Masum 343.Bölüm Özeti- 28 Şubat Pazar

Rashi Gopi’yi Alevlerin İÇİNDE BIRAKTI!

Masum dizisi 343.bölüm özetinde Jigar bütün kötülüklerin arkasındaki ismi bulmuştu. Gopi ve Ahem ise tüm bu olanlardan habersiz odalarında otururlar. Gopi Ahem’in yaşadığı elektrik hadisesinden sonra oldukça endişeli olsa da neyse ki Ahem’in durumu oldukça iyidir. İkilinin konuşması devam ederken Mera odaya gelir. Oldukça hırçın olan Mera dışarı çıkacağını söyler. Ahem bunca tehlikeli olay başlarına gelirken Mera’nın gitmesini istemez. Ancak Mera yine o hırçın tavrıyla merak etmemeniz için haber vermeye geldiğini söyleyerek odadan çıkar. Gopi ise kızının peşinden gider. Masum dizisi 343.bölüm özeti devam ediyor...

Gopi Mera’nın peşinden gitse de avluda Rashi’nin sesini duyunca yönünü değiştirir. Sesin olduğu yere doğru gitmeye başlar. Rashi’nin başına bir şey geldiğinden endişelenir. Ses Gopi’yi otoparka kadar götürürken Gopi sonunda sesin kaynağına ulaşır. Rashi’nin sesi arabanın arkasına asılmış bir ses kayıt cihazından geliyordur. Gopi endişe içinde etrafına bakınırken aniden otoparkın kapısı üzerine kilitlenir.

Gopi Mera’nın Yardımıyla Kurtulur.

Konakta ise Jigar okuduklarının şaşkınlığını atlatır atlatmaz Gopi’yi aramaya koyulur. Başına bir şey gelmesinden endişeleniyordur. Nitekim depoda Jigar’ın endişelendiği şeyler yaşanır. Rashi otoparkın penceresini açar. Gopi Rashi’yi görünce başta sevinirken Rashi elindeki gaz yağını otoparka doğru döküp ardından da kibriti çakar. Gopi şok içinde kalırken etrafını bir anda alevler sarar.  Bir şeylerin ters gittiğini gören Mera otoparka geldiğinde Gopi’nin alevler içinde boğuştuğunu görür. Mera hiç gözünü bile kırpmadan kendini alevlerin içine atar. Bu arada Modiler de otoparka gelmişler ve kilitli kapıyı kırmaya çalışıyorlardır. Mera dumandan etkilenen Gopi’yi alarak arabanın içine koyar. Diğer tarafta Modiler kapıyı kırıp yangına müdahale eder. Gopi Mera’nın yardımıyla kurtulur.

Kokila Şaşkın!

Koki Mera ile Gopi’yi gördüğü için olayların sorumlusunun Mera olduğunu zanneder. Koki Mera’ya çıkışırken onu Jigar engeller. Jigar bunları yapan Mera değil Rashi der. Kokila duyduklarına inanamaz. Gopi’de Jigar ile aynı şeyleri söyleyince Kokila neye uğradığını şaşırır. Bunca olayın sorumlusunun Rashi olması imkansız gibi bir şeydir onun için. Ancak Rashi’de suçunu kabul eder. Gopi’nin annesinin katili olduğunu ve annesinin intikamını almak istediğini itiraf eder. Koki gözyaşları içinde kalırken Gopi Rashi’yi alıp yatağına yatırır.

Ancak konakta olanların sonucundan rahatsız olan iki kişi vardır. Bunlardan biri Pari diğer ise Mera’dır. Pari eşyalarını toplayarak konaktan gitmek isterken Jigar onu durdurmayı dener. Mera olayların en başından beri kendisini sürekli suçlayan Kokila’ya ağır laflar eder. Kendi yetiştirilme biçimini eleştiren Kokila’nın yetiştirdiği Rashi’nin neler yaptığını söyler. Pari ise Mera’dan daha fazla hiddetlidir. Katilin soyundan anca katil çıkar diyerek Radha ve Rashi’ye hakaret eder. En başından beri bakmasını istedikleri kişinin nasıl bir canavar olduğunu açıkça ilan eder. Koki hem Mera hem de Pari’den özür diler.

Yaralı Kalbim 20.Bölüm Özeti

Hemen Oku

Bu arada Jigar’da tüm öğrendiklerini anlatır. Rashi’nin defterinde yazanlar doğrultusunda konuşan Jigar, Rashi’nin kurduğu tuzakları tek tek söyler. Pari’yi zehirlemesi, ip tuzağı, gaz borusunun kesilmesi, Ahem’in elektrik akımına kapılması. Tüm bunlar kan dondurucu olaylardır. Tabi Rashi sesleri duyarak gelmiş ve tüm konuşmaları dinlemiştir. Rashi’nin anlayamadığı şey ise Pari’nin  Radha hakkında sarf ettiği sözlerdir. Rashi, Pari’ye dönerek bunları teyit etmek ister. Annesinin gerçekten katil olup olmadığını sorar.

Pari Rashi’ye bağırır ve evet annen de senin gibi katildi diyerek hakaret eder. Gopi Vidya’dan Rashi’yi odasına götürmesini söyler. Rashi odasına giderken Pari kesin bir dille Rashi’nin konaktan defolup gitmesini ister. Aksi takdirde o gitmezse kendisi gidecektir. Modiler, Pari’yi ikna etmek isterler. Ancak Pari yukarı çıkıp Rashi’nin elinden tutarak onu konaktan atmaya kalkışır. Tabi Modiler buna karşı çıkar.

Jigar, Gopi kısaca herkes Rashi’nin kalmasını savunur. Pari bu tavır karşısında deliye dönerken Rashi bir anda ortalıktan kaybolur. Modiler Rashi’yi ararken kendisini odasına kilitlediğini fark eder. Gopi tatlı diliyle Rashi’ye kapıyı açtırırken Rashi yaptıklarından dolayı çok pişmandır. Gopi’den özür diler. Annesinin bu derece kötü biri olduğunu bilmediğini ve şimdi gerçeği öğrendiğini söyler. Tüm bunları gören Pari ise oldukça sinirlidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir