Masum 341.Bölüm Özeti- 26 Şubat Cuma

Pari Zehirlendi! Gopi ve Koki’ye SUİKAST!

Masum dizisi 341.bölüm özetinde Pari küçük Rashi yüzünden Modiler’e küsmüştü. Modiler kahvaltıya indiğinde Pari odasından çıkmaz. Jigar ısrar etse de onu getiremez. Gopi yanına Tolu ve Molu’yu alarak Pari’nin yanına çıkar. Gopi’nin amacı Pari’nin inadını kırmak ona zorla da olsa bir şeyler yedirebilmektir. Pari Gopi’ye itiraz etse de Gopi, Tolu ve Molu’nun yardımıyla zorla ona elindeki sütü içirir. Ancak Gopi’nin bilmediği bir durum vardır ki Pari sütü içer içmez boğulmaya başlar. İçecekteki zehir hemen devreye girmiş ve Pari’nin boğulmasına sebep olmuştur. Masum dizisi 341.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi endişe içerisinde Modiler’in yanına koşar. Onlara Pari’nin zehirlendiğini söyler. Modiler oldukça endişelenir. Acilen doktor aranır. Doktor geldiğinde Pari’ye müdahale ederek onu iyileştirir. Erken müdahale edildiği için durumu çabuk atlatmıştır. Pari’ye bunu yapanın kim olduğu düşünülürken Pari Gopi’yi suçlar. Kendisine zorla o içeceği içirdiklerini ve sonra zehirlendiğini söyler. Modiler ve özellikle Koki bu sözlere karşı çıkar. Kimse Gopi’nin böyle bir şey yapacağını düşünmez. Koki bunu yapanı bulacağım diyerek Pari’yi susturur. Koki mutfağa iner ve ocaktaki içeceğe kepçe daldırıp koklar. Zehir atıldığını fark eder.

Koki yemekleri hazırlayan ve konakta hareketleriyle en baş şüpheli olan Mera’nın yanına gider. Mera’ya böyle bir şeyi nasıl yaparsın diye çıkışır? Mera ise bu suçlamaları kabul etmez. Zehri kendisinin koymadığını söyler. Koki ne kadar zorlasa da Mera hep suçlamaları reddeder.

Urmi evinde ise Kinjal ortalığı karıştırır. Daval’ın gelen misafirlerinin yanında şiddet mağduru bir kadınmış gibi davranır. Kokar, sürekli ağlar. Daval Kinjal’e neden böyle yapıyorsun diye odaya götürünce Kinjal rolüne orada da devam eder. Daval’dan kaçarak sanki onun tarafından şiddete uğruyormuş gibi yapar. Kinjal’in amacı bu evde şiddete uğradığını göstermek ve şahitler bulmaktır. Nitekim bu isteğine de ulaşır. Kinjal misafirler gittikten sonra da Daval ve Urmi’yi tehdit eder. Ya istediklerimi yaparsınız ya da sizi şiddet uyguluyor diye polise ihbar ederim. Kinjal tam bir şeytana dönüşür. Ancak Ondan daha şeytanı vardır. O da Urmila. Urmi Koki’nin iznini alarak Kinjal’e yaptıklarını ödeteceğini söyler.

Nitekim şeytan Urmi zekasıyla Kinjal’i alt edecek planı hemen devreye sokar. Önce kaşınıyor numarası yapar. Kinjal’e bitlendiğini söyler. Gaz yağı getirip üzerine dökmesini ister. Böylelikle pirelerden kurtulacaktır. Kinjal Urmi’nin istediğini yerine getirir. Ancak bu Urmi’nin tuzağıdır. Urmi hemen kendini dışarı atarak bağırmaya başlar. Komşulardan yardım ister. Çok geçmeden poliste olay yerine gelir. Urmila gelininin kendisini yakmak istediğini polislere söyler. Nitekim polis delillere baktığında Urmi’nin söylediklerinin gerçek olduğunu anlar. Kinjal bir anda tutuklanma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Ancak Urmi özür dilemesi ve bir daha yapmaması karşılığında gelinini affedeceğini söyleyince Kinjal Urmi’den özür diler. Urmi zekasıyla Kinjal’i alt eder.

Modi konağında ise oldukça esrarengiz olaylar gerçekleşir. Maskeli biri gizlice Modi konağına girer ve depoya tuzak kurar. Tüm bunlardan habersiz olan Kokila depoya gittiğinde bu tuzağa takılır ve yere düşer. Koki’nin yere düşmesiyle beraber tüm raflar onun üzerine doğru yıkılmaya başlar. Gopi son anda yetişerek Koki’yi depodan çıkarır. Modiler bunu kimin yaptığını düşünürken gözler yine Mera’ya gider. Mera ise tam tersi Pari’yi suçlar. Olaylar yine içinden çıkılmaz bir hal alır. Mera babasına bun kendisinin yapmadığına dair yemin ederken Pari’de Jigar’a aynı şekilde yemin eder.

Modi konağındaki suçlu aranırken esrarengiz olaylar devam eder. Yine aynı gizemli kişi bu sefer mutfaktaki tüp borularını keser. Bu sefer Gopi olanlardan habersiz mutfağa gider. Gopi gaz borularının kesik olduğunu fark etmemiştir. Gopi çakmak alıp ocağı yakmak isterken şans eseri Ahem kokuyu fark eder. Koşarak mutfağa gelen Ahem Gopi’yi son anda engelleyerek büyük bir facianın önüne geçer. Modiler yaşanan ikinci olayla beraber büyük bir şaşkınlık içerisinde kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir