulduğunu ve ne yapacağını bilmediğini de sözlerine ekler. Bu arada Mera kapı eşiğinde konuşulanları duyar. Çok ileri gittiğinin farkında olan Mera pişman olur. Bu hisle Gaura’nın yanına giden Mera ondan özür diler. Tam o esnada Shravan gelince Mera’yı odadan çıkarmak ister. İkili bir anda tartışmaya başlarlar.

Bu kargaşa Modiler’in de odaya gelmesini sağlar. Kokila Mera’ya neler olduğunu sorup kızarken Gaura torununa bavulunu toplatır. Koki bunu görünce Gaura’yı durdurmak ister. Ancak Gaura hasta haliyle doğrulup gitmek ister. Tam bu esnada hafifi bir kriz daha geçirerek yatağa düşer. Koki dostunun durumunu görünce oldukça üzülür. Ona gitmemesini ve ne isterse istesin yapacağını söyler. Gaura Koki’nin bu sözleri karşısında mutlu olur. Nitekim tüm planı Koki’yi ele geçirip ondan intikamını alması doğrultusundadır.

Masum 347.Bölüm Gaura Mera’dan Vazgeçti. Vidya’nın Gelini Olmasını İstiyor!

Masum 347.bölüm Yeni Gelin Adayı Vidya

Gaura Koki’ye gitmemesi karşılığında istediğini söyler. Bu isteği Mera yerine Vidya’nın gelini olmasıdır. Koki ve herkes Gauri’nin bu sözleri karşısında şok olur. Gopi kızının küçük olduğunu söylerken Ahem’de bu isteğe karşı çıkar. Guara Mera konusunda çok istekliydiniz Vidya değerli kızınız diye vermek istemiyor musunuz tarzında laflar sokar. Ahem’in Mera konusunda odasına kapandığını ama konu Vidya olunca hemen ortaya çıktığını söyler. Kısaca Gaura isteğini yerine getirmek için Modiler’i köşeye sıkıştırır.  Bu konuşmalar sonunda Gopi kızlarının isteği doğrultusunda hareket edeceklerini söyler. Eğer Vidya isterse bu evlilik olacak istemezse olmayacaktır.

Masum 347.Bölüm Düğün Hazırlıkları Başlıyor

Bu doğrultuda gençlerin birbirleriyle konuşması ve evlilik kararını vermeleri istenir. Gopi Vidya ile konuşur. Kendisini baskı altında hissetmemesini söyler. Aynı anda Gaura’da torunuyla konuşur. Shravan’ın kendisine verdiği sözü hatırlatan Gaura torunundan Vidya’yı etkilemek için elinden geleni yapmasını ister. İkilinin konuşması için bahçe de oldukça güzel bir şekilde hazırlanır.  Vidya ve Shravan böylece konuşmaya başlarlar. Vidya ormanda olanlar için özür dilerken Shravan bunu unuttuğunu ve önemsemediğini söyler. İkilinin konuşması bittikten sonra salona döner. Haberler hem Vidya hem de Shravan için olumludur. Bu haberi alan Gaura anında salona düğün hazırlıkları için adamları getirir. Kıyafetler altınlar kolyeler. Modiler bir anda başlayan düğün hazırlıkları karşısında şaşkındır. Her şeyin bu kadar hızlı ilerlemesi Gopi’yi de şaşkına çevirir.

Mera ise mücevherleri ve altınları görünce kardeşini kıskanır. Ertesi gün Gaura’nın isteğiyle peder de konağa gelir. Peder düğün için ikilinin yıldız fallarına bakarken düğünün 3 gün sonra yapılabileceğini söyler. Gaura planlarının tıkır tıkır işlemesinden dolayı oldukça mutluyken Modiler ve özellikle Vidya’nın hiçbir şeyden haberi yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir