Masum 344.Bölüm Özeti- 1 Mart Pazartesi

Koki’nin Yüzüne KARA ÇALINDI! Geçmişin İNTİKAMI!

Masum dizisi 344.bölüm özetinde Rashi yaptıklarından dolayı Gopi’den özür diler. Diğer yandan Kokila için gizemli olaylar meydana gelir. Bu esrarengiz olayların ilk adımı Koki’ye gelen esrarengiz mektuplardır. Kokila bu mektupları kimseye göstermez. Ayrıca büyük bir endişe içinde olduğu da gözden kaçmayan diğer bir ayrıntıdır. Yüzünde maske olan ve Kokila’nın bu kadar korktuğu kadın kimdir? Kokila’dan ne istiyordur? Masum dizisi 344.bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağındaki gizem devam ederken Urmi’nin evinde ise işler giderek karışır. Evin sürekli çıkan arızaları Kinjal’i kendinden bezdirir. Kinjal Modi konağına geri dönmekten tarafken Daval Kinjal’i tekrar oraya götürmek istemez. Kinjal bir daha Modi konağına giderse geri dönmeyeceğinden endişeleniyordur. Bu yüzden Daval, Modi konağından ziyade otel arar. Ancak hiçbir otelde yer bulamaz.

Dizide sorunlar elbette bununla da bitmez. Bir diğer sorunda Pari’dir. Pari Rashi’yi konakta istememekte ısrarcıdır. Pari bu konuda rest çeker ve konaktan ayrılmak ister. Ancak Jigar, Pari’nin gitmesini istemez. Rashi’nin ayrılmaması konusunda da kararlıdır. Pari’ye bunun dışında ne isterse yapabileceğini söyler. Pari Jigar’ın bu isteğini düşünür ve bebek istediğini söyler. Hali hazırda 3 çocuğu olmasından dolayı Jigar bu fikre karşı çıkar anca yapabileceği başka bir seçenekte kalmamıştır. Bu arada Modiler dua için tapınağa giderken Kinjal daha fazla dayanamaz. Hetal’i arayarak durumlarını anlatır. Hetal de Daval’la konuşur. Böylelikle Urmiler Modi konağına doğru yola çıkarlar. Hetal, Pari’yi de durumdan haberdar eder. Elbette Pari bu durumdan memnun kalmaz. Ancak çocuk istemesine Hetal’in destek olması nedeniyle Pari, Kinjal ile kavga etmez.

Büyükanne Sandalyeden Düşüyor!

Dua için tapınakta olan Modiler ise dua ederken Koki daha önce gördüğü sandığı bir kadın fark eder. Koki kadını takip etmek istese de kısa süre sonra kaybeder. Modi konağında ise Kinjal ve Pari sürtüşmesi devam ederken büyükanne yalnız kalmıştır. Tekerlekli sandalyede olduğu için sıkışan kapıyı açamayan büyükanne yere düşer. Büyükanneyi duyan tek kişi Rashi’dir. Daha sonrasında evdekilerde fark edince yere düşen zavallı kadını kaldırarak yatağa yatırırlar. Tüm bu aksiliğin sebebi Kinjal ve Pari’nin huysuzluğudur.

Bu arada dua töreninde ise Kokila’yı şoke eden bir gelişme yaşanır. Koki’nin sürekli varlığını hissettiği o kadın ortaya çıkar. Yüzünde de maskesiyle. Koki donakalmış şekilde dans eden kadına bakarken kadın maskesini de çıkarır. Koki olduğu yerde kalakalmıştır. Dans eden kadın Koki’nin yanına yaklaşarak dansına devam eder. Koki donuk şekilde dururken yüzünden gözyaşları süzülmeye başlar. Kadın Kokila’ya elini uzatınca Koki’nin gözü birazda olsa gülmeye başlar ancak kadının onu çekip yere fırlatmasıyla bu sevinç hemen yok olur. Ahem ve Gopi şaşkınlık içerisinde olanlara bakarken kadın elindeki kömürle Kokila’nın yüzüne kara çalar. Herkes Koki’nin başına koşarken kadın hakaretlerine devam eder. Ancak Koki kadına hiçbir tepki göstermeden sessizce tören alanından uzaklaşır.

Koki Geçmişi Anlatır!

Gopi bütün bunların ne olduğunu Koki’ye sorar ancak Koki cevap vermek istemez. Kadının eski bir arkadaşı olan Gaura olduğunu söyler. Ancak Gopi ısrar edince Koki tüm hikayeyi anlatır. Kısaca ikilinin hikayesi şöyledir; Kokila çok eskiden Gaura ile arkadaş olduklarını ve aynı köyde yaşadıklarını söyler. Tüm olayların ise bir yanlış anlaşılma yüzünden olduğunu anlatır. Kokila kardeşi Jigna’yı Gaura’nın kardeşiyle görmüş ve ikilinin yasak aşk yaşadıklarını zannetmiştir. Bu olayı büyüten Koki Gaura ve ailesinin köyden ayrılmasına sebep olmuştur. Ancak çok geçmeden tüm olanların yanlış bir anlaşılma olduğu ortaya çıkmış ve Koki büyük bir pişmanlık duymuştur. Tabi Koki özür dilemek istese de köyü çoktan terk eden Gaura ve ailesine ulaşamamıştır. Bugün tüm yaşananlar ise Gaura’nın duyduğu öfkedendir.

Tabi ki hepimizin çok iyi tanıdığı Gopi olayların peşini bırakmaz. Gauri’nin yanına giderek onunla konuşur ve olanları söyler. Gaura elindeki flütle Gopi’ye ders vermek ister. Flütü kırarak Gopi’den eski haline getirmesini ister. Duygularımız bir flüt değildir. Yaralarımız zamanla sarılıp düzelir diyerek bir şekilde Gaura’yı ikna eder. Gopi Koki’nin yanına giderek müjdeli haberi ona da verir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir